Bazı insanlar tek eşle yetinemediği halde niye evlenir?

Bazı insanlar tek eşle yetinemiyor evlenseler dahi eşlerini aldatıyor.

Böyle insanlar ne diye evlenip başkasının hayatını mahvediyor. Boşanmaya da yanaşmaz böyleleri. Hep bir şeyleri bahane eder boşanmaz.

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• yakalanmadıktan sonra problem yok... yakalanırsan fena...

1|0
    2|0
    • Bunu bekarken yapsa olmaz mı?

• Yapılan şeyi haklı göstermek için binlerce mazeret bulunabilir ama emin ol bu erkek olmakla değil kişilik ile alakalıdır .

• hiçbir alakası yok. kendini soyunmuş çok güzel bir kadının önünde düşünürsen ne demek istediğimi anlarsın ama bir kadın bunu hiçbirzaman anlayamaz çünkü kadın kendine hakim olabilir sen ne kadar çırpınırsan çırpın hakim olamazsın...

• Hem evliliğin nimetlerinden yararlanayım hem de istediğimle flört edeyim, sevişeyim. Ama insan herşeye birden sahip olamaz.

1|0
    0|0
  • Hem evimde beni bekleyen olsun hemde dışarıda beni bekleyen olsun mantığıdır bu .

0|0
    0|0
  • gözleri doymuyor

1|0
    0|0
  • Evliliğin nasıl birşey oldugunu merak etmiştir

1|0
    0|0
  • o yüzden evlenmeyi düşünmüyorum. sonuna kadar haklısın

1|0
    2|0
  • Parayı veren düdüğü çalar.

Kadınlar evleri çekip çevirsin, o noktada her istediklerini yapma hakkını kendilerinde bulurlar.

Hoş, kocalarının parasını yedikleri halde birçok kadın 1000 beygir motor gücünde çalışıyor.

0|0
    0|0
  • şansını deniyor heralde.

birde evlenelim bakalım ne olacak diye.

ortama, topluma uyum sağlıyor.

0|0
    0|0
  • Evlenince daha fazla istenen erkek olarak görüyorlar kendilerini. Parnagindaki alyans ayrı bir cazibe katıyor karizmalarına. Onlar capkinlik yapmayacak da kim yapacak?

0|0
    0|0
  • ... Nikah memuru sormalı ; tek eşle yetinebilecekmisin?

0|0
    0|0
  • yaşlılığını düşünür de ondan

0|0
    0|0
    • birazda evlendikten sonra kendini salan kadınlarda suçu arasak hep mi erkekler suçlu kardeşim hiç mi kadının suçu yok

• Buna benzer bir durummu yaşıyorsunuz ? yada çevrenizde böyle bir örnekmi var ?

0|0
    0|0
    • Çevremde vardı.Çok şükür şimdilik yola girmiş gibi gözüküyor ama ben bunu kendi çevremde değil.Sanal alemde bile evli olup bekar insanları tavlamaya çalışan bir sürü insan var.Ne kadar tersleyip öğüt versemde anlamıyorlar.

• Bu tarz kişiler ne yaparsa yapsın iş karşı cinste bitiyor, prim verip karşılık vermezlerse hiçbişey olmaz, siz kadınlarda sorunun cevabı zaten, erkek biyere kadar tamam ama sonuçta erkeği baştan çıkaranlarda yok değil :) Demekki çevrenizdekilere birileri karşılık veriyor olabilir...

Kızlar Ne Diyor 11

• bazıları aile ve çevre baskısından.bazılarıysa tamamen bencilliklerinden,yani kurulu bir düzenim olsun beni seven bir kadın evimde olsun kimse olmasa da yanımda o olsun..

allah kızları bu tiplerden korusun :)

1|0
    0|0
  • kesinlikle çok mantıklı ve doğru bir soru olmuş.. keşke cevabını bilsem.

1|0
    0|0
  • gercekten ya keske soyle bi kanun olsa oyle insanlar evlenemese..

yada en iyisi keske aldatmakta suc olsa ve hapis cezasi olsa:)

1|0
    0|0
  • Bazıları meraktan bazıları ise yaşı gelip geçiyorsa eğer etraftan evlen artık sözünü duymak istemediği için evleniyor baskılardan kurtulmak için.Kimisi ise sadece cinsellik için evleniyor.Ya da eşlerinin onlara annelik yapmasını istedikleri için.

0|0
    0|0
  • çok güzel bir soru iyi bir tespitte bulunmuşsun

bence bu insanlar evlenirlerse bu durumun değişeceğine normale dönüceklerine inanıyorlar bunu bir kurtuluş olarak görüyolar ama öyle olmuyor ne yazıkki

0|0
    0|0
  • bazı erkeklerin düşüncesi şu.. evleneyim düzenli bir hayatım olsun toplumda yerim olsun ama keyfime bakayım.karım nasıl olsa evde..bana ait..ama diğer kadınlar he iri farklı heyecan.. acıyorum böyle düşünen erkeklere

0|0
    0|0
  • belki yetinirim diye olabilir mi?

0|0
    0|0
  • merak işte yada çevre baskısı yada ... herkesin farklı nedenleri var

0|0
    0|0
  • Benimle "yetinen" -bkz=negatif bir kelimedir. bir erkekle ne işim var yahu :). Ben yetinilecek biri hiç olamadım ne yazıkki :).

0|0
    0|0
  • valla ben bi insan tanımıştım dıştan hiç öyle biri değil erkekti tanıdığım kişi.eşi de adamı seks de çok güzel tatmin ediyodu ama adamın bi zevk anlayışı vardı sanal seks...sanal seks de milletle görüşüp karşılıklı webcam açıp boşalmalar yapıyordu...ve böylesi evli ve de diyor ki ben eşim dışında başka kimseyle gerçek seks yaşamam...bu nedir sizce ben hala çözebilmiş değilim :)))

0|0
    0|0
  • napalım bazı insanlar da böyle karaktersiz sen tercihini iyi yapmaya çalışcaksın biraz da şans

2|0
    0|0
Yükleniyor...