Kızlık zarım patlamış olabilir mi?

Sizden çok özür dilerek bunu yazıyorum sorucak başka kimsem yok az önce tuvaletimi yapmakta biraz sıkıntı çekerken çok az kan geldi bende adet oldum sandım şimdi yine baktım olmamisim neden kan geldi o zaman çok korkuyorum?

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Elini şok bakalım #D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kabız mıydın?

0|0
    0|0
  • Patlamış mı? Patlamak ne ya top mu balon mu bu?

0|0
    0|0
  • merhaa geçmiş olsun idrar ile gelen kan böbrek ve idar yollarında enfeksiyon olduğunu gösterir hemen bşr doktora gidin durumu anlatın idrar testi yaparlar

0|0
    0|0
  • Yok artık, sıkma canını.

0|0
    0|0
  • Öncesi biseyler yasadinmi

0|0
    0|0
  • O kadar basit değil.

0|0
    0|0
  • Bomba mi bu patlasin? Yirtilmis dersin zedelenmis dersin

0|0
    0|0
  • bız bılmeyız

0|0
    0|0
  • Bilemeyiz de kan gelmesi bir suru sebebe dayalk olabilir illaki ona baglama bence bosa tasa ediyorsun

0|0
    0|0
  • Bence Ailene söyle doktor a git

0|0
    0|0
  • çiş kanalıyla zarının bir alakası yok. idrar yollarıyla alakalı bir sorundur bence

0|0
    0|0
  • tarak girmeden kızlık bozulmaz. ön adet kanamasıdır o

0|0
    0|0
  • özür dilemene gerek yok yarın doktora bır gorun derim

0|0
    0|0
  • Kızdığın bozulmamıştırda zorladığı için damarı çatlamış olabilirsin bir doktora gözüküp bence

0|0
    0|0
  • Hic mast yaparken zorladinmi ya da iliski

0|0
    0|0
  • İdrar tazzıgıyle kızlıgını yırtan kız 😱😱😱

0|0
    1|0
  • olamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İdrar yaptigin delikle kızlık zarı nin olduğu vajina girişi deliği farklı deliklerdir. Dedigin şey mümkün değil. Muhtemelen idrar yaparken çok zorlamaktan orayı tahriş etmiş olabilirsin ama kaşıntı yanma varsa enfeksiyon kapmis da olabilirsin kanama hep olmaya devam ederse her idrara çıktığında hastaneye git. Cunkü nefretin nefrotik sendrom akut böbrek yetmezligi vs de de hematüri (idrarda kan) meydana gelir

0|0
    0|0
  • kızlık zarı kızlık zarı diye diye sorunun iç organlarınla, mesela idrar yollarınla ilgili olduğu aklına bile gelmemiş. üzgünüm ama artık içim bayıldı bu tarz sorulardan

0|0
    0|0
  • ne alaka parmak mı attın

0|0
    0|0
  • durup dururken patlamazsın heralde diye inanıyorum yfgjhkl

0|0
    0|0
  • merhaba. anal kısmınızı zorladıysanız olabilir? bağsur vs?

0|0
    0|0
  • Ay başın yaklaştıysa ya da olma zamanların ise azcık kan gelmiş olabilir benim bazen bir kere geliyor sonra bir bakmışım regl oluyorum

0|0
    0|0
  • Hemoroid kanı o
    Büyük tuvaletini yaparken zorlandıysa. Gelen kandır popo içinde ya da dışında şişlik var ya da yoksa oradan gelen kan
    Kızlık zarın bozulmadı

2|0
    0|1
Yükleniyor...