Bayan olarak cinsel isteğim çok fazla :( ?

Hergün istiyorum, bıkmadan yorulmadan. Buna nasıl çare bulabilirim. Lütfen yanlış yorumlamayı, elimde olan bişey değil. Bu arada evliyim ve eşim bile bu duruma üzülüyor. Eh kendisi sonuçta çalışıyor ve yorgun oluyor her zaman benim isteklerime yetişemiyor. Acaba doktora mı gitsem? Böyle bir durum için ilaç veya tedavi var mıdır?

0|0
12|73

En İyi Erkek Görüşü

• Çözüm basit. Düzenli görüşeceğin salça olmayacak bir partner bul kendine.

1|0
    0|4
    • Senin esinde öyleyyapsın istermiydin?

• Aldatamam eşimi hem zina olur

• Tercih meselesi sonuçta. Hayat senin tercih senin kuzum. ;-)

Erkekler Ne Diyor 72

• Bazı kadınlar ben her dakika seksi düşünüyorum, aşırı düşkünüm, seks yapamadan duramıyorum derler. Kendilerini azgın, sekse düşkün, güçlü olarak tanımlarlar. Diğerleri de onu kıskanırlar mı? Ya da onlar diğerlerinin kendilerini kıskandıklarını düşünebilirler ama biz bu işle uğraşan profesyoneller biliyoruz ki işin bir başka boyutu var. Sakın sağlıklı normal cinsel arzusu olan kadın ve erkekler buna alınmasın.

Günün her saati, her dakikası seks yapabilirim, saatlerce sevişsem doyamıyorum, seks yapmazsam kendimi kötü hissediyorum, devamlı aklımda seks var diyorsanız, ortada ciddi bir sorun, sorununuz var demektir. Diğer insanlar geçim derdini düşünürken, sosyal hayatla başa çıkmaya çalışıp, üretip paylaşmak isterken acaba bazıları niye devamlı cinsellik düşünür?

Cinsel arzu, canlının sahip olduğu ve yaşamın vazgeçilmez bir parçasıdır.

Bu arzuyu nerede ne zaman kimle yaşayıp yaşamayacağımız veya yaşıyamayacağımız, cinsel arzularımızı ifade ediş şeklimiz, toplum kuralları, ahlaki değerler sosyal yapılar tarafından öğretilir ve de süreçte doğal olarak öğrenilir. Yani sağlıklı, fiziksel, ruhsal veya sosyal açıdan zarar görmeyeceğimiz bir cinselliğin sınırları hem toplum ve kültür tarafından çizilir. Bu sınırlar içindeki cinsel beraberlikler kabul, saygı ve destek görürler.

Aşırı cinsel isteği olan kadın ve erkeklerin bu davranışları kimi zaman yaşamlarında, toplumsal çevrelerinde ya da özel yaşantılarında sorunlara neden olabilir. Bu tip davranışlar toplumda hiperseksüelite, veya azgınlık olarak tanımlanabiliyor. Bu tip aşırı cinsel isteğe erkekler de "satiriasis", kadınlarda da "nemfomani" adı verilir. Her ne kadar bu tip sıkıntılar tıp literatüründe cinsel işlev bozukluğu olarak kabul edilmese de yaşamı zorlaştırdığı artık bir hastalık olarak kabul edildikleri bir gerçektir.

1|0
    0|0
  • Esini cok seviyorsun.. cok insanca birsey.. Orgazm olmada sıkınti yasiyorsaniz o zaman mudahale olmali.. ama aranizda iletisim kurun ama doktora gidin.. orgazm varsa bu sefer size biraz vucut yormanizi tavsiye ederim.. fiziksel aktiviteniz az galiba..

0|1
    0|0
  • kocan seni götürsün

1|0
    0|0
  • Ne kadar zamandır evlisin?

0|0
    0|0
  • Doktora ; " Çok azgınım doktor bey var mı bunun ilacı mı diyeceksin? " çok zekice..

0|0
    0|0
  • Aslında bu sizin sağlıklı olduğunuzun bir göstergesi..
    Bu durumun keyfini çıkarın.
    Eşinizin isteğini arttırmak için biraz çabalamayı deneyebilirsiniz..

0|0
    0|0
  • Eşin oral da mı yapamıyor,
    O nasıl eş ven olsan yordunsam kafamı yastığa değil kukuna koyarım yattığım yerden yalarım sulandırırım, emerim. Üzüleceğine erkeklik görevini yapsın, yoksa benim gibi aşırı istekliler seninle ilgilenir sana değer verip mutlu etmek ister

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/kkQaMJ.jpg
    bu biraz dindirir hararetini 😀

0|0
    0|0
  • vay anasını ya bir de bu dert var. 5-10 sene sonramı düşündüm de hakikaten iç açıcı bir tablo değil

0|0
    0|0
  • böyle bir durumu ilaç ve tedaviyle yok etmek herşeyden önce doğaya saygısızlıktır bence kocanla konuş bunu sana ayak uydurmaya çalışsın bu günler geri gelmez ona göre

0|0
    0|0
  • Doktora gitmene gerek yok. Eşin sana zaman ayırdığı anlarda daha fazla vakit geçirin. Ve eşine söyle yorgun da olsa seninle ilgilenmek için biraz kendini sana saklasın.

