Vajina iç dudak sarkması ciddi bir sorun mu?

Gizli Üye
Bu konu kafamı çok kurcalıyo.Çok ciddi bir sarkma değil ama sarkık duruyo yine de ve ben ilerde sıkıntı olur diye çok korkuyorum. Estetikle kesilip düzeltildiğini öğrendim fakat çok sakıncaları olduğunu söyleyen de var. Ne yapmalıyım? sizce risklerine rağmen estetik yaptırmalıyım?
Güncellemeler
+1 yıl
yüzüm ya da fiziğim ya da vücudumun diğer uzuvlarıyla alakalı bir problemim yok. Son derece alımlı, çekici ve güzel olduğumu söylerler. Fakat bu durum bütün özgüvenimi bitiyo :(
Vajina iç dudak sarkması ciddi bir sorun mu?