Lütfen acil yardım?

Dün gece paralı bayanla birlikte oldum ve korumam yoktu korkuyorum aids den sorduğumda korkma birşey olmaz dedi bayan yardım edin.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim adı üstünde paralı korkma birşey olmaz dediğine bakma o kapmışdır zaten sen umrunda olmazsın parasını alıyor yeter. Sende farklı hastalıklar olabilir. Bizim arkadaş aynı senin gibi korumasız ilişkiye girdi o tür kadınlarla bir hastalık kaptı çocuk 2 yıl boyunca başım dönüyor dedi halsizlik üstüne halsizlik hayatı zehir oldu oturuyodu normal başım dönüyor halsizlik vardı hayatı zehir oldu. Daha belli olmaz 10-15 gün sonra çıkar 2 yıl hayatın zehir olur adis isen doktora kesin git. Senin acilen doktora gitmen lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kadının vücudunda Uçuk gibi yaralar var mıydı? Bu arada sende ishal iştahsızlık ateş kusma zamanlar kilo kaybı uykuda Öksürük varda doktora görün derim sana. Bu hastalık yavaş yavaş kan hücrelerini öldürüyor. DOKTOR !

0|2
    0|0
  • Her türlü beklicen yaklaşık bir 10 gün kadar çünkü hiç hemen yapılan testte kendini göstermez. Niye sadece Aids düşündün hepatit b, c, d gibi hastalıklar da sfiliz gonore vs de bulaşabilir. Bence boşuna panik olup kendini mahvetme şimdiden. 10 gün sonra hiç için test yaptirirsin. (Doktorum)

0|1
    0|0
    • 10 gün sonra aids genel belirtilerini mi göstericek eğer varsa 4gün geçti herhangi bir belirtim yok umarım temizimdir korkuyorum

• Anladım ürolojiye mi gidicem peki?

• Hayır enfeksiyon hastalıklarına gidiceksin

Erkekler Ne Diyor 5

• kan testleri yaptırcan
    cinsel yolla bulaşan hastalıklar yaptırcak testler
    aids hiv testi yaptıracan
    1. HIV PCR (viral DNA/RNA) (9-11 günden sonra)
    2. p24 antijen testi (3 hafta-3 aylık dönem arasında)
    3. ELISA (Anti-HIV) testi (3-6 aydan sonra)
    en yagın kulnlan elisa hiv antikor testi 3ay 6 ay yapılar pozitifleşme süresi 3ay 6ay da nadiren pozitiflesir 6 ay sonra negatif gelirse hiv vürsü yok hastalıga yakalanmadın demek yani hiv aids deyilsin
    elisa testi pozitif çikarsa Westernblot yöntemi doruma yapılır negatif ise aids hiv vürsü yok demek hastalık yok demek

hepatit b için 3ay 6ay elisa testi
    HBsAg
    Anti-HBc IgM
    Anti-HBc IgG
    Anti-HBs

hepatit c için 3ay 6ay elisa testi
    Anti HCV

firengi silfiz için 1ay 3ay
    VDRL TPHA testileri

bel soğukluğu için idrar tahlili kültürü bakılır

tesleri devlet hastanleri özel hastanler özle sağlık labatuvar yapıra bilsin

0|0
    0|0
    • yani hayat kadınları seks işçiler yüksek risk grubunda onlarla ilişkide bulunanlar risk altında

• Hepait b aşın filan var mı?

0|0
    0|0
  • Bos ver gitsin

0|0
    0|0
  • Aids, Frengi, Bel Soğukluğu olabilir.

0|0
    0|0
  • Olabilir herşey

0|0
    0|0