Kızlık zarı diktirme diye bir ameliyat var beyler maalesef bilmiyor musunuz?

Hani bazılarınız var bakire kız da bakire kız diye tutturuyor. Eşiniz düğünden 2 gün önce diktirir ruhunuz duymaz. Ama sizin gibi geri kafalılara müstahak. Bir kızı sadece bakire olmadığı için sevmeyecek ondan vazgeçeceklere oh olsun. Evet evet bakire kızla evlendin canım benim hahaha kıyamam yaa çok safsınız oğlum

Güncellemeler:
Beyin fakiri falan mısınız? Yok günahlarını almışım bakire kızların. Sen evlenmeden yapmadıysan kendini birine sakladıysan öyle mutluysan tebrik ederim. Benim dediğim bakire kız diye tutturan erkeklere bakire olmadan da bal gibi yedirir bakire olduğunu. Benim hakkımda yazanlara da söyleyeyim : bakireyim eğer evlenmeden biriyle birlikte olur ve sonra başkasıyla evlenmeye karar verirsem bakire olmadığımı söylerim. Bakire olmadığım için beni sevmeyecek birine kendimi yalandan sevdirmem.

0|0
12|36

En İyi Erkek Görüşü

• evet kizlik zari diktiriliyor. Ve benim yakinen tanidigim birisi yaptirdi. Kiz zarini diktirdi evlenmeden once ve evlendi esi hic birsey anlamadi. Ruhu bile duymadi.

Onemli olan o zar degil

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• her kız namussuz değil bu kadar açık her kız evlenmeden önce birinin altında inim inim inlemiyor o yüzden senin gibi gevşek kızlardan uzak durulduğu sürece sıkıntı yaşanmaz

2|0
    2|0
  • Beni ilgilendirmiyor kimsenin bekaret derdi.

1|0
    0|0
  • Senini gibi karaktersizler uzak dursunda gerek kadın'da alırız insan olsun diğer tarafa bakireliği Hesabını benden önce vericek.

1|1
    2|0
  • bence erkek eline geğdiği andan itibaren her kız bakire değildir
    allah bakire olup ruhu fahi şe olandan korusun vücudu fahişe olan ama ruhu kadın olandan zarar gelmez

4|0
    0|0
  • bakire olsun olmasın farketmez insan olsun yeter

2|0
    0|0
  • Kızlık zarı dikme diye birşey yok. Siz kızlar bunu bilmiyor musunuz?

Orada asıl amaç, atılan dikişlerin zorlanmadan dolayı, çözülmesi ve o bölgede kanama yapmasıdır.

Onunla ugrasacagınıza, Adet döneminde ilişki yaşayıp, kanı bekaret kanı diye yedirin.

1|0
    0|0
  • ona buna verip amaliyatla vicdanımı rahatlatmaya çalışmaktansa saf olmak daha iyidir bacım unutmayalım ki mahşerde çıkacak gizli olan herşey bir kadın için en onurlusu kocanın seni cennette de istemesidir bence

0|0
    1|0
  • istedikten sonra herkes herşeyi yaşıyor zaten.. minareyi çalan kılıfını hazırlar.. gerek yok bunlara bence.. mutlu olduğu gibi yaşamalı insan..

1|0
    0|0
  • Kim kimi nereye kadar kandıracak?

0|1
    0|0
  • Sana ne denir bilmiyorum 😂

0|0
    1|0
  • Oyunculuk derside alması lazım.

0|0
    0|0
  • 2 dikiş kurtarmaz, sizin nefes alışınızdan anlarız biz heheyt.

2|1
    2|0
  • Her kız da senin gibi anasının gözü değil yani. Ben bakireyle evlenmem, tecrübe lazım diyen biriyim. Ama seninki de mantık değil hani.

