Seviştiğiniz kıza aşık oldunuz?

Seviştiginiz kıza aşık oldunuz mu hic ya da siz nasıl bakıyorsunuz ihtiyacımı gorsun yeter mi?

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Tam tersi

1|0
    1|0
    • Nasıl

• Aşık olmadığım kızla özel birsey yaşamadım hoş aşık olduğumlada yaşayamadım ya o da ayri

• Bana göre duygusuz seks tam bir igrenclik

• sevmeden seviştiysem sorun yok aşık olmam

0|0
    0|0
  • Neden olmasın anlamadım

0|0
    0|0
  • Hiç bir zaman öyle şeyler aklıma gelemdi

0|0
    0|0
  • Sevişmedim

0|0
    0|0
  • aşık olmadığım biriyle sevişmem

1|0
    0|0
  • Bunun nesi kötü adam aşık olmuş işte :)

0|0
    0|0
  • Olmam ihtiyacimi gorsun yeter

0|0
    0|0
  • ortama kşiliğine göre değşir

0|0
    0|0
  • Zaten asik olup sevisirim

0|0
    0|0
  • Seviştiğim kıza aşık olma ondan soğurum iyice

0|0
    0|0
  • Seviştiğim, sevişenlerin çoğu ihtiyaç olarak bakılır o kadar arkdaşım var hiç biri seviştiği kızla evlenmedi
    anlayacağın sen buna verdin yarın başkasına bu öyle devam eder karşına evleneceğin biri çıkar belki ama sen mecbur kaldığın için evlenceksin çünkü artık göreceksin ki gelen vuruyor giden vuruyor

0|0
    0|0
  • Çakar geçerim

0|0
    0|0
  • ihtiyacımı görsün yeter. zaten sevmelik evlenmelik kız olsa vermez. onlar eğlenmelik çakmalık kız (bazen gerçekten kız oluyorlar ama popoları yol geçen hanı)

0|1
    1|0
    • İşte bir cahil görüsü

• O zaman sen de evlenmelik bir erkek değilsin ihtiyacin için onla bunla yatabiliyosan. Kiz kendi kendine mi yapıyo sanki herseyi eğer bunu yapıp kızı o... ilan ediyosan kendinin de öyle olduğunu düsünmen lazim mantiken. Sonucta ne yaptiysaniz ortak yapmış oluyosunuz

• Valla bu konuda hiç polemiğe girmem. patlak kızla arkadan vermiş kızla saksofoncu kızla evlenmem. gitsin kime satıyorsa satsın kendini.

• tabiki oldu, ama daha çok aşık olup seviştim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...