Arkadaşlar ben yeni evliyim hem de çok yeni

Arkadaşlar ben yeni evliyim hemde çok yeni eşimden önce kimseyle birlikte olmadım. İlk gecemiz sorunsuz geçti benim canım çok acıdı kan da görünce korktum o gün boşalma filan olmadı ama sonraki günler tam ilişki esnasında birden kuruluk oluyo eşimde farkediyo onu. Çok seviyorum bi isteksizlikte yok ama neden oluyo anlamıyorum orgazm filanda yok hemen kuruluk oluyo nasıl önlerim bunu doktora başvurdum bi sorun yok biraz iltihap var dedi ilaçlarım bitti ama aynı ilk geceden çok mu etkilendim bilmiyorum ama nasıl geçecek bu

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• daha yenisin alışacaksın

zamanla düzelir

eşin birleşirken krem kullansın (bence)

tecrübesizsin de (galiba)

sabırlı ol ve vazgeçme.

fazla büyütülecek bir durum değil

zamanla geçer.

0|0
    0|0
    • Evet sadece sadicimin anlattıklarını biliyordum ablam kendini sıktığın icin olabilir diyo ama bilmiyorum

• Esim cok anlayisli şu an ama rahatsız olur mu bu durumdan

• rahatsız oluyordur.

ama anlayışlı olduğu için ve de

geçici bir durum olduğu için

düzelmesini bekliyordur.

Erkekler Ne Diyor 16

• Bence ilk gecenin sende bıraktığı olumsuz iz bu sadece. Ve bunu kendi kendini telkinle yenebilirsin. Eşinle ön sevişmeyi de uzun yaparsanız ve bu anlamda herşeyin çok güzel olacağını düşünürsen bence problem ortadan kalkacaktır. yeter ki takıntı haline getirme bunu; sevişirken bu durumu düşünme, aklına getirme, sadece kendini eşine ve o yaşadığınız anın muhteşemliğine bırak.

0|0
    0|0
  • siz oturun pc başına beraber biraz eğitici film bakın ilişki öncesi için sonrada uygulayın bu seferde kurutmak için fön makinesi ararsınız :)

0|0
    0|1
  • Tamamen psikolojik senin bu durumun bence kendi kendine yenmelisin çünki sana senden başkası hükmedemez kendini iliskiye hazirlayip oyle yasa.

0|0
    0|0
  • bi doktor değilim ama evlenen herkezin başına gelir genelde bu konu. Sex yaşantın yeni olduğu için alışıncaya kadar sende acı vajinandada kuruluk okucaktır. Yeni olduğunuz için hergün yapmak isticeksiniz.2 veya 3 gündebir yapınki kururuktan ötürü çabuk sıkılmayım. Gercekten ıslanmak istiyorsan kocanın nasıl zevk aldığına bakmıyacaksın kendini mutlu etmeye uğrasıcaksın. Sen kendini tatmin etmenin yollarınu keşvedip bunu eşinle paylaşacaksın.

0|0
    0|0
  • Ön sevişmeyi uzun tutun, bu çok önemli. Çok sık pozisyon değiştirmeyin. Kondomun da bu şekilde bir etkisi olabiliyor sitümilasyonu engellediğinden... En olmadı kayganlaştırıcı kullanın.

0|0
    0|0
  • her insanda cinsel istek ve zevk alma normal seviyelerde olmayabilir, burda eşininede çok görev düşüyo, ön sevişme çok önemölidir, önsevişmenin bi çok çeşidi vardır,ön sevişmede daha çok zevk alıp vucut daha çok kayganlaştırıcı sıvı üretir, sex deneyimiz yok bu yüzden sadece gidip gelmeyle işin bitecegini sanıyosunuz, biraz daha tecrübe kazandıkça, bunların üstesinden gelinir,

0|0
    0|0
  • sorun yok korkmayın. zaten ilk gece zevk alma değil nasıl az acıyla geçirilir olma gecesidir. birde vajinal bölgeyi hijyenik tutun. cinsel birleşmeden önce kayganlaştırıcı jel kullanabilirsiniz. dikkat eczaneden alın. bir müddet sonra birbirinizi keşfettikçe herşey yoluna girer. yani cinselliği öğrenirsiniz. birde tavsiyem internetten cinsellikle ilgili önemli sitelerden bilgi edinmeniz.

0|0
    0|0
  • Milyonlarca yıldan bu yana benzer sorunları çooook kişi yaşamıştır. Ama zaman içerisinde sabırla düzeliyor. kayganlaştırıcı veya kendi tükürüğünüzle işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • hadi evliler ...

0|0
    0|0
  • psikolojik seninki eczaneden kayganlaştırıcı jel al bu seni rahatlatır sorunun kesin çözümü için ise bu durumun saçma olduğunu beynine işlemelisin

0|0
    0|0
  • aniden kuruluk olması saçma değilmi oral yapmıyo mu sana oral yapılıpta ıslanmayan kadın bide oraldan sonra penis vajinaya yerleştigi zaman senn sular seller gibi olman lazım

0|0
    0|0
    • bunlar bekarken bile sex yapmamışlar hiç

(bence)

çok tecrübesizler

gayet normal

• Yok herseyi evlendiğimiz güne bırakmak istedik elele tutuştuk sadece tecrubesizlikten mi

• daha çok yeniymişsnz 2 3 ay geçsin

• sevdiğin kişi ile isteyerek yapıyorsun akışına bırak..

0|0
    0|0
  • doktor dedıgı gıbı gıttıkce duzelır :)

0|0
    0|0
  • ıslanmak şart ya.hatta ıslanmak sağlık belirtisi.ne kadar ıslanırsan o kadar sağlıklısın hesabı.

0|0
    0|0
    • İlk baslarda oluyo ama birden kuruyo bu cok acı veriyo tabi

• Bilmiyorum acidigi icin hep dayanamayıp biraktim

• çünkü boşalması uzun sürüyorsa sonlara doğru kuruluk olabilr.kuruduğu için acıyor.ama doktora gidin.ıslanma sorunu önemli bir sorun..

• Tamamen psikolojik bır durum rahat ol bence ön sevışmeyı uzun tutuup o gordugun kanı ve canının acısını aklına getırme sırf o yuzden oluyor bunlar hatta bence bıraz akol bıle alabılırsın bırde heyecanlanman önemlı evde degılde outdoor bır mekanda deneyın

0|0
    0|0
  • psikolojik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kuruluk geçene kadar bebek yağı size yardımcı olur hem kuruluktan dolayı gel git yaparken canın yanmaz yoksa çok tahriş olur canın yanar

0|0
    0|0
  • ilişki esnasında kremler jeller var onlardan kullanmalısınız

0|0
    1|0
  • kendini rahat bırakmalısın bence aldığın zevke bırak . ilk geceyle ilgili kalan olumsuz izler aklında kaldığı için odaklanma sorunundan paniklediğinden olabilir . piskolojik olduğunu düşünüyorum . umarım kısa sürede atlatırsın . geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Sevdiğin adamın kollarındasın kendini rahat bırak öp onu dokun ona sarıl kokusunu al elini tut ona güven

0|1
    0|0
Yükleniyor...