20 yasinda vajinal kanamam var sebebi nedir?

20 yasindayim sevgilimle iliskiye girdigimiz sirada kanamam oldu. 2 gundurde ayni kanama devam ediyor az ama koyu ve kokulu agri sizi yok yarin gidicrm doktora ama korkuyorum bu yasta kotu bisi cikmasina

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Tedavisi olan dertse çaresini aramak gerek, tabikide doktora git.

0|0
    0|0
  • koyu renk kan kılcal damar kanıdır. bence kılcal damarlarda ufak bir catlama vardır yine de git doktora için rahat etsin

0|0
    0|0
  • bozmuş seni

0|0
    0|0
  • hiç beklemeden görünmelisin yoksa daha kötü olabilirsin

0|0
    0|0
  • normal bence zamanın gemiştir

0|0
    0|0
  • kızlık gitmiş geçmiş olsun.. Niye korkuyon ki? Yaparken korkmadın mı?

0|0
    0|0
  • g. olsun çıkmaz bişey git

0|0
    0|0
  • Erken olmamış mı?
    Merak ettim nerede yaşıyorsunuz burası Türkiye mi herkes rahatlıkla sevişiyor mu

0|0
    0|0
  • partnerin sert ve kalın galiba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• zarini yirtmissin buyuk ihtimalle. eger birkac gunden uzun surerse o zaman doktora git ama ondan once gitmene gerek yok. bir sure oraya hicbir sey sokmamaya calis iyilesmesini bekle. bir dahaki sefere iliskiye girerken zarini iyice parmakla genisletmeye calis onceden, gerekirse lube kullanin. ayrica partnerinde daha nazik davransin.

0|0
    0|0
    • Hatun 14 yaşında bakireliğini kaybetmiş sen zarını parmakla diyordın. Neyin kafasındasın sen?

• Bakirelikle alakali bisi yazmadim zaten kotu bisi olabilirmi dedim bilen yasayan var mı demek istedim yoksa soruda bakireligimi mj kaybettim diue sorardim

• evet, zarin yirtilmasinin bakirelikle alakasi yok.

• biran önce git sen doktora ilk ilişkide olan kanamalar cogu zaman devam edebilir farklı günlerde.

0|1
    0|0
  • bir göster bakm doktra biz burada bişi bilemeyiz

0|0
    0|0
  • hamile olabilirsin..

0|1
    0|0
    • Sacma koyu kan kahverengiye dönüştü ve kokulu hamilelikte boyle seyler olmaz

Yükleniyor...