Türk erkeği ne ara bu kadar döndü?

21 yaşındayım ve türk erkeğinin "güya" bu kadar ""çağdaş!""olduğunu işine geleni yapmayınca namuslu görünümlü kaşar diye kadınları aşağıladığını yeni farkettim..abazının teki asılıyor istemiyorum diyorum zor ediyor sonra bana diyorki 2 dk önce aşkını anlatan herif "namuslu numarası yapma sanki kimseye vermedin!" çüş dedim oha bunun her çıktığı kız ilkgünden orda burda veriyor ellamki dedim sonra sitelerde falan vermiyceksen niye evime geliyorsunki demiş bi taneside kendi bacısı olsa ne düşünce tarzı hemen değişir tabi ! hem vermiyor kezban bu der .. ayrılınca dünya aileme kızın yataktaki performansını ballandırark anlatır...türk kızlarını böyle yapan sizlersiniz türk erkekleri koynunuza aldığınız kız ayrılınca kaşar olur ağzından salyalar akan seme arkadaşlarınıza mahreminizi açar o kızıda ne hallere düşürürsün sen.. hemde evlenmek için bakire istersin üstüne bide çağdaşlıktan bahsedersin evet namusluyuz işimize geliyor işime geliyor namuslu olmak birde "abi bu vermiyor ama öptürüyor namuslu namussuz bu böyle namus olmaz ya versin ya s*ktirsingitsin" azgınlığını böyle gülünç şekilde dışa vuran erkeklerde var.. piyasada adam gibi adam kalmamış meğersem..sokacak delik bulamayan direk b*k atma işlemine başlıyor kudurukluğundan..

Güncellemeler:
söylemeden edemiycem türk kızları çok iyidir falan demiyorum ama çoğumuz cidden ya isterse korkusundan bıktık ya ver ya git diyenler kadının kendine ait bi zarı "yok ya önemli değil demek" bu kadar kolay mıydı ne kaçırdım ben

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• kız haklı. diyecek birsey yok.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Herkes kendi tercihinin bedelini öder. Kimse kimseyi suçlayamaz. Erkek veya kadın hiç fark etmez... Şunu unutmayın ki siz istemediğiniz sürece kimse size birşey yapamaz. Ve şunu da unutmayın ki dedikodu ve namahrem bilgileri anlatan insanlar şerefsizdir. Şerefsizlerin sözünü ciddiye almak ise akıllı ve onurlu bir insana yakışmaz...

0|0
    0|0
  • aynen..bende erkeklıkten bu yuzden ıstıfa ettım..3 yıldır ne sevgılı var ne tık kımseye art nıyetımde yok..olurda kendı karsıma cıkar dıye ama..ısten eve evden ıse monoton bı hayat var..en azından benlık..dusunceler ıcın yuregıne ve paylasımına saglık sonuna kadar Destekcıyımmm

0|0
    0|0
  • 2 bacak arasından akacak 2 damla kan mıdır kadını Namuslu yapan? Yoksa ruh mudur namusu o bedene sokan?

Bir ZAR ile BAKİRE kalır mı sanıyorsunuz o beden? Siz BEKARETİ ne sanıyorsunuz? Asıl Ruhtur insanı 'o*' eden...

0|0
    0|0
    • bahsettiğim erkek türü tamda sensin işte biz o kana değğil erkeklerin yaptığı bintürlü çelişkiye şerefsizliklere takığız

• hıhı evet :)

• arkadaşım büyük konuşmak istemiyorum ama illa büyük konuş diyorsun kızlar namusludur hepsi namus abidesidir hiçbii kızın içinde cinsel dürtü yok demiyorum olmazmı tabiki ver sadece bazı kızlar bunu dizginlemek zorunda ve buda türk erkeği yüzünden zora koşuluyor artık eskiden böyle değildi bu en azından bu kadar çok değildi bi sevgilim olduğunda sürekli diken üstünde oturmak istemediğimden yazdım bu konuyu mahalle karısı gibi çirkefleşicek bi durum yok kendi kendinize gelin güvey olmayın

• Senin bu anlattigin turk erkegi degil. Apaci ve abaza bir erkek.

Sen hic almanlarin italyanlarin abazasini gormemissin ;)

0|0
    0|0
    • ozaman türk erkeğinin ciddi çoğunluğu abaza ve apaçi çok çok çok az tanıyorum böyle olmayan ama sinir oluyorum genelde nette , burda rastladığım çok büyyüüüüüük bi çoğunluk böyle şeyler yazıyor

• güzel yazmışsında bu işler tek taraflı değil kişi salak olmamalı yok bu vermiyor namuslu kızda vermicek o zaman adam gibi dursun erkeklerde anlar görmüyor musun ne hallere gelmiş kızlar var ee köpeğe kemiğin ucunu gösterirsen saldırır o misal..

0|0
    0|0
  • Çok sert olmuş be, dediklerinin tamamen doğru, ama arada düzgün insanlarda yok değil...

