Kısır olduğumu öğrendim... napıcam ben şimdi. ?

bekarım daha henüz evli değilim zatn 21 yaşındayım daha, hormon fazlalığından dolayı çok kan kaybediyordum doktora gittim öğrendim ki kısırmışım hormon fazlalığım inmezse kısır kalmaya devam etcekmişim. doktor ilaç verdi kullandım test yaptırmaya gittim geçen gün sonuç yine aynı,, şimdilik bir sıkıntı yok da ben evlenince napcam raabbim aratmasın inşallah...

0|0
9|24

En İyi Erkek Görüşü

• Veya erkekler ve dişiler olarak çift (ikiz) verir. Dilediğini kısır bırakır. Gerçekten O bilendir, güç yetirendir. (ŞURA/50)

Şükret, sana gelip çatan hastalığından dolayı yoldan sapma, sabret.

Sabır ve namazla yardım dileyin. Bu, şüphesiz, huşû duyanların dışındakiler için ağır (bir yük) dır. (BAKARA/45)

Andolsun, biz sizi biraz korku, açlık ve bir parça mallardan, canlardan ve ürünlerden eksiltmekle imtihan edeceğiz. Sabır gösterenleri müjdele. (BAKARA/155)

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• ALLAH Yardımcın Olsun..

0|0
    0|0
  • Tıbben ve yaşça kendisinden ümit kesilmiş olan Hz. Sare (Hz. İbrahim in eşi) 90 yaşındayken Hz. İshak ı dünyaya getirmiştir...

Ümitvar olunuz...

0|0
    0|0
  • Allah şifa versin vardır tedavisi yok mu

0|0
    0|0
  • Allah'tan ümit kesilmez.

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun şifa versin kardeşim gerçekten çok zor durum ama Allahtan umut kesilmez dua et hastalığı da şifayı verende o

0|0
    0|0
    • inşallah :) erkeği bilmem ama bayan için zor durum bir erkkek olarak anlamanıza sevidnim tşşkkür ederim.

• o daha kötü işte... ama erkeklerde bu nadir görülen vaka.

• yeni nesil erkeklerde eskiye göre çok görüldüğünü duymuştum ama inş yanlış biliyorum ama neyse Allah herkese hayırlı evlat nasip etsin gerisi önemli değil

• düzelir inş Allah şifa versin

0|0
    0|0
  • allah dilediğini çocukla dilediğini kısır bırakarak, imtihan eder sabırlı olursan bu senin için daha hayırlıdır
    sabırla ve namazla allah yardım dileyin...

0|0
    0|0
  • allah şifasını verir inşallah bir kaç doktora daha git öyle tek doktorla olmaz

0|0
    0|0
    • özele gittim devlet uğraştırıyo, işe yarar mı bişey değişir mi,

• kanser hastalığı teşhisi koyulduğu zaman bile çeşitli doktorlara gitmekte yarar var diyorlar bnce öyle yap

• denicem...

• Verende alanda allah kafana takma hayırlısını iste kardeşim

0|0
    0|0
  • inşallah alla seni seven bir eş versin çocuğu bir şekilde bulursunuz evlatlıkda olur

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • Evlat edinirsiniz ya da tıp ilerledi bence üzülme vardır bir çaresi.

0|0
    0|0
  • Kafana bence çok takma. hayırlısıyla düzelir inşAllah. önemli olan tevekkül etmek.

0|0
    0|0
  • düzelir seninde bebelerin olur bunu takmayacak biriyle evlen

0|0
    0|0
  • herkese hayırlısı versın ınsallah

0|0
    0|0
  • Üzülme :(

0|0
    0|0
  • daha ne istiorsun istedigin kadar rahat seks yapabilirsin

0|0
    2|0
  • büyük şans doğum kontrol hablarına dünyanın parası gitmicek i kocan geri çekilmicek hiç

0|0
    1|0
  • Tıp ilerledi çaresi bulunur

0|0
    0|0
  • denemeden bilemezsin.

0|0
    0|0
    • birlikte olmuş olduğum var tabi korunmalıydı öğrenemden önceydi.

• bırak akıtsın içinde bilemzsin sonucunu.

• bende çocuk sahibi olamıyorum bir çok kız benle çıkmak evlenmek istiyor ama bende bu dertten kaçıyorum zor ama ben sabrediyorum sende sabret

0|0
    0|0
    • bir bayan için çocuk önemli bişey erkekler için nasıl bir duygudur bilmiyorum ama sende tedavini ihmal etme

• teşekkür ederim

• çok iyi bol bol mikiş

0|0
    0|0
  • Evlat edinmelisin :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Telaşlanma tıp ilerledi ve her geçen gün yeni tedaviler bulunuyor. Bana kalırsa kısır olmayacaksın tek bir doktora bağlı kalma başka doktorlara da git yeni tedaviler keşfet ve ilaç tedavisine devam et pes etme.

0|0
    0|0
    • insan öğrendikten sonra şoka giriyor, denicem yine,, aynı ilaçlar işe yaramaz ki,, sonuçta kullandım sonuç aynı çıktı boşa gitti,,, özele gitmiştim...

• hadiya, yaşadığınız için anlıyorsunuz halimden :) denicem bakalım çok teşkkür ederim.

• Rica ederim geçmiş olsun :)

• Amin inşallah duzelin

0|0
    0|0
  • Belli olmaz tip cok ilerledi umutsuzluga kapılma

0|0
    0|0
  • Evlat edinirsin bir cocugun hayatini degistirirsin

0|0
    0|0
  • Eğer seni gerçekten seven birini bulursan hiçbir şeyin önemi kalmaz

0|0
    0|0
  • düzelir belki

0|0
    0|0
  • Ayy tedavini ihmal etme

0|0
    0|0
  • hayatta herşey çocuk demek değil ki? evleneceğin insana bunu söyliceksin ona göre evleneceksiniz çocuk istemeyen erkeklerde var... Böyle şeyler üzülmeyin sağlığın yerindeyse elin ayağn tutuyorsa takma bence bu dünya pekte çocuk getirilesi br dünya değil zaten

0|0
    0|0
  • Amin inşallah

0|0
    0|0
Yükleniyor...