Vajinamin tadi neden boyle?

Aci bir kokusu aci tadi var banyodan ciktigimda da ayni surekli bir akinti aci tuhaf bir koku ğö sizde de var mi? Kafami apis arama getirip yalamak gibi bir becerim yok tabi ki parmagimi surup oyle tatmistim :( :(:( ilerde esim isterse cok utanirim :( :( :(

Güncellemeler:
La yeter kac gun oldu yorum yapmayin suna kaldiramiyom da

0|0
2|30

En İyi Erkek Görüşü

• 1, kural kesinlikle cinsel ilişkiye girip onu rahatlatmalisin 2. kural onun kokusu normal hali öyledir 3. kural onu birine yalatmalisin 4. kural seni alan yaşadı sen doymazsin😄😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Bunun içi çürümüş 😄

1|1
    0|0
  • Çürümüş seninki

0|0
    0|0
  • Iltihap olabilir bunun icin bir kadin dogum uzmanina gitmen yeterlidir kafanda cok buyutme bu sorunlari

0|0
    0|0
  • Kendisine ait bir yapısı var o şeyin
    Eşin ne isteyecek çatal mı batıracak :/
    Neyinden utandın

1|0
    0|0
  • Ahaha nasil ya

0|0
    1|0
  • tuzlu olması lazım acı değildr

0|0
    0|0
  • iiiiiğğrençsionn

0|0
    0|0
  • normalde acı değil ekşi olmalı tadı, akıntında varsa bir doktora git enfeksiyon olabilir

Bu arada 1 tane bayan yazmamış yoruma :) :) :)

0|0
    0|0
  • Bayatlamış.

0|0
    0|0
  • Hep diyorum burada ama dinleyen yok hastalık hastalık.

0|0
    0|0
  • Mantar vardır. bir doktora git sen hani. Kimse kokmuş balık tarzında vajinaya dokunmak istemez

0|0
    0|0
  • O zaman esin sana oral Yapma dan önce ya pudra şekeri ya da çikolata kullanmalı

0|0
    0|0
  • Çürük bu

0|0
    0|0
  • mıkropsun yaa :D

0|0
    0|0
  • Pujahhhhaaaaah

0|0
    0|0
  • bir bilsem tadini evet ole derdim de bilemedim nasil seninkinin tadi

0|0
    0|0
  • alla alla hele bir yalat sonra karar verirsin

0|0
    0|0
  • Bende yaladigim bir vajinada ekşimtırak bir tad almıştım, igrenmedim ama iyi değildi

0|0
    0|0
  • tadına baksam fikrimi söylicem ama?

0|0
    0|0
  • Sen nersen biliyorsun tadını

0|0
    0|0
  • anal da isteyebilir birde onun tadına bakıp yazarmısın

0|0
    0|0
  • Muthis bir tadi vardir onun hic meraklanma erkegim somurur onu :D

0|0
    0|0
  • Hm mantar olmus olabilir. Ic camisirin naylon olmamasina dikkat et

0|0
    0|0
  • Evt var bnde demedim :-)

0|0
    0|0
  • Mikrop kapmıştır kız arkadaşından da olmuştu doktora git

0|0
    0|0
  • bal dök

0|1
    0|0
  • mantardır

0|0
    0|0
  • Oyle olir tatlimi olacakti zaten

0|0
    0|0
  • Bence eşin olmasını planlayacağın kişi ile bunu yaşayıp görmelisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Mantar olabilir tek tablet FLUCAN al eczaneden 5 TL ayrıca çok Sarımsaklı, gazlı yiyecek ve içecekler tüketiyorsan ve az su içiyorsan olur. Bol bol su iç bir de ananas suyunun tadını güzelleştirdiği söylentisi var ama daha kesin değil istersen deneyebilirsin ben de deneyeceğim dediğim gibi günde 3 litre su iç ilacı da al bir şey yapmaz ben adet dönemimden sonra arada içiyorum hatta mantar oluşumuna müsait bir zaman olduğu için. Iki üç gün sonra bir daha bak bakalım düzelme olacak mı. Tahminim %90 işe yarar

0|0
    0|0
    • Sagol tesekkur ederim de uc litre su zayiflatmaz mi ya ben kilo almaya calisiyorum

• Üç litre su zaten içmen gereken miktar sağlık için sen yine yemene devam et

• ya şu parmağını oraya sokup nasıl ağzınıza alıyorsunuz kızım mikrop kapmıyormusunuz ya :s valla midem kalktı :s

1|0
    0|0
    • Ya onun tani cok guzel 2 deliginde tadi emmek yalamak cok guzel kiz suyunun tadina bakmis bence harika bisey

Yükleniyor...