Erkekler neden bakir olmadıkları halde bakire kızla evlenmek ister?

Erkeklerin çoğu bakir kalmaz mutlaka az yada çok ilişkiye giriyordur yada girmiştir. bunu yargılamıyorum bu doğal birşey. ama neden herşeye rağmen illa ki bakire kızla evlenmek isterler. erkeklerin cinsel ihtiyaçları varda kızların yok mu? evlenene kadar nede beklemek zorunda kızlar? eğer evlilik öncesi ilişki yasak, günah, ayıpsa erkekler neden evlenmek rahatça ilişkiye giriyor?

Güncellemeler:
sorum yanlış anlaşılmasın. ben önüne gelenle yatmakan bahsetmiyorum. sadece kızlar bakire kalmak zorunda evlenene kadar. cinsel isteklerinin bir önemi yok! ayrıca kızlar sevdiği erkekler bile yaşayamıyor istediğini zaten. ben de dahil. sevgilim ya başkalarına giderse onlara dokunursa? benimle yapamıyor diye? canım herşeyden çok yanacak o zaman! onun başkasına bakmasını bile hazmedemem ben. ona güveniyorum o ayrı.
bakireyim der kaç kişiyle cinsellik yaşamıştır! kaç kişinin altından geçmiştir. yada artık kızlık zarını bile dikiyorlar hadi kandırırsa sizi :))

1)bakire ama 10 kişinin altından geçmiş

2)bakire değil ama sadece bir kişiyle sevdiği için beraber olmuş

siz hangisini seçerdiniz?

0|0
3|17

En İyi Kız Görüşü

• Dünyanın adaletı budur. Hoşgeldın..!

2|0
    0|3
    • İslam kültürüyle ne alakası war canım arkadaşım ilginç ilginç konuşma

• Gavurlarda kendilerı her pisliğı yaptıktan sonra temiz bir kiz ister.

Bakire değılde temiz kiz isterler.

Dünyanın adaletıdır ışte, kizlar yapınca oruspu oluyolar erkekler yapınca adam oluyolar.

Yapacak bişey yok :)

Erkekler Ne Diyor 17

• dediklerine gerçekten bende anlam veremiyorum.

ama ben bakir'im doğal hali ile sevgiliminde bakire olmasını isterim. bu en doğal hakkımdırda zaten. ben bunca sene onun için hiçbir kadın ile ilişkiye girmeyip beklemişim. bende ondan aynısını beklerdim yani. ama ben bakir değilsem sevgiliminde bakire olması benim için pek önemli olmaz(ki zaten bakire olmasını istemeye hakkımda yoktur diye düşünüyorum )

3|0
    1|0
  • yaşamak istiyorsan yaşa bu kadar bağırıp çağırmaya gerek yok. Bakireysen bakir erkek çok var öyle birini bulup evlenirsin. Hem şurası da var benim eniştem gençliğinde yemediği halt kalmamış epey yatmış ama halam hiç ilişki yaşamamış ve onla evlendi. Eniştem ben herşeyi yaşadım gözüm yok dışarda diyo. Mutlu bir evlilikleri de var iş sevmekte bitiyo yatmakta değil bunu da unutma iç ilişki yaşamamış ve onla evlendi. Eniştem ben herşeyi yaşadım gözüm yok dışarda diyo. Mutlu bir evlilikleri de var iş sevmekte bitiyo yatmakta değil bunu da unutma

1|0
    2|0
    • teyzen insan değil mi onun da tıpkı enişten gibi hormonları yok mu? evlenmeden mutlaka ki canı istemiştir ama yapamamıştır. teyzene haksızlık olmuş. kadın yapınca adı o...u oluyor. erkek yapınca delikanlı. hayır o zaman enişten de pisliğin teki yemediği halt kalmamıs, o teyzeni hak etmemiş. iğrenç erkekler. her boku yaparsınız ama karım bakire olsun.

• ben kadınların hakkı yok demiyorum dediğim erkek bakirse karşısında bakirelik aramalı. Ama önemli olan dürüstlük sadık olmak...

• eşitliğe yönelik mantıklı açısı olmayan bir durum. toplumlarda yaşam süresi içinde oluşmuş yargıdan ötürü.

0|0
    1|0
  • 0 km araba almaya benzer :) :)

şaka tabikide...nedeni bencillik ve biraz geri kafalılık...

2|0
    0|0
  • bu konuda daha öncede kendi yorumumu yaptım ve eksilendim ama fikrim değişmedi,kendime hak gördüğümü karşımdakine yasak görmek doğru bir yaklaşım gibi gelmiyor bana...

