Erken boşalmak suç mu?

Sürekli kadınlardan azar işitiyorum bir dövmedikleri kaldı. Ne yapmalıyım?

• Suç kanka dayanıcan
    81% (17)62% (40)66% (57)Oy Ver
  • Bir şey olmaz sal
    19% (4)38% (25)34% (29)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben psikolojik bazı sorunlar nedeni ile doktor tavsiyesi ile Lustral isimli ilacı kullanmaya başlamıştım. Yan etkileri arasında geç boşalmak vardı. Araştırma yaptığımda bazı doktorların bu ilacı erken boşalma problemi olan hastalara tavsiye ettiğini öğrendim. İnternette küçük bir araştırma ile sen de öğrenebilirsin. Öyle bir problemim olmamasına rağmen gerçekten geç boşalmam konusunda problem yaşamaya başladım ben de. İlaç recetesiz olarak satılıyor. 25, 50, 100 mg' lıkları var. Zararsız ağır olmayan bir antidepresan. Kullanmanı öneririm. Benim için yan etki olan senin için tedavi olabilir. Her sabah bir tane alabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• geç boşalmak ne derece problem yaratıosa erken boşalmakta o derece yaratır orta yolu bulman lazım..

1|0
    0|0
    • ama erken boşalma bir probleminde sebebi olabilir doktora görün derim ben

• geçten kastın ne kadar geç

• ya nebilim ben dakika tutmadım şimdiye kadar

Erkekler Ne Diyor 8

• Her zaman şunu merak ettim neden suç? Boşaldın diyelim temizle hemen abi devam et? Şu konuya bakmanı tavsiye ederim bizzat ben yazdım.
    www.kizlarsoruyor.com/.../a17570-erken-bosalmaya-son

0|0
    0|0
  • karşı tarafı unutmadan ilişki yaşaman gerekir sen kendi keyfini yaşadıktan sonra ee kuş öldü babysi deyip kenara çekilme olmaz ona göre ayarla kendini, sorunun yine devam ederse bir uzmana görün kardeşim

1|0
    0|0
  • Erken boşalma bir sorun filan değil. Asıl sorun kadınlarda. Toplumdaki baskılardan dolayı küçüklükten itibaren Mastürbasyon sıklıkları çok az olduğu için duyarlılıkları da azalıyor. Bizler daha çok yaptığımız için daha duyarlıyız.

0|0
    0|0
  • suç olmuş kanka :/

0|0
    0|0
  • 3,5 dakika bile sürmeden boşalırsan Baya bir sıkıntı şahsen ben kız olsam en az 15-30 dakika arası sürmesini isterim karşı tarafıda mutlu etmen lazım oldu bittiye gelmeyi sevmez bayanlar zamanla orta yolu bulursun

0|0
    0|0
  • bu konuda destek al doktora git yoksa kendi başına çaresini bulamazsın

0|0
    0|0
  • hacım doktora git. çözümü var bunların.

0|0
    0|0
  • Suç knk

0|0
    0|0
Yükleniyor...