Kız arkadaşımı çok seviyordum ama

son zamanlarda benden çok uzaklaştı. ben de ondan soğumaya başladım. önceleri herşey çok iyiydi.. dolu dizgin derler ya öyle bi aşk yaşıyoduk. son 5 aydır kız kankaları aşırı arttı. onlarda kalmalar falan. bi gün takip ettim ve eve girdiler 4 kız. biraz zaman sonraa kapıyı çaldım açtı bi kız buyrun dedi. melis burda mı dedimm kız hemen telaşlandı suratıma örtmeye çalıştı kapıyı. tuttum girdim içeri kız beni engellemeye çalıştıı bağır çağır. girdim salonda kızın biri içiyoduu yerde alkol şişeleri kıyafetler falan. melis nerde dedm kız döndü kaldı evi aramaya başladım. boş bi odada sevgilimi bi kızla bastım. acı ama gerçek bi kızla yatakta bastım. önce şok oldu. yanındaki kız çok kabaca ne var lan tarak dedi kaş falan yapmış bildiğiniz. ben olayın şokuyla ses çıkaramadım kız arkadaşım bana lezbiyen olduğunu ama benden çekindiği için anlatamadığını açıkladı. hala soktayım. sizce napiyim kızı o hayattan kurtarmaya çalısıyım mı ya da bırakıyım öyle kalsın mı?

Güncellemeler:
arkadaşlar sevgilisi bildiğiniz adonisli falandı ç ben hayatımda öyle saçma bi tip kız görmedim. çinçinli bi kız kas yapmış öyle düşünün. kız arkadaşım resmen onun ustundydı ve hala şokunu atlatamıyorum gülüyüm mü ağlayım mı
konuşmaya çalıştım ama sevgilisi bi daha rahatsız etme dedi bana bıçak çektii

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Bırak ne hali varsa görsün.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bırak öyle kalsın çünkü cinsel tercihler bir hastalık şekli değildir bu şekilde yaklaşılmamalı. O çizgisini belirlemiş değişmiyorlar boşuna kendini yıpratma sadece uzaklaşmaya çalış

0|0
    0|0
    • kaslı kız gördüm ya boyu da kısaydı halil mutlu gibiydi ya

• :) tercih meselesi yapabilcek bişey yok o kız sana bana öyle görünür belki kız arkadaşına çok başka görünüyordur. Bunları düşünmemeye çalış ama cidden zor bir durum içine düşmüşsün bence biran önce uzak durmaya çalış ve sakın gözünde büyütme onu yoksa ömrü billah unutamazsın

• tercihi o şekildeyse düzeltemezsin zaten,ancak kendi iradesiyle bırakır.bence çabalamak boşuna olur,ama çok çok seviyorsan deneyebilirsin

0|0
    0|0
  • çok kötü birşey olsa gerek üzüldüm ondan uzaklaşabildiğin kadar uzaklaş

0|0
    0|0
  • düzeltmezsn ki. o seçimini yapmış.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Oyle bi kisilikteyse, Düzeltemessin kardeşim. Sana yakışmaz, bırak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...