0|0
    0|0
  • Sen kadın doğum uzmanına git o sana çözüm bulur yok ben doktora gidemem burada çözülsün dersen sana garantili çözüm uygularım.

0|0
    0|0
  • Evlen o zmaan

0|0
    0|0
  • Kendini başka işlerle meşgul et yani vücudunu yok beden olarak yorulunca beyin bedene söz geçiremez :)

0|0
    0|0
  • Jinekoloğunla görüş sana ilaç verecektir. Üzüleceğin bir durum olmasın. Mümkündür.

0|0
    0|0
  • Gun icinde kendini oyalayacak birseyler var mi?

0|0
    0|0
  • Boş insansan istek gelir tabi çalış bişeyler yap.

0|0
    0|0
  • Sanırım sen çok gençsn ve esin biraz yaşlı

0|0
    0|0
  • bence kocanı kendine göre ayarlamalısın. peki nasıl ayarlacaksın? formulü veriyorum. keçiboynuzu ve muz yiyecek. iş bu ikili. hergün bunlardan yesin , kızlığına tövbe edip şeyine alçı çektirmezsen ben de birşey bilmiyorum

0|0
    0|0
  • erkek olarak çok azz

0|0
    0|0
  • daha fazlasını yap

0|0
    0|0
  • kesinlikle sorun yapma. insanlar sen gibi Eş Arıyor. bence Sak'ın vazgeçme bu halinden. ve isteklerini karşılayan eşimle ilgilen yatakta ;)

0|0
    0|0
  • ilac tedavi yok sadece psikolojik peki eşinle mutlumusun cinsel acıdan ya da hiç aldatmayı düsündün mü

0|0
    0|0
  • Benimde isteyim cok fazla yapmak istediklerim offf
    bir cesaretli kiz bulsan 3 saat 2 deligide emecegim dilimi deliklerden cikarmicam o derece doldummm

0|0
    0|0
  • az olsa daha çok üzülürdün emin ol

0|0
    0|0
  • Evet bir doktora git.

0|0
    0|0
  • Adamı aldatma bari yarat dur ortalık orospusu olursun çıkarsın sonra :)

0|0
    0|0
  • Şap kullanin

0|0
    0|0
  • Senin ilacın tribün.

0|0
    0|0
  • Başka işler uğraşlar bul

0|0
    0|0
    • İşlerim var, ama enerji fazlalığı var galiba

• Erkekler Devam
    42

Kızlar Ne Diyor 12

• Neyi tedavi etmeye çalışacaksın :)))) İstersin tabi çok doğal. Eşin de üzüleceğine ihtiyaçlarını gidermeye çalışsın.

1|3
    0|0
  • Ahahahah yalancı seni

1|1
    1|0
  • Neyin tedavisi la :D

0|0
    0|0
  • Doktora git

1|1
    0|0
  • Senin adamda sorun var

1|1
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Hergün istemen normal nekadar istediğin onemli

0|0
    0|0
  • Başka seylerle uğraş oruç tut köreltir seni

0|0
    0|0
  • Tam tatmin olmadığın için olabilir bu bende yasadm bir dönem aynı şeyi tatmin olmadığın için istek gecmiyodr

0|0
    0|0
  • Bende ayni durumdayim ve kendimi oyalamak adina burada sacma sapan sorulara cevap veriyorum. Esim benden anlayis bekliyor bende ondan ama sonuc koca bir hic. 10 yillik evli arkadaslarim var mutsuz olduklari halde cinsel hayatlari bizden kat kat iyi biz mutsuz degiliz ama sanki 50 yillik evli gibiyiZ adam kendini isine adadi resmen.

1|0
    0|0
    • iiletişimm sıkıntınızz varr konuştunmuki hiç eşinle

• Ben partner olabilirim :)

• Partner aramiyorum belki aylin hanimin ihtiyaci vardir. Eger niyetim partner aramak olsaydi internetten aramazdim.

• Canim sen gayet sağlıklı bir insansin yaşından dolayı hormonların tavan yapabilir ve eşin ne olursa olsun seni reddetmemeli, evlilikte ne kadin ne de erkek reddetmemeli cunku gunaha giriyosun. Uzun sevisme olmaz ama en azindan seni hos tutup da uyumali

1|0
    0|0
  • Ahahahaha kıyamam ya eşin sana yetişsin boşver üzünülcek bir durum yok ;)

1|2
    0|0
Yükleniyor...