Erkek arkadaşım gay mı yoksa fantezi mi? peki başka hoşlanan var mı?

3 yıldır bir birlikteliğim var . son 3 aydır falan tam ilişkiye giriyoruz.ilişki sırasında erkek arkadaşım onun kalçalarını okşamamı hatta parmaklamamı istiyor. ben okşarken elimi götürdüğümde inanılmaz inliyo zevk alıyo ? gay mı yoksa fantezi mi bu? sizde hoşlanıyomusunz bunlardan

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• Geçenlerde utandığım içn gizli bir soru paylaşmıştım.. Kız arkadaşım biryerlerden öğrenmiş erkeklerin arka taraftan zevk aldığını ve bana yapmaya çalışıyordu ben de izin vereyim mi vermeyeyim mi diye sormuştum.. Genelde herkes sokturmak hariç gayet sakıncasız olduğunu söylemişti.. Ben de öyle yaptım parmak sokmak hariç kalçamı ve anüs bölgemi okşuyo ve bu bana oldukça zevk veriyo.. (Penisim de ki sertlikte artıyomuş kız arkadaşım dedi bunu) Yani kısacası gay falan değil ama bence parmak sokma işi biraz abartı..

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• erkeklerde anüs içinde prostat var ondan dolayı cok zevk alınır uyarıldığı zaman bu parmaklada olur basta turlude tabiki kadınlar gibi erkekte poponun oksanmasından zevk alır gay değildir yani

0|2
    1|1
  • gay değil de bizex olma ihtimali var.. ama kesin budur demek zor.. erkeklerin anal zevkleri kadınlardan çok fazladır.. daha fazla sinir ucu olduğundan..oral yaparkende oynanması yada parmaklanması çok zevk veriri.. eğer erkek önyargılarını kırarsa tabi.. hepsi gay olduğunu yada gay olacağını düşünür çünkü..gay yada bisex olmayan ve bundan zevk alan çok kişi var.. düşünmeyin keyfinize bakın...

0|2
    0|0
  • Evet erkek arkadaşın biseksüel.

0|1
    0|0
    • peki ne yapmalıyım şimdi

• o ne

• Eş cinsel ilişki sonucu kapacağı hastağı da senle paylaşacaktır. Sırf bu risk için bile bu ilişkiye devam etmen sakıncalı.

• g noktası diye bişey yok.g noktası hissedenlerde çıkmış.yani biri g noktam var ve inanıyorum diyorsa var yoksa yok.psikolojk olduğunu düşünüyorum.

1|1
    0|1
  • Bende biseksüelim ve kız arkadaşımın beni becermesini istemem açıkçası.

0|0
    0|0
  • bi gaylık var gibi

1|1
    0|0
  • gay değildir belkide ama sıradan bi ilişkiden sıkılmıs olablrrr değişik fantezileri yasamak istiyo olablrrrr

0|0
    0|0
  • gaylik değil bu hassas noktalar var erkek kalçasında..

0|1
    2|2
    • sende yapılmasını istermisn peki

• benim yapılmasını istememem bu olayın hoşuma gitmeyeceği anlamına gelmez :)

• strapon öner kesin anlarsın bisex olduğunu

0|1
    0|1
    • o ne biraz açsan

• belden bağlamamı ister . keşke penisin olsada soksan bana diyo

• aa cok fena, senlede sevisiyorsa biseksuel sanirim

• ne gayı ya gay olsa senle ne işi var seninle ilişkiye gireceğine erkekle girerdi gay falan değil gaylar kızlarla lezlerlerde erkelerle olmzlar bildiğim kadar

0|0
    0|1
  • Senin erkek arkadaşın yuvarlak.

1|1
    0|2
  • g noktasıyla alakalı gaylıkle alakası yok

0|1
    1|1
  • hemcinsimden utandım şuandan dildomu dodimi ne var ondan al bence

1|0
    1|0
  • kalcanın okşnması neysede ama parmaklanması olayına oha sayın seyirciler diyorum :))

0|0
    0|0
  • relax. sadece fantezi :D

0|0
    0|0
  • yuhh artık :D

0|0
    0|0
  • süpheli durum :)

0|0
    0|1
  • Adam seni çatır çatır altına almış, duvardan duvara vuruyor hala "gay mi?" diyorsun. Biseksüel falan desen hadi bi' nebze...

1|4
    0|0
  • oral sex yapmak sanattır diye bi yazı okumuştum oradaki adam erkek arkadaşınıza yapın diyordu parmaklama işini yani normal ama herkes yaptırmaz tabi

0|0
    0|0
  • belli olmaz o işler benim eski kız arkadaşımda parmaklama meraklısıydı iki de birde elini götürürdü en sonunda tokadı yemişti benden...

3|1
    0|0
  • ben hoşlanmıyorum bir kız gelip kalçalarımı ellese çok sinir olurum

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Erkeklerin g noktası popolarında. Sen oraya parmağını soktugunda g noktasını uyarmış oluyorsun. Oda oranın sürekli uyarılmasını isteyeceği için bir erkeğe verip işi hallediyor. :)

0|1
    0|1
  • He gay hatta transseksüel yok yok travesti . Ne salaksınız ya.

1|2
    0|0
  • deligin yalanmasi ya da kalca oksanmasi normal bence, hatta sevisirken ben kalcasini tirnaklarimla avuclayip kendime iyice bastiririm. Ama icine bisey sokmak mi , yok ben almiyayim

0|0
    0|0
  • kadın veya erkeğe perinenin (anüs ve penis arasındaki bölge) okşanması zevk verebilir. hatta anüs içersinde prostat bezlerine dokunulması da erkeğin zevk duymasını sağlar. hatta bilinen bir gerçektir ki prostat kontrolü sırasında erkeklerin büyük bir kısmı erekte olurlar. bunun gaylikle bir alakası yoktur. sadece perine ve anüsün hassas sinirsel yapısından kaynaklanmaktadır.

1|1
    0|0
  • gaylık da olabilir ama erkekler kalkaçarı okşandığında hoşuna gider,hatta çoğu parmaklatır kendini iyi bilirim.bazen kuru kuru sokmaya çalışırım barmağımı muziplik olsun diye ,irkilir hemen parmağıma krem sürür.o ne kadar sert vurursa bende o kadar sokarım parmağımı,artık şiddetini düşünün

1|1
    0|1
Yükleniyor...