Erkeklerin cinsel organi neden agrabilir?

Bir erkek hic iliskiye girmedi icin agrabilir mi erkekler kac yaslarina kadar iliskiye girmeden dayanabilir ve yirmili yaslardan sonra daha mi kotu oluyorlar bu ilerde problem olur mu?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• 33 yaşında bakirim. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İradeli birisi ise dayanır dayanamayacak birşey yok..
    Ağrıma konusu kişiye bağlı sorundur.

1|0
    0|0
  • ben mesele ramazan ayı diye hiç mastürbasyon yapmadım bugüne kadar normal günlerde hep yapıyodum ihtiyaç için artık ağrımaya başladı bugün ucu yani o derece. yani biraz problem oluyor.

0|0
    0|0
  • bir erkek ilişkiye girmeden duramaz
    Onun için acıyın bize
    Öyle vermiycem klipleri çekmeyin
    Verin artık !!!::)))

0|0
    0|0
  • aşırı tahrik olduğu halde sona ulaşmadıysa ondan çok ağrır :D

0|0
    0|0
  • 29 yaşımdayım 5 yıl öncekine göre çok fazla istekliyim :D

0|0
    0|0
  • Ergen olduktan sonra en kotu 19 kadar yoksa duvarlara dogru tirmanmaya baslar

0|0
    0|0
  • 26 yaşında bakirim nedeni ise zina olduğu için ama bakir kalmak çok zor yaş büyüdükçe dahada zorlaşıyor

0|1
    0|0
  • Malzeme iyi değil o zaman

0|0
    0|0
  • Agrimaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ağrıyorsa enfeksiyon kapmış olabilir alerji olmuş olabilir çok fazla mastürbasyon yapmış olabilir birçok nedeni var bir ağrı kesici içsin yarına hafifleme olmazsa bir doktora gitmek gerek

0|0
    0|0
    • Yok oyle degil boyle istek agrisi gibi

• Ilişkiye girmemiş erkek mi var? Inanma bacim inanma.

0|0
    0|0
    • Oyle deme ya biz sevgilimle 18yasimizdan beri cikiyoruz o yasin altindada bisey yaptini düşünmüyorum

• Ağrı var diyosun. Agri neden olur? Mikrop kapmadan dolayı olur, mikrop neyden kapilir? Korunmasiz ilişkiye girildiğinde mikrop kapilir. Ve, aağrı yapar. Neyse sen safligina devam et cancagizim. Hadi optm bb.

• Ben ilişkiye girmedim, inanabilirsin

• İlişkiye girmeden dayanamama gibi bişey yok evet epididimiste Sperm birikir biraz irrite edebilir ama vücut onu ruyalanma vs yollarla kompanze edip atar. Ayrica mastürbasyonla da atabilir illa ilişkiye girmesi şart değil erkeklerin şu ihtiyacimiz var safsatalarina herseye bir kılıf bulmalarına sinir oluyorum. Cinsel istek erkekte de kadında da vardır biri diğerinden fazla değildir toplum baskısı nedeniyle erkeklerde fazla zannedip mektedir fakat cinsel hormonlar kadın ve erkekte hemen hemen aynı düzeylerdedir bilimsel verilerle konuşuyorum. doktorum.

0|1
    0|0
  • agramak ne demek biri açıklasın

0|0
    0|0
    • Hic tukce dersi gormedim malesef

Yükleniyor...