Regl bitmek üzereyken mast?

Regl dönemim bitmeye yakınken mast yaptığım oldu. Kan olmadığı için sorun olmuyo ama boy abdesti almak doğru mu bilmiyorum. Yani farzedin ki reglken kanamanızın iyice azaldığı son günde cinsel ilişkiye girdiniz. cinsel ilişkiye girdiğiniz için boy abdesti gerekir ama kan pek gelmese de reglsiniz sonuçta. Abdest almak doğru mu? Ya da ne yapılmalı? Bilgisi olan paylaşabilir mi?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu her turlu abdest alacaksin, orgazm oldu sonucta? Gusul abdesti gerekir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Al gitsin nolucak

0|0
    0|0
  • kendini tutsan daha dogru olma mı azcık nefsine hakim olsan yok mast mış yok efendim cinsel birleşme hemde regl iken ne iğrenç kan olmasa bile pıhtıları kokusu vardır ıyyyyyyyy tiksindim. temizlen tamamen bitsin sora ne halt yiyosan ye arkadaşım

0|0
    0|0
    • Sen benim nasıl regl olduğumu nerden biliyosun? Hormonal özelliklerimi, vücudumun reaksiyonlarını, kanımın ne tür ve ne derece aktığını? Temizlenmediğimi? Bir b*k bilmeden akıl vermeye kalkmayın. Gidin kendi çükünüzle oynayın hadi.

• ACINASI SANA ARTIK YAZMIYCAM BEYİN YERİNE CİNSEL ORGANINI KULLANIRSAN OLUCAGI BU ARKADAŞIM... TEDAVİ GÖR BENCE BAYAN ya da GİT ÖL TOPLUM VE DÜNYA İÇİN SENİN ÖLMEN DAHA ELZEM BİR DURUM... CAPS LOCK AÇIK ÇÜNKÜ BÜYÜK HARF KESER SENİN OLMAYAN BEYNİNİ :) MUHAHAHAHHAAAAAAA

• Yırt yırt biraz daha yırt bir taraflarını az kaldı Ajdar mertebesine erişmene :D:D

• Sen al abdestini

0|1
    0|0
  • kadınlar adet çıkışı kudurur ve erkege saldırır. boşaldıktan sonra abdes alınmalı

0|0
    0|0
  • Abdesti bilmemde regllıyken daha çok zevk alıyorsunuz * :D

0|0
    0|0
  • bu kadar azgınlık fazla

0|0
    0|0
    • azgınlık?

• Kadınlar regl dönemlerinde normal zamanlara göre daha çok cinsel istek duyarlar. Fakat bu anormal bir azgınlık değil, olması gereken bir durum yani. Kaldı ki son gününde yani bitmeye yakınken yapmıştım dedim. Regl dönemim boyunca mast yapıyorum demedim. Doğru anla.

• Kadınlar regl döneminde sadece azgın değil agresifte oluyorlar ve de yanlış anlamaya meyilli tıpkı sen

• her halukarda abdest gerekir canım

0|0
    0|0
  • Her zaman boy abdesti uygun olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kadin Regli dönemi tamamiyle bitene kadar Cünüp olur... Regli iken cinsel iliskiye girse de girmesede alacagi Boy Abdesti gecersiz olur... Sadece dusunu al sen...

0|0
    0|0
  • Tabiki de abdest alınmalı

0|0
    0|0
  • reglsın sonuçta tam bitmedi dolayısıyla abdest alsan da bişey değişmeyeck

0|0
    0|0
    • alınmamalı mı yani?

• ben de öyle düşünüyodum ama böyle de huzursuz oluyorum

• o zaman al yapıck bişey yok

Yükleniyor...