Bir akıl verin ne yapmalıyım !

Sevgili olalı 2 hafta oldu çok iyi bir kız ama bakire imiş sen hayatım erkeğisin ilki senden başkasıyla olmaz diyor ama ben ona laik biri değilim kendimi biliyorum çabuk sıkılırım ,sonra onu ortada bırakıp gidemem kalsam da ne kendime ne de ona bir faydam olur ne yapmalım şeyi anlatıp ayrılmayı düşünüyorum ne yapacağım ben lütfen ciddi cevaplar verin

Güncellemeler:
2 haftadır sevgiliyiz ama belkide ben onu 3-4 senedir tanıyorum ve hiç kimseyle çıkmamış biri bu konularda acemi yada çabuk etkilendi bilmiyorum ama her şeyi anlatıp ayrılacağım , ona bir şey yapmadan bu konularda elimden geldiğince erkekleri ona anlatmaya çalışım herkes benim gibi davranmaz onun üzülmesini istemiyorum ama benle uzun süreli birlikte olamaz

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• şahsen iki haftalik sevgilim bana bunu dese hakkıyla ondan şüphe duyarım. neyin cesareti özgüveni bu. seni tanımadan sana nasıl bu kadar güvendi onu da anlamadım. buraya yazdığın düşüncelerin eğer doğruysa adamsin. harbi harbi. çoğu balıklama dalar bu tarz şeylere bacak arası mevzu olunca. neyse soruna gelelim. sen sen ol asla onunla bu tarz birşey yaşama. ya başına bela olacak yada arkandan ah edip ağlayacak. cahilliginin bi anlık heyecanının bedelini ömür boyu taşıyacağının farkında değil şu an. bu işlerin lamı cimi yok öylesi de böylesi de günah ama şu an ki durum sadece zina değil paşam. şu an bedenen tam bi namus beyaz bi gelinlik ve yarınlar duruyor elinde kirleteceksen hepsini kirletmis olacaksın. o mebali almaya değer mi? şahsen ben bugüne kadar bundan hep kaçtım. cinsellik yaşamak çok kolay bu devirde. 150 tlye bakar en güzeli manken gibi vücutlusu ile 1 saat. 50 tl ye yalvarıyor kadınlar sana resmen. git onlarla yap demiyorum bu tarz ilişkilerden iğreniyorum kendi adıma ama en son çare bunu yapabilirsin cinsellik adına. kaldı ki buna gerek yok. günahına girilmiş insan çok. yani aşağısı salak yukarısı büyük. o kızın mebalini almaya değecek hiçbirşey yok ortada. kaliteni yok yere düşürme. kimse razı gelmez buna ne sen ne vicdanın. kıza açık konuş yolu göster adamlık görsün.

2|0
    0|0
    • Sanırım en doğrusu bu

• doğru ve gerçekler tektir kardeşim. birşey ya doğru yada yanlıştır. bunu böyle yaşarsan her zaman kazanan sen olursun.

zahmeti karşılıksız görmedigin içinde teşekkürler paşa.

Kızlar Ne Diyor 7

• yapma yanlış anlamlar yüklemeyin ilişkilere

1|0
    0|0
  • Ben seni yarı yolda bırakırım. Çabuk sıkılırım üzerim seni. İlk kez benimle beraber oldun ömrümü seninle geçiremem. Benden bunu beklemeni istemiyorum ve biliyorum aksini söylesende yarı yolda bıraktığım gün bana bunu nasıl yaptın diye soracaksın de açık açık anlar

0|0
    0|0
  • ben bu sahneyi hatirliyorum biryerden

0|0
    0|0
    • oradaki ne yaptı peki

• ayrıldı tabiki

• sefer ya değişirsem diye ayrılmak istemiyorum ama ya değişmemişsem onu üzmek istemiyorum

• ayril, telefonlarina cevap verme kendinden sogut kizi :)

0|0
    1|0
  • güncellemende yazdıkların yapabileceğinin en doğrusu.. çözümü bulmuşsun kırılacaktır ama ilişkiyi uzatıp sonrasında üzülmesinden kırılmasında daha iyidir yaptığın ve bunu ilerde anlayışla karşılayacaktır.

0|0
    0|0
  • Uzak dur zamanla unutur

0|0
    1|0
  • Ayrıl ilerde bela olur başına birlikte olursan ciddiyim :D

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ayılma işte kızda iyi biriyse devam et

bazende hiç belli olmaz bu kızların ne yapacağı biraz zamana bırak derim...

0|0
    0|0
  • Mehter marşı gibi 2 ileri bir geri :D

0|0
    0|0
  • Sen ilki değil ilk 10 'lardasındır. Hep öyle denilir ne hikmetse.

0|0
    0|0
  • kıyma kıza doğru yoldasın uyar onu

0|0
    0|0
  • kendini yamama çabaları muhtemelen üstünü kalmayı planlıyor

0|0
    0|0
    • tamda adamını buldu

• belli olmaz o iş o kadar çok aptal kız var ki ben o adamı değiştiririm diye düşünen...

• 2 haftada sen hayatımın erkeğisin diyorsa bu işte bir bit yeniği olduğu kesin..

0|0
    0|0
  • o zaman ileri gitme

0|0
    0|0
  • Senı yamiş o kız sor bakalım ona her tanıştıgı erkege 2 hafta sonra aynı şeylerı soyluyormuymuş:)

0|0
    1|0
    • onu daha önceden tanıyordum yıllardır kimseyle çıkmadı bile

• Benı yanlış anlama ben kadınlara guvenmıyorum şeytanlar yaa

• İki haftada hayatının erkeği olduğuna inandıysa, sana ne oluyor be aslanım. Patron o ! Ne derse onu yap.

Emirlerine itaat et ! :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...