Vajina iç dudak sarkması ciddi bir sorun mu?

Bu konu kafamı çok kurcalıyo.Çok ciddi bir sarkma değil ama sarkık duruyo yine de ve ben ilerde sıkıntı olur diye çok korkuyorum. Estetikle kesilip düzeltildiğini öğrendim fakat çok sakıncaları olduğunu söyleyen de var. Ne yapmalıyım? sizce risklerine rağmen estetik yaptırmalıyım?

Güncellemeler:
yüzüm ya da fiziğim ya da vücudumun diğer uzuvlarıyla alakalı bir problemim yok. Son derece alımlı, çekici ve güzel olduğumu söylerler. Fakat bu durum bütün özgüvenimi bitiyo :(

0|0
6|31

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• Sakıncası yok ama gerekli mi onu bilmek gerekli öncelikle.

0|0
    0|0
    • ciddi bir sarkma yok ama az da olsa sarkık durması beni rahatsız ediyo. dümdüz dursun istiyorum

• bence muayene ol. doktor durumu söyler sana. görülmesi gerekiyor. sana kötü geliyor olaibilir.

• normal bir şey. her kadının farklı bir yapısı var. öyle olmasa elbette daha iyi ama sanmıyorum estetik gerektirecek kadar kötü bir durum olduğunu

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişen bir durumdur şahsen ben burdaki erkeklerin dedigi gibi delik olsun yeter kavramına katılmıyorum sonuçta vücudda nasıl estetik yani güzellik önemliyse vajinadada o kadar önemli olduguna inanıyorum.. Ben şahsen sarkık bir vajina istemem hatta bundan dolayı ayrıldıgım sevgilim bile oldu 😄 ama dedigim gibi burası türkiye çogu insan dikkate bile almaz

0|0
    0|0
  • Senin yapın böyle
    nette araştırırsan vajina yapı olarak aynı ama dış dudakları vs kişiden kişiye değişir.. bence doğal bırak bu durumlar için bıçak altına yatıp sağlığınla oynama derim ben..

0|0
    0|0
  • sorun değil binbir türlü vajina dudak çeşiti var, rahat ol ayrıca biz sonuc odaklıyız pek detaya takılmayız.

0|0
    0|0
  • Değil canım

0|0
    0|0
  • vajinanı alıp kafana geçirip dolaşamayacağına göre takıntıya gerek yok ayrıca bu durum öyle kötü bişey falan da değil

0|0
    0|0
  • Ne vajinaymis eseskiden. penisim kisa napcam yeterlimi. diye. mesaj atilirdi. simdide kizlar basladi bajinam. soyle boyle diye ne ayaksiniz mk :)))

0|0
    0|0
  • Psikolojik olarak eve sıkıntı ama emin ol erkekler böyle şeyleri sıkıntınetmez fark bile etme merak etme sen ;)

0|0
    0|0
  • Yaptirma ne geregi var

0|0
    0|0
  • Bence sorun değil eşin sorun ermiyorsa dert etme sende

0|0
    0|0
  • yahu sanki 70 milyon mu görecek. kocana sorarsın

0|0
    0|0
  • Her turlu yalarum

0|0
    0|0
  • sen rahat ol hiç bir sakıncası yok hatta hoşuna gidenler bile olabilir oynayarak seni zevke getirir

0|0
    0|0
    • Gerçekten erkekler bundan rahatsız olmaz mı? Ne düşündüklerini bilmiyorum

• olmazsen rahat ol bol bol yalattır oynamasına izin ver

• sana bir sakıcası yoksa kalsın ne olacak erkek açısındanda dil atarken iyi oluyor bence :D

0|0
    0|0
    • Ben rahatsız olmuyorum ama ilerde ilişki esnasında partnerimi rahatsız etmesinden çekiniyorum. Yani erkekler bunu ne kadar önemsiyo bilmiyorum çünkü

• Hayır

0|0
    0|0
    • Ama sarkık olunca estetik durmadığını bunun da cinsel hayatı etkilediğini söyleyenler var. Sorun değil mi sence bu?

• Hayırr bir önemi yok

• resim paylaşma imkanın varmı? görerek yorum yapalım

0|0
    0|0
    • he oldu hemen

• şaka bir yana bence bu sorunu hiç Düşünme bile. geçmişte boyle bir durum yaşamıştım ve oral yapacağım zaman çekinmiştim ama sonra alıştım ve hiç sorun yoktu. zevk açısından da sana bir zarar-ı yok elleme bence

• değil takdiri ilahi

0|0
    0|0
  • Gormek lazim :D

0|0
    0|0
  • Her dert o olsa yasin gecimistr

0|0
    0|0
    • anlamadım?

• 22 yaşındayım ve bakireyim.

• Seftaliler hepsi ayni değildir ayni erkeğin gibi uzun kısa bayanların da dudaklı kapaklı marul gibileri var

• sarkık dudak sevmem

0|0
    0|0
  • Hiç gerek yok böle şeylere kafani takma biZ erkeklere delik. olsun gerisi önemli değil :)

0|0
    0|0
    • ama rahatsız olduğunu söyleyenler var. Bunun için terkedilmek istemem açıkçası

• doğru

• Sknti yok anladin sen :)

• vajina dediğin dudaklı olur

0|0
    0|0
  • zaten bir çok kişin sarkık sıkıntı yapma

0|0
    0|0
  • estetik açıdan evet

0|0
    0|0
  • Erkeklerdeki penisim küçük muhabbeti gibi özgüven eksikliği yaratıyor

0|0
    0|0
  • ben hoşlanıyorum sarkık dudaklardan :/

0|0
    0|0
    • umarım partnerim de hoşlanır

• hoşlanmasa nolucak. pazardan şeftali almıyor beyfendi.

• Evet senin de dediğin gibi bütün güzelliği kayboluyor gözden vajinan ortaya çıkıınca, o yüzden vajina estetiği çok önemli, genelde doğumdan sonra yaptırırlar estetik ameliyat. iç ve dış dudkları düzeltir daraltırlar. Ha sen bilirsin evllik öncesi de yaptırabilrisin, ilerde doğumda da ama çok önemli bir mevzu erkekler için

0|0
    0|0
  • Estetik yaptırma ilerde sıkıntı çekersin orjinal haliyle kalsın sağlığın daha önemli

0|0
    0|0
  • Cok ciddi hemde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sağlık açısından herhangi bir sorun teşkil edip etmediğini bilmiyorum. Bana kalırsa estetik ameliyat gereksiz seni bunun yüzünden kimse terk etmeyecek. Ha eğer kendi zevkin, kendini beğenmen için estetik ameliyat istiyorsan risklerini doktorundan öğren.

0|0
    0|0
    • Beni çok fazla rahatsız etmiyo ama partnerimin ilişki esnasında ne düşünüceğini bilemediğimden endişeliyim.

• Sorun değil onlara her turlu güzel gelir merak etme :)

0|0
    0|0
  • Bence orası özel biryer ve sonuçta açıkta gezmiyor seninle evlenecek kişi oranı beğemenmedi dye seni istemezse zaten o adam değildir emin ol erkekler asla oranın görüntüsüne bakmıyorlar. Ve ameliyat olursan oranda his kaybı olacak vajina bir armağandır ordaki hisler değerli bence olma

0|0
    0|0
  • bence riske girme canım ya gerek yok

0|0
    0|0
    • çok gerek var, yanlış düşünüyorsun

• bırak allaşkınaya sen beğencen diye hasta etcen milleti

• gerek yok

0|0
    0|0
  • Yaptırma

0|0