Cinsellikten sıkıldım vallahi!

Arkadaş soğudum ya yemin ediyorum cinsellik falan gram istemiyorum artık, eğleneyim, gezeyim tozayım macera arayışına gireyim istiyorum normal midir? Arkadaşlarım tabi doğal olarak yakında enişteyle tanıştınırırsın falan diyorlar ama sadece sıkıldım artık sex istemiyorum bir tek bana mı oluyor yoksa normal midir?

Güncellemeler:
Not: Bu enişte olayı tamamen şaka benim derdim sexten sıkılmış olmam vücut olarak yorgunum artık.
Kadınlardan sıkıldığım falan yok sexten sıkıldım her şey çok kolay oluyor çünkü direkt sex oluyor

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• Benimle sevgili olur musun?:)

1|2
    2|8
    • Hiç tanımadığım gizli biriyle mi bak bunu daha önce hiç yaşamamıştım :D

• Ayaklarını yıkamayabilirim söz vermiş olmayayım:-)

• öyle bir derdim yok çok şükür e ekle bakalım az konuşalım o zaman arkadaş olarak

Kızlar Ne Diyor 4

• enişteyle derken ?

1|9
    0|0
  • Her seyden bi sure sonra sıkılabilirsin.normal bence

1|0
    0|1
  • Konuyla belki alakasiz olcak ben ne derdin deyim sen ne derdinde diyebilirsin ama resmine baktigim andan beri senden cok etkilendim hala saskinlikla bakiyorum .yok boyle bi tatlilik.

0|1
    2|7
  • Cinsel hayatın çok renkli de sen bunaldın yani öyle mi ? Çok mu amerikan filmi izledin ablacım sen ?

0|21
    1|3
    • renkli değil de çok dolu

• Ben dinime bağlıyım,öylle bir şeyi asla yapmam.Beni tanımıyorsun,neyse seni herkes tanıdı:D

• bu dandini sitede 3 kişi tanısa ne olacak ki neden umursayayım :D

Erkekler Ne Diyor 12

• balıkları nerede avlıyorsun:) bu arada bir sen değilsin böyle düsünen bazen insan tiksiniyor söyle hoş muhabbeti olan kafa dengi böyle beraber sinemya gidip ne bilim eglenceli cılgın seyler yapacak hatun arıyor bu sex meselesi cabuk verenler genelde sıkıcı hatunlar oluyor cinselliği çıkar kıraterinden gerisi fos cekilmez bu durumda dediğin tür hatuna insan hasret kalıyor

0|1
    0|0
  • her fırtınadan sonra belli bire sessizliğin gelmesi normal nasılkı doanın bile dinlenmeye ihtiyacı varsa ruhun ve vucudunda vardır bu çok normaldır kısa süreli inziva olayıdır bu tekrar yeşil sahalara dönersin merak etme

0|2
    0|0
  • enişte ?

1|5
    0|0
    • eşek şakaları onların liseden kalma

• adını çıkarmamaya bak.

• ya yok o onların esprileri de yani ben sıkıldım napsam netsem bilmiyorum

• Sex hayatını çok hızlı yaşadığımız için insanın artık amacı kalmıyor,her türlü fanteziyi bende denedim ,sanırım artık birisini sevmek sevgiyi ön plana almak gerekiyor bilmiyorum belkide yaşlanıyoruz artık

0|1
    0|1
  • arkadaşım ara ara öyle dönemler oluyo. bi müddet sahalara veda et.

0|1
    0|0
  • ben 26 yaşındayım bu zamana kadar haddi hesabı olmadı, ve bu zamana kadar bundan yapıpta sıkılanı hiç görmedim, ya sendeki deişikligi anlamıyosun yada kendini böyle kandırıyosun, testisler doldumu vucut bunu atmaya çalışır, bi şekilde canın ister, bi kere yattınmı o tenin tadını kokusunu aldınmı bıkmak imkansız, seninki bence farklı bişey,

0|0
    0|0
    • ne biliyim dayı hep aynı tip kızlar üniversite ortamı her hafta 3-4 farklı kişiyle fuckbuddy olayı yani ama hani artık sıkıldım bilmiyorum belki de duygusal ilişkiye mi ihtiyacım var o da hiç olmadı şimdiye kadar

• ha şöyle! böyle tavşan gibi sex yapmak sitemiyorum, seviyim sevdigimle bişey yaşamak istiyorum de anlarım, öyle sıkıldım falan deme yanlış anlaşılır ;)

• ya bilmiyom ama usta yani duygu falan hiç hissetmedim ki şimdiye kadar ya la

• daha dur yaş kaç huııaaammına koyim.

0|2
    1|5
  • Vayy yaş gurubu 18-24 sen sıkıldın Dikkat et ılerde farklı arayısa gırme

0|1
    0|0
  • Erkek nickine girmiş ergen bir kız olmayasın sen? Ne o öyle enişte falan?Şaka ayaklarına yatma hiç,şaka olacak birşey değil çünkü bu

2|6
    0|0
  • Bakirim mast. yapmaktan sıkıldım :(

0|2
    0|0
  • 2|3
    0|0
  • Ee ne demişler arap yağı bol bulunca g*tüne çalarmış

Dikkat et sende bu zamandan sonra başka tarafına çalmaya kalkma.

elinde varsa tasaruflu kullan. Evlen gitsin yoksa bu bollukta valla g*tüne çalmaya başlarsın yakında. yazık.

0|1
    1|1
    • yok artık :D

• evlen oğlum evlen. bu işin sonu yok. bak üsteki kız hazır. cevabının altına bi yaz hemen geri gelicektir o. :D

• yazdım bekliyorum bu da çok ilginç yani :D

Yükleniyor...