Doğum kontrol hapları

kızlar ben sivilce ve tüylenme sorunum için doğum kontrol hapı kullanmaya başladım 1 hafta oldu ancak sivilcelerimi daha da arttırdı cildim sivilceyi kusacak sonra mı gececek yoksa bi faydası olmuyor mu hapın kullanan arkadaslar cevap verırsenız sevınırım cıdden psıkolojım bozuldu zaten yeterince sivilcem var daha da fazlasını kaldıramam

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• sivilce bambaşka olay , karaciğerde her şey bitiyor . içeride yağlanma var ise her zaman çıkar ondan içeriden kurutma yapacaksın en son çare.. rekodan diye bir ilaç var , ben ondan kullanmıştım bütün çıban sivilce vs. kuruttu. 6 senedir tek sivilce çıkmıyor artık :)

0|0
    0|0
    • hap mı bu dediğin şey

• evet rocodan roche hapları , 6 ay kullanman lazım.. biraz sıkıntılı ilaç ama değer sonunda prospektüfü iyi okumalısın , bir kaç durumsal zararları var..

• doğrum kontrol hapları sivilce falan önlemez kim söledi sana bunu , sivilce önlemek için akne gun diye bir krem tavsiye edebilirim cildiye uzmanına gidersen farklı kremler tavsiye edebilir.

0|0
    0|0
    • hormonal kaynaklı sıvılcelere iyi geliyor diye biliyorum

• yoo doğum kontrol hapları çok mkulanılırsa kilo yapar :))

• sakallarda çıkarsa tamamdır.

0|0
    0|0
  • Dogum kontrl hapini kiz arkdsmla baska amac icn klnrdk eskiden :)

0|0
    0|0
  • bu ilçalar kilo aldırı diye biliyorum ondan da yapmış olblir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Doktor mu verdi o hapları ?

0|0
    0|0
  • onu boşver imex kullan bir haftada kurtul

0|0
    0|0
  • vay arkadaş millet neler deniyo.ya kendi kendinizi mahvediyosynuz yapmayın şunları bu kadarda takmayın kılı tüyü ya bakın yahudi kızlarına hiç ağda yapıyolarmu ama özgüvenleri tavanda

0|0
    0|0
  • pcos var sanırım. bırak o ilaçları. kesin tedavisi yok zaten ilaçların da çok yan etkisi var.

0|0
    0|0
    • yasmin yan etkileri en az olan ilaçlardanmış

• sende de mi var

• eveett,senden 10 yıl daha fazla yaşadım bu sorunla. geçmez güzelim geçmez. boşuna kirletme ilaçlarla vücudunu.

• saç dökülmesi de var mı peki pko saç da döküyo benim de çok dökülüyo du korkudan içmedim o doğum kontrolü dengem alt üst olur diye herkes bişe diyodu saç dökülmen var mı

0|0
    0|0
  • Benimde sivilcelerim vardı hap kullanıyorum siyah noktasına kadar hepsi geçti ohh miss.

0|0
    0|0
    • ne hapı kullanıyosun

• benim cildim çok yağlı.peki kalan lekelerin için bişey yaptınmı

• Yok tedavimin bitmesini bekliyorum.

• Senindemi tuylenme problin var gcekten o hap buna faydalimi? Sivilce icin doktora gorun kimsnin dedigini dinleme cunku herjesin cildi farkli, dahada kotu yapabilir. Alerjide olabilibenimun icin doktora gorun

0|0
    0|0
    • faydalıymış sende de varsa araştır derim

• rica ederim :)

• :)

Yükleniyor...