Erken boşalma problemi

Erken boşalma sorunum var. İlişkiye girdikten birkaç saniye sonra boşalıyorum. Biraz bekleyip 2. denemede genelde sorun olmuyor. Önceki ilişkilerimde çok sorun olmuyordu. Partnerlerimle sık ilişkiye girdiğim için genelde ilk deneme başarısız diğerleri sorunsuz oluyordu.

Fakat şu anki partnerim bu konuda çok istekli olmadığı için çok nadir birlikte oluyoruz ve bu konuda başarısız oluyorum. 2. denemeye ikna edebilirsem ya güzel geçiyor ya da başarısızlıkla sonuçlanıyor. Düzenli ve sık birlikteliğimiz olması gerektiğini söylüyorum ama anlatamıyorum.

Bu konudaki deneyimleriniz nelerdir?

Güncellemeler:
Konuyla ilgili bir üroloji uzmanına gittim. Tahmin ettiğim gibi cevaplar aldım.

Problemin giderilmesi için düzenli ve sık bir cinsel ilişkinin olması gerektiğini söyledi. Haftada en az 2-3 kez ilişki olması gerektiğini anlattı. Bu konuda eşimin de yardımcı olması gerektiğini söyledi. İlişkiyi bir görev olarak görmemek gerektiğini ve zevk almaya çalışılması gerektiğinden bahsetti.

Anti depresan ilaç (lustral) verdi. 6 ay kadar kullanılacak. İlacın yan etkisi boşalmayı geciktirmesiymiş.

1|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kendine göre bir yöntem bulsan da şu an için bu yöntem işe yaramadığından ve partnerinle yollarınızı ayırsan bile yönteminin etkinliği tartışmalı olduğundan tedavi yoluna gitmen en mantıklısı. Bunun için bir üroloji uzmanına başvurabilirsin. Büyük ihtimal ssri grubu bir antidepresanla tedavi etmeye çalışacak ancak kendi kendine başlamaya kalkmaman için hekim gözetiminde kullanman çok önemli. Yaklaşık 6 aylık bir süreçtir. Sürecin sonunda normale döneceğin için çok daha sağlıklı bir cinsel yaşamın olacaktır. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• benım sevgilimde erken boşalıyor ama 2 dk falan değil 10 dkyı buluyor :) ben sorun yapmıyorum oda yapmıyor düzenlı olarak hergun ilişkıye gırıyoruz bilemıyorum sorun yapmayın yapıyosanız geciktirici alın

0|0
    0|0
    • sevgilinizi cok sevdiğiniz bu yazınızdan anlaşılıyor. size bir soru soracağım ama müsade ederseniz.

• eşiniz veya sevgiliniz boşalıyor siz boşalabiliyormusunuz her ilişkide ben bunu merak ettim birde eğer sizde boşalma olmuyorsa şayet bu sizi etkilemiyormu doyum acısından

• çok isteklı olduğum zaman genelde çok isteklı olurum evet boşalıyorum. ama uzun bi ön sevişme yaşıyoruz biz. sevgilim o yönden mukemmel. başım ağrıyorsa isteksızsem çok nadır boşalma olmuyo o boşaldığı için mutlu oluyorum :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Erken boşalma için cinsel terapi alman şart.Yoksa kendi başına düzeltemezsin.

0|0
    0|0
    • Bence antidepresan bu işler için uygun değil.Cinsel terapi alarak eksin çözüme ulaşırdın ilaç almadan.6-10 seans arası bu terapi.

• keşke bazen senin yerinde olsam allahıma kuranıma kitabıma yemin ederim en az 45 veya 50 dakika boşalamıyorum ya tüm sevdiklerim üstüne yemin olsun ki

0|0
    0|0
    • aynı sorun bende de var iyi bir şeymiş gibi görünüyor ama hiç iyi değil

• 2. denemede bazen bende de böyle oluyor ve kötü bir şey. Yorulup boşalmadan yarım bıraktığım bile oluyor. Fakat şu an asıl önemli olan benim için ilk deneme.

• Hiçbir ilaç bunu tam anlamıyla sağlayamaz psikolojini toparlayamazsan bu anlamda.

0|0
    0|0
  • elızabete bıraz ara ver kendını kas zevkı tad bosalmazsın..olmadı geckktırıcı kullan

0|0
    0|0
  • İlk boşalmayı oralla yapın sonra devam. Durdursun durdurabilirse

0|0
    0|0
  • Düzenlı ılıskın olmazsa erken bosalabılırsın ama bu 2 sanıye olmamalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...