0|0
    0|0
  • toptan erkekleri imha edin sonra eşeysiz üreyin siz de kurtulun biz de.birine genelleme yapma demekten bıktım artık

0|0
    0|0
  • sonuç : hepimiz suçluyuz...erkekler cinselliğe düşkün.. kadınlar ? onlar da en az erkekler kadar...

neler görüyorum kanım dondu artık..

bu dünyanın gidişi gidiş değil

0|0
    0|0
    • duymuyoruz öyle bi ilgi yok içimizde diyen oldumu bunu firenlemek için aklımız irademiz var ama dimi öteki türlü önüne gelenle çiftleşen köpeklerden farkımız kalmaz ..sen hiç hayvana tecavüz eden kadın duydunmu duyamazsın ama haberlerde görüyoruz adam ördeğe tavuğa tecavüz ediyor hepten insanlıktan çıkmış

• iyide bu erkekleri buna alıştıran kim türk kızları herşey değişti artık kimse artık özel bişeyler yaşama peşinde değil uçkuruna gömülmüş dünya alem

• öyle..aynı kafadan birini görmek güzel..

ne düzen bozulur ne de düzülen diyorum..takma kafana geç git..

• baştan sona haklısın ama aklıma takıldı seme kelimesi dikkatimi çekti sen nerelisin bu kelimeyi artık kullanan ve bilen pek insan yok da o yüzden soruyorum

0|0
    0|0
    • niye ya :D anadoludayım ama nereli olduğumu boşver

• sen söyle nerelisin?:D

• niğde tabiki de sıra sende

• Edindiğin kötü tecrübelerle genelleme yapma cicim. Bu arada senin abaza diyerek kaşar lafını kullanan erkeklerden hiç bir farkın kalmıyor. Bu arada abaza değil abazan, hiç mi tarih okumadınız be?

0|0
    0|0
  • Atamın vatanı emanet ettiği gençlik işte bana kalırsa bir avuç maymun sürüsü.

0|0
    0|0
    • doğru söylüyosun özgürlük diye diye olacağı buydu sex and the city'e döndü ortalık

• Hiç sorma sevgilisi ile mesajlaşırken kanka kıza bak diyen bi nesilden pek bişe beklememek lazım

• çevrendeki o "abazanın teki"nden hareketle "Türk erkeği kötü" demesek iyi olurdu

0|0
    0|0
    • inan çevremde o bahsettiğin "tek abaza"dan yok neden herkes biri yüzünden bu soruyu yazdığımı sanıyor ?

• apaçi ile çıkarsan olacağı bu bacım :D

0|0
    0|0
    • kimseyle çıkmadım cidden böyle huzursuzluklar yaşıycağıma doğru kişiyi beklerim

• hayır ben burda net ortamında yani insanlarıon çekinmeden herşeyini anlattığı yerde farkettim bu saçma güya çağdaş görüşleri ben ne biliyim dışardaki adamın ne düşündüğünü

• demin bi soru vardı.erkekler neden internetten tanıştığı kızla samimi olmaz diye.bende s*çtığında sifonu niye çekiyorsun ? diyerek alakasız bir cevap vermiştim.tehlikeli bir yer internet.

• İnsanlara genelleme yapmıyalım lütfen !

0|0
    0|0
  • türk erkeği en sağlam erkektir bence öyle söyleme

0|0
    0|0
    • sorumu okudunmu yazdıklarımdan sonra tek diyeceğin bu mu ?

Kızlar Ne Diyor 5

• Nikahı basmadan zırnık koklatmayacaksın erkek milletine.Nikahtan sonra da fazla yüz vermeyeceksin.

1|0
    0|1
  • altına imzamı atarım.. söylencek o kadar çok söz varkı.. her geçen gün daha çok farkediyorum. çağdaşlaşma diye bişi yok. kadın daha çok eziliyor her geçen gün. rezillik aldı başını gidiyor... güvenilcek bir allahın kulu yok. evlenip de kocamn diyeceğin. ama hepsi birgün evlencek işin iğrenç tarafı o.

0|0
    0|1
    • aynen öyle..Allah karşılaştırmasın öyleleriyle amin!

• kızlarda da suç var. iki günde tanıdığı adamı hayatının merkezine koyuyor her türlü şeyi yaşıyor adam hevesini alınca gidiyor. zorla tecavüz etmediyse kız da erkek kadar suçlu. babanın oğlu değil bu hoş. 2 taraf da hatalı bence.

0|0
    0|0
    • öyleleride var bunları böyle alıştıran bu kadar arsız maymun iştahlı yapan o tür hemcinslerimiz zaten

• aynen canım sorun orada başlıyor zaten. bi erkek için arkadaşlarını hatta ailesini bile hiçe sayıyor, adamın her dediğini yapıyor, 2 günde veriyor. ayrılmamak için bir ton dolap çeviriyor gururunu hiçe sayıyor. bu insanlar boş ve basit insanlar. hayatta başka dertleri, amaçları, hayalleri yok. aşık olmak tabi ki güzel. hak edene aşık olacaksın önüne gelen yakışıklıya ya da zengine değil. sonra adam seni bırakınca bi taraflarını yırtmanın alemi yok çünkü sebep sen oluyorsun

• wooooowwww!

0|0
    0|1
  • helal olsun bu konuya ben deginsem bende aynılarını yazardım

0|0
    0|1
Yükleniyor...