0|0
    0|0
  • sora öğrenirsem ama dünyasını karanlığa çeviririm o çakal hatunun bunu da bilin istedim gerzek hatunlar güruhu... hahahahahaa :)

0|0
    0|0
  • Allah görüyor yetmezmi? siz erkeklerle yatın sonra mustahakmış
    bu sözler erkeğin birine kanıp onla yatıp sonra ondan tekmeyi yiyen bir kızın sözlerine benziyo sizin gibi saflarda erkeklere kanıp kendini kullandırırlar

0|0
    0|0
    • Madem kişisel bişey yazdın cevap vereyim bakireyim, karşıma gerçekten sevdiğim biri çıkarsa birlikte olurum. Ondan sonra başka biriyle evlenecek olursam bakire olmadığımı da söylerim. Kabul etmezse, beni bakire olmadığım için sevmeyecekse zaten hiç sevmemiştir evlenmem.

• bende şahsi söylersem bir kızın bakireliğine şartlı bakarım mesela bir kere yapmıştır pişman olmuştur ya da kaza ameliyat üzücü olaylar vs ben zar aramam zarı sağlam olup her bokku yiyende var nasıl ayırt etceksek artık Allah onlardan korusun
      gercekten sevdiğim biri demişsin her erkek öyle hissettirir ama sonra kullanıp atar ve bakireyle evlenir kız aşık oluncada erkeğin bakirliğinde önemi kalmıyo zaten

• siz kafayı yemişsiniz nedir bu bakirelik muhabbeti yeter la :D

0|0
    0|0
  • eğer bakirsem bakire isterim derim ben, kim neyse karşısına onun gibisi çıkar

1|0
    0|0
  • Siz orospuysanız biz napalım

0|1
    1|0
  • Bakireliğe önem vermek yobazlıktır bence. Olay ruhta biter.

1|0
    1|1
  • ben anlarım güzelim nasıl mı
    sikerken pat pat ses gelir dikişler patlar :D

0|1
    2|0
  • Bende senin gibi düşünüyorum ama bakış açın yanlış.

0|0
    0|0
  • yavrum kim senin canını acıttı

0|0
    0|0
  • asıl sen safsın çünkü böyle bir şey yapma ihtimali olan bir kadınla hiç kimse evlenmez...

0|0
    0|0
  • Merak etmeyin dikilmiş çok belli belli oluyo

0|0
    0|0
  • Hastane kaydı denen bişey var sıcak su var olmadı satır bıçak var senin gibi biri denk gelirse sabaha kadar bakire olsun boşarm düşman başına

0|0
    0|0
  • Heyy hacı teyze ışte Bu yuzden doktora götürecem ben jinekologa ;)

Cut

0|0
    0|0
  • bır kızın daha önc sevıştığı ya da daha fazlasını yaptığı anlaşılır merak etme tabi bu işi bilen için. kısaca şana şöyle sölıyeyım eğer bakıreysen şimdi vajınanın bı fotosunu çek ve sakla sonrada ilişkiye gırdıkten sonra ama 10-20 kez fotoyla vajınanı bı karşılaştır bak bakalım gözle görülür bı fark olucakmı

0|0
    0|0
  • Vajinasi torba olmuş gelenin gecenin zevk nesnesi olmus sevdiği erkekler tarafindan mikilip atılmış bir kızın yakarislari ve kuyruk acisi bu :D

0|0
    0|0
    • Hayır hayatım güncellemeyi okursan neyin ne olduğunu anlarsın. Kimse beni mikip atamaz rahat ol

• Nah yutturursun kanamama ihtimali var hemde cok yüksek sonra dikişlerden anlama ihtimali cok yüksek sen kendini zekimi sanıyorsun saf arıyorsan aynaya bak sen hahahha

0|0
    2|0
    • Canım benim kanamama ihtimali varmışmış. Benim bakire arkadaşım ilk yaptığında da sonrakilerde de kanamadı. Böyle bir çok insan var araştırabilirsin gülüm. Yani kanamasa da bakire olma ihtimali var ve gayette sana bakireyim neden kanamadı bilmiyorum diye bilir. Kaldı ki belki de eşin gerçekten bakire olacak ama buna rağmen kalamayacak. Kız sana vallahi bakireyim dese inanmayıp ayrılacak mısın? Eğer öyleyse maalesef karaktersizsin

• Ya zaten ben her türlü anlarımda bakire değilse bırak ayrılmayı sırtında odun kırıp bide bütün ile rezil ederim Hahaha

