Kızlar, yardıma ihtiyacım var?

Kızlar ılıskıye girdim yaklasık 4 ay önce esımın parmagı ıcıme girdi ve kan geldi biz patladıgını sandık ancak canım acıyınca bıraktık devam etmedık ve bir süre ara verdık cinselliğe sonra patlak nasılsa diye direk ılıskıye girmeye calıstık penısı yarıya kadar girip kalıyordu en son bir zorlamasıyla yıne acı ve bir ton kan geldi zar parcası gibi bıseyde esımın penısıne yapısıp kaldı o günde bıraktırdım canım acıdıgı ıcın ama yine denediğimizde yine aynı acı ve kan mesela parmağımı soksam bir parmagım cok rahat acısız giriyor ıkıncı parmagım da yine acı oluyor bunu yasayan var mı yardım edin lütfen

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• On sevisme onemli gevsemen gerek canim seni gevsetmesi gerek uzun süreli orallar ve sevismeler kaslarininda gevsemesine neden olur benimde oyleydi on sevismeyle astik bu sorunu

0|0
    0|0
    • Dediğini denicem canım teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 4

• ya ne kadar uyduruyorsunuz be zar parçası ne ya sanki yorgan paralamış yok oraya yapşmışta blmem ne... Doktor git eğer doğruysa o nasıl zar l*n :DE

0|0
    0|0
  • eşin niye senı parmagıyla bozuyo sız mal mısınız *

0|0
    0|0
  • Bendede oyle oldu iliskiye bir turlu rahat giremiyoz pénisi yariya kadar giriyo hemen kan geliyo

0|0
    0|0
    • Ne yaptın peki canım ya da ne yapmayı dusunuyorsun

• Sanırım zorlanma var doktora git

0|0
    0|0
Yükleniyor...