Kız arkadaşımın bana aşık olduğunu öğrendim ne yapmalıyım?

Kız lezbiyen oluyor bu durumda sanırım bana aşık olduğunu söylüyor defter, şiir, mektup falan yazıyor sosyal paylaşım sitelerinden fotoğraflarımı çalıp telefon duvar kağıdı yapıyor birinin görmesinden korkuyorum kimseyede diyemiyorum utanıyorum ne yapabilirim bu durumda onu kendimden nasıl soğutabilirim?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• yorumlara baktımda her t.A.t.u dinleyen lezbiyen veya bisex değildir.Ama bundan cesaret almış olabilir tabii. Bide diğer kız arkadaşlarınla ve onunla nasıl aran.çok yakın davrandıysan yanlış yorumlamış olabilir. Benim rus arkadaşımda devamlı öpmek isterdi beni (erkekarkadaşı var) hristiyanlar birazdaha farklı bizlerden.bence güzelce anlat ona o tür duygular beslemediğini.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim

• Gerek kalmadı sanırım çünkü bu durumu bilen boş ağız bi arkadaşım birine söyleyince tüm sınıf öğrendibugün ve şuanda eminim yavaşça okula yayılıyordur. Ben yine hep sessiz duruyorum ama benimde gümbürtüye gitmem gibi bir durum söz konusu bu durumdan nasıl sıyrılıcam bilmiyorum :(

• gümbürtüye gidecek bir durum söz konusu değil ki sen sonuçta reddetmişsin. olan ona olur psikologa falan gitmesini söyleyebilirler ailesine hemcinsine ilgi duyuyor diye.

Erkekler Ne Diyor 4

• RESME BAK HİZAYA GEL !

0|0
    0|0

• sevişin gitsin

1|0
    0|0
  • 21 ARALIK VAY AQ

0|0
    0|0
  • senin içindede böyle duygu yoksa gönder gitsin başa çıkamassın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tavrını sert koy.Uzaklaşsın senden.

0|0
    0|0
  • kyamet alameti.

0|1
    0|0
  • anammm başımıza taş yağarrrr.

0|0
    0|0
  • Resimden anlaşıldığı kadar lezbiyen olan sensin bence.

2|1
    0|0
    • hayır ben heteroseksüelim

• konuşmayınca ağlayıp ağlayıp okula geliyor senin yüzünden saçlarım beyazaladı gibilerinden bişeyler diyor bazen yüksek sesle bağırarak. acıyorum haline. müslüman değil kız hristiyan

• bence de:)

seytana pabucunu ters giydiren cinsten...

Yükleniyor...