Kızlar, lütfen kızlar soruyor comdaki bütün kızlar bu soruyu es geçmeyın nolur yardımcı olun?

Kızlar napıcağımı şaşırdım hayır sapıkça Şeyler bile düşünmediğim halde cinsel organımda orgazm hissi oluşuyo naparsam yapıyım gecmıyo böyle gıdıklanma falanda oluyo sonra boşalıyorum sürekli günde her gün 4 kez duş Alıp gusül alıyorum yazık günah namaz kılarken bile pis görüyorm kendimi doktora gitsem utanıyorum hangi doktora gitmeliyim ve sizce bu rahatsızlık ne olabilir bel gevşekliği falan mı?

0|0
7

En İyi Kız Görüşü

• Bak bende bir kaç gün önce bununla ilgili soru açtım. bende oldum öyle. vajina bölgedeki kaslarını sıkma sakin. seni iyi anlıyorum. ben pisikologa da gttim ama sana yapabilecekleri birşey yok. normalde mastürbasyon falan yapan bir insanmisin? herşey kafanda bitiyor tamamen psikolojik. kafanda bitir

0|0
    0|0
    • Ya gecmıyo bir türlü günde 4 kez duş alıyorum ıyıce psikolojim bozuldu

• Tamam çok teşekkür ederim dediklerini yapıcam Allah Razı olsun peki bişey sorucam son olarak olsa dahi bile düşünmediğim halde gusül almadan namaz kılmaya devam etsem olurmu çünkü aldıkça inatçı bir şekilde olmaya devam edıyo özürlü sayılmaz mıyım çünkü Dinde böyle bit zorluk olamaz Allah Herşeyin kolaylığını verir

• Evet bu bir nevi hastalık. gusletmene gerek yok. dedgn gibi şeytan şeninle gusledip durduğunda daha fazla ugrasicak. ayrıca sen cinsel bir haz da Almiyorsun. rahat olabilirsin

Kızlar Ne Diyor 6

• bel gevşekliği ne bilmiyorum ama istemsiz orgazm olan kadınlar var bunu biliyorum. jinekoloğa görünmelisin. utanma da ayrıca sonuçta senin sağlığınla ilgili bu.. geçmiş olsun tatlım.

0|0
    0|0
  • birak daginik kalsin

0|0
    0|1
  • Dağa çok ne zaman oluyor

0|0
    0|0
  • Kendi kendine mi oluyo kipirdanma olunca mast mi yapiyorsn

0|0
    0|0
  • Alah allah bir kadın doğuma ya da pskiloga g*t canım. Mast yapıp mi bosaliosun yoksa beyaz Sivı mi gelio kafana çok takma takip düşünürsen de olur

0|0
    0|0
  • bir kadın vardı günde 180 kere orgazm oluyordu durduk yere ve dışarı falan çıkamıyordu. Sen de bir an önce doktora gitmezsen hastalığın ilerleyebilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...