6 aylık hamileyim, fakat?

Fakat, doktor cinsel ilişkiyi yasakladı bana, bebeğin sağlığı için. Kocamın ihtiyaçlarını karşılayamayinca da kendimi eksik hissediyorum, aslinda asil sorun şu ki; onun ihtiyaçlarini nasil giderdigi. Başka kadınlara gidecek diye aklım çıkıyor. Nasil öğrenebilirim. Ne yapmam gerekiyor bu durumda. Cok caresizim.

0|0
730

En İyi Erkek Görüşü

• Al karşına... "At ağızlı, ben ağaç değilim. Karnımdaki de meyve değil. Bunu tek başıma yapmadım, sen de oradaydın. Akıllı ol, gözünü oyarım" de. Sonrasını o düşünsün.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 29

• Ya bu kadar kafaya takma. O kadarda şerepsiz biri değildir heralde.

0|0
    0|0
  • Bunu yapabilir hamileliğin son zamanlarında oluyor böyle durumlar erkek dışarı gidebiliyor normade 7. aya kadar ilişkiye giriliyor erkeğin olduğu kadar kadında isteyebiliyir ilişki kurmayı normaldeki gibi değil daha yavaş hareketler ile tabii kadın'ı sarsmadan acıtmadan pozisyonlarda uygun olmalı tabii kocan ile konuş ihtiyacın olduğunu istediğini söyle bunu ona hissettir onu yönlendir.

0|0
    0|0
  • kızım sen salakmısın bebek mi önemli adamın uçkuru mu?

adam soktukça bebeğe dokunacak ve dölleri bebek yutacak sen daha doğmamış bebeğe işkence etmekten keyif mi alacaksın.

0|0
    0|0
    • la ne alaka mk aç googleya bak bebejkle alakası yok penısın ya da dölün

• hehe tabi sen kendini avut sahte şeylerle. açsam bir blog kesin inanırsın yalan yanlış yazılanlara ama ben jinekologluk dersleri aldım bana anlatamazsın yani. sen kendini ve salak yanındaki eşini ikna et orda yazanlara

• Oral yap.

0|0
    0|0
  • masturbasyon yapıyordur ne var ki bunda.

0|0
    0|0
  • Elisi bilmiyonmu?

0|0
    0|0
  • Ya gözünüzü seveyim bırakın bu işleri. Biz erkeklerin de çocuk olma sırasında aklımıza cinsellik falan gelmiyor.

0|0
    0|0
  • bizde de bu sorun vardı. oral ya da eşimin bana masaj yapması ile çözüyoruz. ve çok daha güzel oluyor şuanda. değişiklik oldu benim için gerçekten

0|0
    0|0
  • Iliskiler güven üzerine kurulmayinca durum bu oluyor.

0|0
    0|0
  • Oral yap başka metodları var onları deneyin

0|0
    0|0
  • bence ilgilen onunla.. elinle boşalt.. oral yap rahatlat yoksa tehlike yani :D

0|0
    0|0
  • sadece iliskiye girmen tehlikeli bu doğru ama yalayayabilirsin onu bosaltabilirsin

0|0
    0|0
  • Güvenmekten başka çare yok.

0|0
    0|0
  • karım böyle bir durumda olsa 9 ay beklerim ama başka kadınlara bakmam.

0|0
    0|0
  • Oral yap

0|0
    0|0
  • boynuzlarını zımparala yavrum :D

0|0
    0|0
  • Adamsa hamile karisinin dogum yapmasini bekler eliyle idare etsin

0|0
    0|0
  • Surekli saxo cek hergun

0|0
    0|0
  • Oral seksi dene?

0|0
    0|0
  • oral yap kurut herifi
    başkasına gidecek hali kalmasın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 7

• > oral yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • Eger o senin gercekten esinse zaten bu donemde bisey beklemicek kadar duyarli olmali

1|0
    0|0
  • 3 ay bir yerine hakim olamayanı bırak koca diye koluna takmayı köpek diye kapıya bağlama bacım. eş olarak aldıysan sorunlu bir evliliğin yoksa sıkıntı etme erkeklerin de duyguları ve vicdanları var. illa başka kadınla giderecek diye bir kaide yok ki.

0|0
    0|0
  • Oral yap sen de

0|0
    0|0
  • Oral ya da anal diye birsey duydumki?

0|0
    0|0
  • of kıyamam

0|0
    0|0
  • Girdi çıktı olmak zorunda değil ki, yüzeysel olarakta rahatlamasına yardımcı olabilirsin. Olumsuz düşüncelere kapılma, gitmez kimseye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...