Napsam bilemedim?

Kadın dogum gidip kızlik zarı muaynesi olmak istiyorum ama doktordan çekiniyorum nasıl yapabilirim doktora gidince ne diyim

Bu arada sacma yorumlarnii kendine skla.

Güncellemeler:
üzerime atılan iftiraya net cevap vermek için

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadin bakiredir diye sertifika vermezler size.. siz kendinizden eminseniz bosverin gerisini.. sen dogru dur egri belasini nasilsa bulur

1|1
    0|0
    • eger o raporu almazsam olay uzar ailemn kulagına da gderse sonuç ne olursa olsun namus her şeyden önmli onlar için ben kendim den eminim dogruyumda eğriler yüzünden hayatımın zehir olmasını istemiyorumm

Erkekler Ne Diyor 13

• bence başına bir kaza geldiğini vaginanın darbe aldığını ve iç çamaşırında kan gördüğünü söyleyebilirsin
    Ailenle piknikteyken tuvaletini yapmak için ormanın içine doğru giderken bir çukura düştüğünü düşerkende ağaç dallarının üzerine düştüğünü söyleyebilirsin
    Geçmiş olsun :) bişeyin yokya :)

1|0
    0|0
    • yuh hayal gücüne hayran kaldım :)

• Neden muayene olmak istiyorsun? Riskli birşey oldu mu?

0|0
    0|0
  • Bayan doktora git anlat. Çekinme bende utaniyidm gittim. Şakalarla rahatlatiyolar seni gevsiyosun

1|0
    0|0
  • Doktor dan niye çekiniyon ki onun işi bu ona günde sadece buu sebepten gelen en az 10 kişi vardır doktor alışıktır yanı urolog a karaciğerinde sıkıntı var diye gidiezya :-)

0|0
    0|0
  • Bence boşa para sırf bir zar için seni kabul etmeyecek varsa yani bilemem.

0|0
    0|0
    • O zarfta ne olcagini ben biliyorum da dedikodu olmus bikere iftira atldi namussuma laf edenlerin gozne sokmam lazm zarfi

• uzanip ayircan bacaklarini ya

0|0
    0|0
  • erkek mi kadın doktor mu ardıyorsun bu arada nerden jinekoloğum da

0|0
    0|0
  • Neden bu muayene

0|0
    0|0
  • Neden kontrol etmek istiyorsunuz?

0|0
    0|0
  • günde kaçtane senin gibi geliyodur ona rahat ol anlat onların işi bu

0|0
    0|0
  • neden böyle bir muayene olmak istiyosun? seni zorlayan mı var?

0|0
    0|0
  • ben jinekolok resmini at ben sana neyse söylerim

0|0
    0|0
  • doktor öküz değilse gülmeyecektir heralde suratınıza şöyle düşün senin gibi 10larca kişi geliyor bir günde?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Git ve emin degilim nuayene olmak istiyorm de eger cekindigin icin soruyosan soruyu doktordan cekinmene gerek yok onu ilgilendiren bir durum deg zatn kimseyi ilgilendirmez

1|0
    0|0
    • Kendimden eminim sadece biraz fazla cekingenim

• Aslnda hklsn ama ailem icn namus bnden ble önemli yyinede tesekkurler :(

• Rica ederim istedign zaman ozelden yazabilirsn

• Neden gidiyorsun mast da falan birşey mi yaptın ayrıca cekincek birşey yok randevu alıp gideceksin jinekologa kadına muayene ol çok cekiniyosanda

0|0
    0|0
  • Bekaretim gitmiş olabilir mi emin değilim falan dersin alttan bakarlar ne var bunda. Bende pek emin değilim ve gidicem doktora, ama tabi bir erkekle bişey yaptığımdan değil

1|0
    0|0
    • Ben bekaretimden eminim sadece dedikodulr yuuzunden boyle bisey yaptrmk istyorum

• Aa😕 kim yapıyo dedikodunu pislikler! Bence git muayene ol ve göster kapak olsun herkese

• Sevgilimin kuzeni bizimkine ask kendiside benm hkkmda ileri geri konusmus geri zekalı vercem raporu nersene isterse artk tobe yrbbm ramazn ramaz dedgm seye bak

Yükleniyor...