• Kızlık zarı tamiri iki şekilde olabilir, birincisi düğünden 3- 6 gün önce yapılabilir. 10- 15 dakika sürer ve sadece o bölge uyuşturularak yapılır. Doğru ellerde yapıldığında çok başarılı bir operasyon olarak sorunsuz karşımıza çıkmaktadır. Bu operasyonda doktor o zamana kadar dayanabilecek iplik seçer ve ilişkide kanamayı sağlayacak bir girişim uygular. Sonrasında yapılması ya da yapılmaması gerekenler doktor tarafından anlatılır. Eğer başarılı bir işlem gerçekleşmişse sonrasında istenmeyen bir durumla karşılaşılması yok denecek kadar az bir ihtimaldir.

İkinci işlem ise kalıcı tamirdir, zaman açısından problemi olmayan kişilerin tercih ettiği operasyondur. Bu düğün tamirinden daha uzun süren bir işlemdir. 15- 25 dakika sürebilir. Genellikle anestezi altında tercih edilir. İyileşme süresi biraz uzun sürdüğü için düğün öncesi kadar kısa süresi olanlarda tercih edilmez. En az 1- 1,5 aylık bir süreç geçmelidir. Bir sonraki adetinden sonra kontrole çağrılıp operasyon değerlendirilir. Eğer işlem başarılı geçmişse sonrasında bir problemle karşılaşma ihtimali düşüktür. İşlemin başarısı doktorun tekniğine, tecrübesine bağlı olduğu kadar temel olan dokular ve yapılan müdahaleye vücudun tepkisidir.

Bunları bilmek için çok zeki olmak gerekmiyor. Böyle saçma konuların arkasında insanları tahrik eder gibi meşgul etmeyin.

Bu arada o dediğin konulara bu konulardan uzak ya da kadınları bacaklarının arası ile değerlendirenler düşünüyor.

0|0
    0|0
    • Evet zeki olmak gerekmiyor, ironi orda zaten. Ve evet dediğim konularla dediğin tarzda insanlar ilgileniyor. Ben de aksini söylemedim. Soruyu tekrar okursan anlarsın

• Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 12

• Çoğu kızın gunahini böyle üzerine aldığın için tebrik ediyorum

1|0
    1|0
  • Cogu bakirenin günahini almana gerek yok bakire degilsen camur atma milete !

1|1
    3|0
  • Valla haklısın. Alın size zikilmis bakire :))

0|0
    0|0
  • bencede. iyi demişisin

1|0
    0|0
  • Vicdani rahat edecekse buyursun yapsin. Bu arada genelleme yapmasaydin keske.

0|0
    0|0
  • :D bakir olmayana düşsün oylesi :D

0|0
    0|0
  • merak etme soruyu soran kullanıcı erkekler bu ameliyatı biliyo.

0|1
    0|0
  • hahaah :D

0|0
    0|1
  • Cok yerinde olmus bu kadar bakirelik budalasi varken. Haklisiniz 😉

0|0
    0|0
  • Kadın bunu kendine yakıştırıyormu peki önemli olan evleneceğinin kişinin anlayıp anlamaması değil Allah görüyor

1|1
    1|0
    • Kadın kendine sadece bir et parçası olarak bakılmasını , o et parçasını kaybettiği anda değerinin de düşmesini kendine yakıştırınca sorun değil yani?

• Evlenip boşandıysan sorun değilse zevk uğruna bozdurduysan yanlış bence

• Ben yanlış veya doğru diye yorum yapmadım ki. Karşındaki insan seni ona göre değerlendiriyorsa sen de buna razıysan kendini küçük düşürmüş olursun dedim. Yoksa zevk uğruna bozmak sana göre yanlıştır o senin görüşün beni ilgilendirmez

• Verdiğin o kadar belli ki yazık diktiren kendini kandırır.

0|1
    1|0
    • Hadi ya belli mi gerçekten napıcam şimdi oysa herkesten saklamam gerekirdi :( verip vermediğimi merak ediyorsan güncellemeye bakabilirsin şeker

• Kendini ne çok zeki sanıyosun ya komiksin

• Sağol kanki

• hhaahhhahha :D aynen oh olumus

2|0
    0|1
Yükleniyor...