İdeal göğüs bedeni kaç olmalidir?

Benim göğüslerim 85-90 arası vücuduna oranla biraz büyük bu yüzden sırt ağrıları yapıyor. İleride kucultturme sansim var ama ne yapmaliyim. Sizce ideal göğüs nasıl olmalı?

Güncellemeler:
Boyum 1.65 kilomsa 48

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• Sırt omuz be boyun ağrısının nedeni nedir kısa bir sekikfe acikliyim

Göğüs bedenin normal ama ağrıtan durum taktığın sutyeni askılarından çekerek göğüslerini biraz daha dik ve diri göstermek icin yukarı kaldirmadan dolayı olur. Dolayısıyla yük boyuna omurilik sloganına ve direk sırta biner bu sebepten dolayı hoyun fıtığı ve omurilik soğanı sağa ya da sola dönüp rahatsız edebilir
    Sana tavsiyem şu kullandığın sutyeni takmak icin tak yani takip yukarı çektirme zaten göğüslerin iri benim. burada demesinin anlami yok tamam diger kızlardan iyisin kendinide tatmin eder ama sağlıgini dusun. Sana demiyorum ki anane sutyen tak diye ama normal silikonlu destekli tak ama yukarı doğru diklestirme. Füze gibi diklestirme ama anane gibi sürdürmede seçim senin uzun oldu biraz :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Boy kilo ve ölçülerini yazar mısın?

0|0
    0|0
  • Büyük göğüs bel ağrısı yapar bunun için dik duruş korsesi kullanilirsin
    ayrıca göğüs de beden 85-90 olması değil cup ölçüsü önemli

0|0
    0|0
  • gogus olculerini bilmiyosunuz cidden 70c mesela kocaman bir gogusken 80a kucuktur once olculeri ogrenin sonra kac olmali diye sorun...

0|0
    0|0
  • boy ve kilona göre ideal beden ölçün 75 C olmalı.. çünkü zayıf bir kızsın. sırtın ince olmalı. buna da 75 C çok iyi olur...

0|0
    0|0
  • 75 c 80 b arası ideal

0|0
    0|0
  • 85-90 işte

0|0
    0|0
  • sadece göğüs değilde tüm fiziğinle alakalı o çok cılızsındır mesela 90 benden göğüs olmaz ama işte balık etlisindir uzun boylusundur 65dir bedenin o da olmaz gibigibi tüm fizikle alakalı o

0|0
    0|0
  • 85-90 iyi

0|0
    0|0
  • aman ne önemi var et parçası işre boşver takma Hayatın tadını çıkarıyorum. En derine dalıyor, en yükseğe uçuyor, yüreğimin sesini takip ediyorum. Hayatım neşe ve haz dolu

0|0
    0|0
  • Kilon 48 olmasina ragmen mi oyle😵😵 ve ideal gogus diye bisi yoktur bence yeterki cok sarkmasinn ☺️

0|0
    0|0
  • cup kaç :)

0|0
    0|0
  • 85-90 ideal

0|0
    0|0
  • boyun kac ve dik ise sorun yok

0|0
    0|0
  • 80 b ya da c ideal

0|0
    0|0
  • seninkisi ideal olanı

0|0
    0|0
  • Girmeden yorum zor vucuda gore sekkine gire degerlendirmek gerekir

0|0
    0|0
  • Kişinin fiziğine ve boyuna göre değişir ama 75 80 iyidir

0|0
    0|0
  • 80 iyidir

0|0
    0|0
  • 80-85 en iyisi :D

0|0
    0|0
  • İlerde erkeği memnun etme konusunda işe yarar

0|0
    0|0
  • Bence harika bir vücudun var özellikle göğüslerin :)

0|0
    0|0
  • En iyi göğüs limon gibi olacak ağzına alivercen gari

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Boyun ve kilonu yazman gerek

0|0
    0|0
  • 85-90 iyidir benimkide 85

0|0
    0|0