2|0
    3|0
    • cevabım yanlışmı anlaşılıyor ben benden öncesinden bahsetmeye çalışıyorum,sebebini dinlerim ama sorgulamam diyorum sadece,basıyorsunuz eksiyi :(

• çok doğru 2 side eşittir kız da erkekde zina yaparsa büyük günahlardan

birini işlemiş olur.

erkek yapar diye de bi kavram yoktur ozaman kızda yapar kimse karışamaz

1|0
    1|0
  • başkalarının çocuklarına babalık yapmamak için. erkekler bakire istemezler aslında sadakatli ve asla aldatmayacak eş isterler. bekaret ise sadakatin timsali gibi algıladığı için sadakate önem bekarete öneme dönüşmüştür.

birde kadının tecrübelisi pek iyi olmaz. çünkü kyasa girer. daha önce daha etkilisini yaşamışsa onu arar ve bulamayabilir. veya sınırlarını hepten kaldırır. istediğimle birlikte olurum kime ne algısı kadının zihnine yerleşebilir. bu gibi sakıncalı durumlardan emin olmak için bekaret diye tutturulur.

1|0
    2|0
    • ya erkek daha iyisiyle olduysa evlendiği kadın cinsellik hakkında bişey bilmiyorsa yada kocasının vücudunun bir takım yerlerine dokunmaktan. öpmekten bile tiksiniyorsa. o erkek ne kadar mut olabilir. kadın ancak camış gibi yatar. sende üstünde tepinirsin. hepsi bu

• isticeksin tabi. sağlıklı her kadın istiyor. ama kimisi kendini muhafaza ediyor, kimisi etmiyor. dediğim gibi tercih senin sonuçlarına her türlü katlanırım dersen hiç durma bu gün yap bu işi. dediğim gibi ben katlanamayıp depresyona ve aşırı umutsuzluğa kapılanı çok gördüm. onlardan biri olmanı şahsen istemem.

• ya demek istediğim de bu zaten? neden katlanmalıyız? neden bu kadar önemli?

• haksızlık bence

2|0
    1|0
  • erkeklerde nasıl bayanlar boyu sorun edıyorsa bayanlardada bakırelık onemlı ıste oro..pu muamelesı cekebılıyorlar bazıları

0|0
    1|0
  • bn bakirmiyim ? hayır . girdigim iliskiden memlunmuyum ? hayıır. birdaha olsa yaparmıyım? haayıır . sürekli aklımdan bunlar gecio altı üstü iki aylık birliktelik . enkötüsüde ne biliyormusun ? şimdiden gerçekten seveceğim ve evleneceğim kişiri aldatmışım gibi hissediyorum...* :(

0|0
    0|0
  • markete gittiğimizde daha önce çok defa tavuk yememize rağmen yinede ellenmemiş sağlam kutudaki tavuğu almayı tercih ederiz...hatta market görevlisinin ellediğini bilmek ve düşünmek istemeyiz...

bence 1 veya 2 çok da önemli değil...önemli olan kaderdekini yaşayıp onu taşıyabilmek...

0|0
    0|0
  • Bir insanın karakteri önemli..Bekaretini korumuştur ama yemediği halt kalmamıştır..böle sahtekar bi insandan hayır gelirmi?ilişkide her zaman güvene,dürüstlüğe önem veririm.ama çok kıskanç bir yapıda olduğum için eşim olacak kişinin ilki olmayı isterim..

0|0
    0|0
    • hadi bakireyse ama 10 kişini altından geçmişse?

• İşte diyorum yaönce dürüstlük..Sevdiğim kız bir hata etmiş olsa,kandırılıp zaafı kullanılsa ve bekaretini kaybetse ona destek olmak gerekir..yargılamak değil..

• Sen de bir evliliğin tüm giderlerini karşılamaya razı gelirsen sen de evleneceğin insanın özellikleri hakkında didik didik seçici olma hakkını elde edersin.

Parayı veren düdüğü çalar.

0|0
    0|0
  • erkeklerin yapısı mucibince daha çok ihtiyacları olurmuş

0|0
    0|0
  • bu sorunun henüz cevabı bulunamadı... kimse bilemiyor ... erkek egemenliği olsa gerek..

1|0
    1|0
  • Ben bakirim ama kadınların bakir erkekten hoşlanmadığını düşünüyorum.

0|0
    1|0
  • çoğu kadın birlikte olacağı erkeğin her konuda deneyimli olmasını ister buna sekste dahildir. Daha önce hiç seks yapmamış bir erkek pek çok kadına toy, çocuk gibi falan görünür. Bunu çok azı itiraf etsede gerçeğin böyle olduğu çok bariz.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu dediiğin olay Türkiyede çözulmesi imkanısz bir olay... o yuzden sadece şunu belirteyim.. her bakireyi sütten çıkmış ak kaşık sanmayın.. Ruhu temiz ve bakire olanı arayın.. gerci erkek ler daha cok ten uyumuna bakar.. :))

1|1
    0|0
  • bu deveyi güdeceksin.güdemiyorsan bu diyardan gideceksin..bu cümle saçma gbı ama bu olaya tam uydu.

0|1
    1|0
Yükleniyor...