Bakire bir kız nasıl seks yapar?

bakire bir kızın seks hayatı nasıl olmalı sizce nasıl daha verimli zevk alır birleşme olmadan

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bakireliğin sadece zara bağlı olduğunu dününen zihniyete diyebilecek birşeyim yok saygılar ...sonrada erkekler bulun evlenin bakire kızlarımızla ohhh

Erkekler Ne Diyor 22

• Allah belanı verisin diyorum sana.seni gibiler midemi bulandırıyor

• bilmiyorum nasıl yapar ?

• Cinselliği yaşadıktan sonra bakire olmasının ne önemi varki.

• Cinsellik aslında o kadar zengindir ki; cinsel birleşme bunun sadece bir parçasıdır. Tenlerin birbirine dolanması, dokunmalar, öpüşmeler ve fantezilerle bence çok verimli ve zevkli bir cinsel hayatın olacaktır. Önemli olan partnerinin de bu zenginliği bilmesi ve buna göre davranması.

• ben bakirelikten falan anlamam önden girerim

• nasıl zevk olduğunu bilmiyorsunuz ki zevki alacaksınız yapacağın klitorisini yalatman yada oynaman yapacak bir şey yok

• genelde oral seks yapılır ama en tatlısı bacak arasına gidip gelmek kız sırt üstüğü uzanır bacakalrını iice birleşdirir erkekde penisini bacakalrının arasına gitgel yapar kızda aşırı zevk alır erkekde en temız ve garantı yol bu bakireyse kız tabiki

• :))) hahaa aynen kanka

• bu işlerde kafayı kullanmak lazım :)

• sanalla başlayabilirsn :D bu tarafa gel..

• Muhtemel anal sex yapar

• benm bakire bir kız arkadasım vardı arkadan yapıyordum onu ve acemi olduğu için yavas yavas canını yakmadan yapıyordum ve eve gittiğinde bana cektiği mesaj aynen su sekildeydi keşke sabaha kadar beni arkadan yapsan ama yatağa gelince yine yavas yavas diye inliyordu arkadan ya da oral olarak cok güzel seks hayatı olabilir bakire diye mahrum mu kalcak bu zevklerden

• bakire el değmemiş demektir.o saatten sonra devamı gelse ne olur gelmese ne olur:)

• Arasıra bana da uğra, oldu mu canım... ;)

• evde kalmış :D

• oral anal filan denenebilir ama o kız hala bakire mi olur? sadece zar mı yani kızı bakire yapan şey.. çok yanlış çok

• dilini kullansın ..

• sen bakire değilsin be marti, sadece zarın kenar süsü misali sende duruyor

• onun adı bakirelik :)

• sevgilinlemi yapıcaksın?

• yapmaya başladınmı :))

• öncelikle sen onun penisini oda senin göğüslerini ve vajinanı yalayarak başlayabilirsiniz:)

• pek değil

• Öncekileri Göster
  • Bedenin bakire olsa ne olur ruhun bakire olmadıkça

• İstediğini yapmakta tabi ki özgürsün ama her şeyi yaptıktan bakire olmanın ne anlamı var

• ama kadınlarında sekse ihtiyacı var erkekler gibi bencillik olmazmı sadece erkekler dilediği gibi seks yaparken kadınlar hep bir engelle yıllar geçiriyorlar

• erkekten medet umarsa o işşin sonu kötü kesin birleşme olur hatta öyle birleşme olurki bu sefer ayrıma olmaz ikiz gibi dolanırsınız aman diyim :D

• türk kızlarının hangisi malak gibi yatmaktan başka bişey yapıyo?

• istersen sen beni bi eklesene bi konsualım...belkide aşk burada...

• benim sevgilimde malak o zaman hep ben çalışıyorum

• evet malak...ineğin yavrusu bütün gün yatıp etrafa malak gibi bakan..

• Öncekileri Göster
  • agzıyla dusuncesıyle :D

• Oral ve mastürbasyon :)

• 2 seçenek koydum oral yapar sevgilin :)

• erkek arkadaşıyla mastürbasyonmu yapacak

Kızlar Ne Diyor 4

• bakirelik bir odami bitiyo? bumudur yani. vay be

• ne olcak ablası sadece zar olarak düşünüyor.. ya Ruh ne olacak ? onun bakireliği felan kalmıyor. ondan sonra yurdum adamı da seviniyor evlenince karımı bakire aldım diye ho ho ve ho.!

• sokmadan sürtüne sürtüne bebeğim

• o ne beee. sen yemek ihtiyacını koklayarak gideren birini gördün mü hiç?

• ne sandın :D

• prof konustu :D

• daha neler duyucam naa "bakire kızın seks hayatı" ahahah :D

• romanıma başlık buldum oley :)

• Bakire ise olmaması gerek zaten. Sadece birleşme olmadan yaşamak bakirelikle örtüşürmü? Kandırmak olmazmıki ilerde eşinizi? Sonuçta her şey zardanmı ibaret. Her şeyi yaşa ama bakireyim de. Aldatmanın dabılı bu. Megası.

Yükleniyor...