Aldatıyor mu sevgilim ?

yaklaşık 6 aylık bi ilişkimiz var . Kız arkadaşımın ailesi akrabaları filan beni biliyor yani ilişkimiz ciddi yani . haftasonu arkadaşımla gezerken dershanenin önünden geçerken sevgilimi gördüm bi erkekle birlikte gidiyolardı erkeğinde evi sevgilimin evinin orda yani aynı yoldan gidiyolar bende takip ettim o sıra baktım sevgilim evine gitti çocuğu tuttum gözünü korkutttum sonra sevgilimden uzak durdu . ben sevgilime sordum o benim dershaneden arkadaşım karışma arkadaşlarıma dedi . neyse sevgilim bana söz verdi erkeklerle samimi olmayacağım diye . iyi dedim beni anlıyor yavaş yavaş kıskandığımıda anlamış tabi ... herşeyi geçtim bugün sevgilimin evinin yakınlarında dolaşıyorum yanımda arkadaşım var daha sonra sevgilimi gördüm uzaktan geliyodu arabanın arkasına geçtim ve uzaktan izledim arkasına bakıyodu sürekli yüzü kızarıktı sonra yaklaştı iyice evine gelmişti . bende bi anda karşısına çıktım şaşırttı bianda korktu neye uğradığını şaşırdı bana dediki ablam geliyo nolur git dedi bende baktım gelen giden yok dedim herhalde bu bişeyler karıştırıyo dedim bende hızlıca arkadaşımla gittim inanmış gibi yaptım daha sonra hemen gittikten sonra arka taraftan dolandım bakıyım ablası ordamı diye ortada kimse yok kız arkadaşımda ortadan kaybolmuş . arka taraftan dolaşmam 30 sn anca sürer . ablasını bekliyodu sevgilim güya . sonra ben sinirlendim evimin önüne gittim arkadaşımla otururken önümden geçti kız arkadaşım dönüp bakmadı sonra bidaha geçti bu sefer evine gidiyodu bana baktı bende dedimki neden hiç yanıma gelmiyosun dedim sonra gitmem lazım dedi sonrada yanıma geldi noldu dedi bende dedim beni görünce şaşırdın ablan filan yoktu dedim oda dediki hayır ya ablam ordaydı amcamla konuşuyodu dedi yalan söylüyo gibiydi üste çıkmaya çalışıyodu sonra gidiyorum ben dedi sinirle bi hışımla gitti sonra . ( daha dün ne güzel zaman geçirmiştik ) bana yalan söylüyo bence ne sorsam cevabı hazır önceden beni kandırmayı beceriyo sanki . yalan mı söylüyor bana anlamıyorum . hareketleri değişik biraz . daha dün dudağımdan öpüyo bana sarılıyo beni bırakma filan diyodu . napmaya çalışıyo anlamıyorum . Kızlar siz bana bi akıl verin napıyım ben ayrılmak istemiyorum çünkü çok seviyorum . ona bi ders vermek ya da aklını başına almasını sağlamak istiyorum bana biraz akıl verin kafam durdu . lütfen :(

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• ne oldugunu iyice öğren. eğer yalan söyleme seni aldatma gibi bir durum varsa bas tekmeyi gururlu ol biraz

1|1
    0|0
    • ben haftaya dershane çıkışı takip ediyim mi ?

• sittir et sen bunu

• sizinle facebook ya msn gibi bi yerde konuşsak ben sorunumu tam anlamıyla anlatsam sizde bana yardımcı olsanız olur mu ?

Kızlar Ne Diyor 3

• Biraz daha araştırma yapmalısın.

1|0
    0|0
  • içine şüphe girmiş birkere. bizim ne dediğimizin bir önemi yokki. güvensizlik bitirir sevgini zamanla. bunu sende farkediceksin. yne de fikrimi sorarsan bişeyler dönüyor olabilir. ama günahını almak istemem

0|0
    0|0
  • ıcıne suhpe gırmıs..haklı olabılırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir şeyler çeviriyor gibi ama ne oldugunu kestiremedim kardeşim biraz daha bak bakalım aktırmadan izle ama yuva kurmak zor bozması kolaydır bu sözü de unutma...

0|0
    0|0
    • dershaneden çıkınca direk eve gidiyo . kapının önünde bekliyorum bi tane adam var şüphelenmiş artık kovalıyo çıkıyo bağırıyo vs vs. polise verecekmiş korkutmak için bişeyler diyo . o mahallede oturan adamlarda anlamış . takip etcemde nasıl olacak altımda araba yokki arabanın içinde oturuyum kimse görmesin evden çıkınca izleyim . akıl verin arkadaşlar

• Hepinize Teşekkür Ederim Arkadaşlar Yardımlarınızı Bekliyorum .

• her an takip etme dostum ara sıra cogunlukla gıttıgı yerlere bak ortak arkadasınız varsa ondan da yardım ısteyebılırsın

• kardes seni aldatma ihtimali çok yüksek.Kızlar,kendisini çok seven erkek bulduklarında hemen gözleri dışarı kayıyo.Nasıl olsa seni çantada keklik görüyo.Yaramazlık yapacak başka birilerini arıyorlar.Benim basımdan geçti böyle bi ilişki çünkü 6 ay sürdü sonra bitti benden sonra da dünyanın erkeğiyle çıkmış.Merak etme bi zaman sonra psikopatın birine denk gelir o.Senin yapman gereken sakin olmak ve güzelce ayrılmak istediğini belirtmek.Acı yok dostum

0|0
    0|0
Yükleniyor...