Evlenecegim sizce kadın doğum hapına ne zaman başlamalı yim? bu konuda bilgisi olan varmı?

30 ağustosta düğünüme var adet günüm de her ayın 15 oluyor ben 15 ağustosta mi başlamalı yim hap kullanmaya bu işler nasıl oluyor bilgilendirirmisiniz. birde bir duyum aldım ilk hamilelik olmadan ilaç kullanırsam çocuğum olmayabilirmis kulaktan duyma bir haber fikriniz nedir.

1|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Canım kullanma boşver, prezervatifle başlayım biraz fantezi yapın dışarıya boşalsın falan, o hapları kullanan kaç kız arkadaşım varsa hepsinin ilk çocukları düştü, biri ölüm tehlikesi atlattı. Ne söyleniyorsa yalan. En iyisi bari bu şekilde doğal kalalım, her yerimiz hormon olmuş

0|0
    1|0
    • Bende öyle duydum çocuk olmuyor falan diye

• Eşin kendine güvenebiliyorsa geri çekilme yöntemini kullanın, yoksa da condom kullansın

Erkekler Ne Diyor 12

• Şimdiden jinekoloğa gidip başla ilaca. Bir ay sonra korumaya başlıyor çünkü. Adet döneminde başlaman gerekiyor bu arada.

0|0
    0|0
    • O zaman 45 gün önceden başlamak lazım demi dugunden 15 gün önce adet olacam

• bir önceki adet döneminde başla doktora danış mutlaka. Sana en uygun hapı versin.

• bence başlama hemen çocuk düşünmüyorsan gerdek gecesi ve bir kaç gün kondom kullanına gelincede spral taktır emin ol mutlu olacaksın

0|0
    0|0
  • hp kullanma şişersin çirkinleşirsin herifte başka karılra gider. spiral kullan. kimyasalla bozma kimyanı

0|0
    0|0
  • hap nedne kullanıyosun

0|0
    0|0
  • bunun zamanını kızlar bilir ama kullanmaya Başladıktan sonra çok hoşnut olacaksın inan bana. içerde bitirmek çok hoş oluyor ;)

0|0
    0|0
  • ilk zamanlarda kondom kullan, kimyaal alma vucuduna

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun ilk adet günüde başlarsın

0|0
    0|0
  • başlama eşin korunsun

0|0
    0|0
    • Korunmam diyor

• doğum kontrol hapı diye bir şey yok o haplar tamamen senin hormonlarınla oynuyor dolayısı ile sana zarar verebilir eğer bu kadar bencil biri ise keyfi bilir

• daha evlenmeden eşlerinizin bencilliklerini kabullenmeyin

• ne alaka

0|0
    0|0
  • niye çocuk istemiyorsun

0|0
    0|0
  • evlenecegın öküz korunsun o haplar gercekten sıkıntılı

0|0
    0|0
  • Hiç başlama ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• eczacıya sorsana

0|0
    0|0
  • Tavsiye edilmiyor o ilaçlar birde garantisi yok gebe kalma ihtimali var

0|0
    0|0
  • 1 ay once basla

0|0
    0|0
  • canım sen burdan verilen cevaplara ne derece güvenebilirsin burdan sağlıklı bilgi alamazsın. Kadın doğum uzmanına gidip anlatıcaksın bunları o sana uygun bir kullanım şekli anlatıcaktır.

0|0
    0|0
  • Bence aylik ignr vurul

0|2
    0|0
    • Hormon fazlaymis 1 ayı birden yükleme yapiyorlar mis

• Bana daha mantikli geliyo

Yükleniyor...