Kızlar bayanlar bakarmisiniz birşey dicem ve sorucam otobüs teki bayan eminim burdasindir?

Bu gün üniversite ye staj işlemleri için gitmem gerekti oto buse bindim arkadaşıma denk geldim birlikte otobüsün orta kapısının oradaki koltuklara oturduk sarisin hafif kumral bir bayan bindi önümüzdeki koltuğa oturdu neyse beyaz bir pantolon beyaz v yaka bir tsort giymiş önünde de bugs bunny vardı bu bayan artık nedim söylemeye utanıyorum adet galiba durağa geldiğimizde bayanda uzun boylu bide topuklu var ayağında neyse ayağa bir kalktı pantolon kıpkırmızı ve yanım daki arkadaşı kan tutuyor kırmızı birde sarı bir sıvı lekesi gordun benim midem kalktı arkadaşım bayildi obayan isallah burdaysa dikkat etsin lutfen uninin itiraf sayfasinada yazdim daha kapali birsekilde lütfen arkadaşlar dikkat edin var mı bir durumla karşılaşan dicem illaki vardır lütfen

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır hiç karşılaşmadım umarım karşılaşmam da...

0|1
    0|0
  • Okulda oldu bir kac kez ama kimse fark etmeden degistirmistim rezil olmadim cok sukur

0|1
    0|0
    • Ucuz yirmissin kardeşim :)

• Evet oyle ve şansimdan hep beden dersine ya da son derse gelirdi sorun omaz di

• Sen beni yanlis yerlerde ariyorsun canım

0|0
    0|0
    • Baksen suçlu çıktı galiba olay saat kaç sularında oldu sen neredeydin ve napiyodun

Yükleniyor...