Bacak bacak üstüne atan erkekler

çoooooooooook itici geliyo bana ya, gay gibi ne o öyle, sizde benle aynı fikirdemisiniz kızlar? :D bi erkeği ne kadar beğenirsem beğeniyim öyle oturduğu an da birden soğuyorum ııııııiyyyyyyyyy

Güncellemeler:
bacak bacak ustune atan erkek herkese eksi puan vermis :D

0|0
10|23

En İyi Erkek Görüşü

• ben atamıyorum bacak bacak üstüne eziliyo :D.atanlarda nasıl atıyor hiç anlamıyorum.

1|1
    0|4

Erkekler Ne Diyor 22

• ne alaka arkaadaşım nerelere takılıyosunuz böyleeee

0|5
    2|6
  • omur sağlığı acısından eger otururken ayakların altında 15-20 cmlik bir yükseklik yoksa bacak bacak ustune atıp dik oturmak gerekli :) Ahhh pardon sen farklı bir seyden bahsediyorsun değli mi :)

1|2
    0|6
  • bacağımı indirdim şimdi soryu görünce.saygısızlık olmasın diye

3|3
    0|7
  • çok çekici bir kadınsan yada ne bileyim çok seksi giyinmişsen falan

adamın iştahı kabarmıştır

kabarıklığı saklamak için bacak bacak üstüne atıyordur belki de

0|3
    1|5
  • Senin ciddi sorunların var takıldığın yere bak sakin ol ve o klavyeyi bırak şimdi :D

1|4
    2|6
  • ben bacak üstüne ayak atıyorum. hala itici mi? :D

1|3
    1|5
  • kaç tane bacak bacak ustune atan gay tanıdın ben pek sık atam ama bır bayan bacak bacak ustune atıyorsa bır erkekde atar bu kadınlara özgu bırey degıldır...

1|3
    1|4
    • cok kadinsi bi ''oturus'' tarzi :D

• ahahhaah guldum ya sacmaliyosun :D

• yoooo sacmalmıyorum gayet net bıldıgım bıse... bizzat sahit oldugum bıse...

• ıyyyy yazan kızlarda çok itici .

0|3
    2|6
  • Kızın krosuda hiç çekilmez be abi.

0|4
    3|6
    • love you too bitches <3

• Sıkıntı yok. Ben eksiyi daha cok seviyorum <3

• ahhaah bastim eksi yi :D :D

• Bende attıgımda rahatsız oluyorum ama sen begenicen diye rahatımı bozamam :D

0|2
    1|6
  • karşılaşırsak söyle de bacağımı bacağımın üstünden indireyim :)

0|0
    1|4
    • sadece şaka yapmıştım ama :(

• seytanlikla ne alakasi var simdi :D

• ben kımseye ekse vermemişken " bacak bacak ustune atan erkek herkese eksi puan vermis " bu yazıyı yazdın :( herkes eksılemeye basladı :(

• hadi ya ne güzel bende sevmem ama gay gibi falan garip ..

0|2
    2|6
  • ben zaten atamıyorum

1|0
    0|4
  • Bacak bacak üstüne atıyımda gizli kullanıcı beni beğenmesin :(

0|2
    2|5
  • O zaman bütün devlet başkanları gay mi oluyor şimdi :D

0|0
    0|1
  • Buda bir bakış açısı.Ben atamam zaten futbolcu olduğumdan zamanında ,kaslar müsade etmiyor

1|1
    0|5
  • bi yerimiz kabarınca mecbur saklmak zorundayız bence normal :D

0|0
    0|1
  • Ben bile bu kadar homofobik değilim la

0|0
    0|2
  • Boyum 6zun snne be slk :s :s

0|0
    0|1
  • bende kadınların bacak bacak üstüne atmasını istemiyorum iyyy tiksinç

0|1
    1|3
  • nasıl ya... erkek ile bayanın bacak atışı farklıdır. bayan diz üstünden hemen kıvırır. erkek biraz daha geniş atar... ama her halükarda itici geliyorsa yapıcak bişi yok. demekki napıcaz ; senin karşında detroit ' in arka mahhallesinde oturur gibi oturmayacağız... uygunmudur abi ; )

0|1
    1|7
    • bence erkek nasıl rahatsa öyle oturur, tahrik unsuru yada rahatsızlık vermek niyeti yok ise... ama bayanda durum farklıdır. bayan için oturuş biçimi bir silahtır. huzurlu olduğunu yada huzursuz olduğunu gösterir oturuşu ile... ve özgüvenini simgeler...

• diyosun

• iyyyyy yazmıssın ya. ınan nasıl itici geldin . haydeee

0|3
    2|6

Kızlar Ne Diyor 10

• evet gerçi ben bacak bacak üstüne atan herkesi itici buluyorum sadece erkekler değil ben çevremde görüyorum çoğu bayan ailesinin yanında onuda geç dedesinin 70 yasındakı adamların yanında bacak bacak üstüne atıyor bende ona gıcık kapıyorum saygı diye bişi kalmamış ben bunu saygısızlık olarak görüyorum

1|1
    1|6
  • aynen.genelde yaşlı erkekler öyle oturuyor nedense

1|2
    1|3
  • Bana o değilde bacaklarını epey bir aralayan bir de dar giyinip her detayı belli olan erkekler itici geliyor.

2|2
    1|6
  • bencede çok itici bi bacağının üzerine öbür bacağının bileğini koymaları hoş bazen ama bacak bacak üstüne atmak oluru yok

1|1
    3|6
  • yooo öyle bi takıntım yok bacak bacak üstüne atmak kızlara özel bişey değil bana göre hiç itici de değil

0|0
    1|2
  • Bende sevmiyorum

0|0
    0|0
  • alakaya maydanoz :/

0|0
    0|1
  • Ne alaka be.

0|0
    0|1
  • o nasıl bi kafadır :(

0|0
    0|1
  • Bacak bacak üstüne bayanlara,bacak üstü ayak da erkeklere yakışıyor bence :) tabi ortamda bi büyüğümüz yoksa :)

1|0
    1|4
Yükleniyor...