Bir adam neden 15-20 tane erkekle yatmış kızla evlenmek ister?

ilginç mi yoksa cok mu normal :D travesti ruhu mudur yoksa .d

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• muamelesi iyidir belki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Güzel buluyordur belki

Belki akıllıdır.

Belki dürüsttür

Sadakatlidir.

Çok iyi yemek yapar

İyi biridir

Toplumda nasıl davranması gerektiğini bilen biridir

Espirilidir.

Sevimlidir

Sempatiktir.

Kültürlüdür..

Yardımseverdir

Kendisini anlar

Anlaşabiliyorlardır

... vs vs..

Evlenmek için çok sebep var..

3|0
    1|2
  • senin gibi oturup oturup saymadığından,saymaya gerek duymadığından.

0|0
    0|2
  • Sen nerden biliyorsun kızın 20 adamla yattığını?

Yada daha doğrusu: Senın illerdekı eşının 20 adamla yatmadığını nerden bileceksın?

Artık amelıyat falan cıktı yandı senin gibi düşünenler :)

1|0
    0|1
  • Sonra kadınlar neden hep ikincisin der diye soru açarsın eşitlenir.

Skorperest olma arkadaşım.

3|0
    1|3

Erkekler Ne Diyor 11

• kendide 15-20 kadınla yatmış ise nesini yanlış algılasın ki bu durumun.

bir erkek her önüne gelenle yatmayıp, ben evleneceğim insanla yaşayacağım demişse bütün hayatı boyunca,karşısındakinden de aynı hassasiyetle yaşamış olmasını bekleyebilir. bunu anlarım. gerisi gazoz ağacı.

4|1
    0|3
  • stiletto'ya aynen katılıyorum. evlenmek için tek kriter o değil. bakire olanla evlenince herşeyin kusursuz olmadığı gibi.

0|0
    0|0
  • şahit olduğum bir olay var bu konuda. haftalık partner değiştiren bir erkek ve bir bayan bir ilişkiye başladı. sonuç : ikiside ben aradığımı buldum dedi. :/

1|0
    0|0
  • sosyeteye ayarım bu konuda.. herseyin sıfırını alırlar. yatlar, katlar, arabalar ama kadına iş gelince hepsi ikinci el peşinde. hepsi birbirinin eski karısını yada manitasını bafillemenin derdinde!

0|0
    0|0
  • tecrübeli olması acisindan filan mı anlayamadım ki:S

0|0
    0|0
  • temiz kız isteyecek gerekçesi yoktur.

bazı şeyleri aşırı yaşamış erken tükenmiştir. nasıl ki sigara akciğerini öldürüyorsa, yaşadıkları da bir nevi duygularını, insani değerlerini yok etmiştir

0|0
    0|0
  • kızlık zarının evlenmek için pek mantıklı bir seçenek olmadığını farketmiştir?

0|0
    0|0
  • teçrübeli olsun görüşünde belki

0|0
    0|0
  • ne derler '''işi bilicen işe gitmeyecen.''' işi bilen olacakki sen yan gelip yatabilesin...

0|0
    0|0
  • tecrübeli olması acisindan filan

0|0
    0|0
  • o kadar adamla yatmış bir kız seks konusunda oldukça deneyimli olacaktır. Erkeklerin seks konusunda iyisini de kötüsünü de görmüş olacaktır. Eğerki bir erkek kendine güveniyorsa, ona cinsel deneyimlerinin en iyisini yaşatabileceğine inanıyorsa o kızla evlenmek ister, fakat kendine güvenmiyorsa bakire kız arayışlarına yönelir.

0|0
    1|0
Yükleniyor...