6 aylık hamileyim, fakat?

Fakat, doktor cinsel ilişkiyi yasakladı bana, bebeğin sağlığı için. Kocamın ihtiyaçlarını karşılayamayinca da kendimi eksik hissediyorum, aslinda asil sorun şu ki; onun ihtiyaçlarini nasil giderdigi. Başka kadınlara gidecek diye aklım çıkıyor. Nasil öğrenebilirim. Ne yapmam gerekiyor bu durumda. Cok caresizim.

0|0
7|30

En İyi Erkek Görüşü

• Al karşına... "At ağızlı, ben ağaç değilim. Karnımdaki de meyve değil. Bunu tek başıma yapmadım, sen de oradaydın. Akıllı ol, gözünü oyarım" de. Sonrasını o düşünsün.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Ya bu kadar kafaya takma. O kadarda şerepsiz biri değildir heralde.

0|0
    0|0
  • Bunu yapabilir hamileliğin son zamanlarında oluyor böyle durumlar erkek dışarı gidebiliyor normade 7. aya kadar ilişkiye giriliyor erkeğin olduğu kadar kadında isteyebiliyir ilişki kurmayı normaldeki gibi değil daha yavaş hareketler ile tabii kadın'ı sarsmadan acıtmadan pozisyonlarda uygun olmalı tabii kocan ile konuş ihtiyacın olduğunu istediğini söyle bunu ona hissettir onu yönlendir.

0|0
    0|0
  • kızım sen salakmısın bebek mi önemli adamın uçkuru mu?

adam soktukça bebeğe dokunacak ve dölleri bebek yutacak sen daha doğmamış bebeğe işkence etmekten keyif mi alacaksın.

0|0
    0|0
    • la ne alaka mk aç googleya bak bebejkle alakası yok penısın ya da dölün

• hehe tabi sen kendini avut sahte şeylerle. açsam bir blog kesin inanırsın yalan yanlış yazılanlara ama ben jinekologluk dersleri aldım bana anlatamazsın yani. sen kendini ve salak yanındaki eşini ikna et orda yazanlara

• Oral yap.

0|0
    0|0
  • masturbasyon yapıyordur ne var ki bunda.

0|0
    0|0
  • Elisi bilmiyonmu?

0|0
    0|0
  • Ya gözünüzü seveyim bırakın bu işleri. Biz erkeklerin de çocuk olma sırasında aklımıza cinsellik falan gelmiyor.

0|0
    0|0
  • bizde de bu sorun vardı. oral ya da eşimin bana masaj yapması ile çözüyoruz. ve çok daha güzel oluyor şuanda. değişiklik oldu benim için gerçekten

0|0
    0|0
  • Iliskiler güven üzerine kurulmayinca durum bu oluyor.

0|0
    0|0
  • Oral yap başka metodları var onları deneyin

0|0
    0|0
  • sadece iliskiye girmen tehlikeli bu doğru ama yalayayabilirsin onu bosaltabilirsin

0|0
    0|0
  • Güvenmekten başka çare yok.

0|0
    0|0
  • boynuzlarını zımparala yavrum :D

0|0
    0|0
  • karım böyle bir durumda olsa 9 ay beklerim ama başka kadınlara bakmam.

0|0
    0|0
  • Oral yap

0|0
    0|0
  • Adamsa hamile karisinin dogum yapmasini bekler eliyle idare etsin

0|0
    0|0
  • bence ilgilen onunla.. elinle boşalt.. oral yap rahatlat yoksa tehlike yani :D

0|0
    0|0
  • Surekli saxo cek hergun

0|0
    0|0
  • Oral seksi dene?

0|0
    0|0
  • oral yap kurut herifi
    başkasına gidecek hali kalmasın

0|0
    0|0
  • sabretsin 3 ay

0|0
    0|0
  • Oral yapın sizde

0|0
    0|0
  • Bizde hiç yasaklamamıştı doktor. Sadece dikkat edin dedi. Temkinli olduk bizde. Ama yasaklayabiliyor bazen. Bu durum senin de keyif almana engel değil. Kocana dokun. O da sana dokunsun. Oral da olabilir. Ama orgazm olma konusu biraz riskli olabilir senin için. Kasacaksın çünkü kendini. Gebeliğin uzaması durumunda doktor doğumu tetiklemesi için cinselliği önerebiliyor bile. Bu durumlara dikkat ederek yaşayın. Ne eşini mahrum bırak ne kendini. Bu arada tamam başkasına gitmesin ama mastürbasyon yaparsa falan sakın kızma eşine. Erkeklerde biriken spermin atılmasıda bir ihtiyaç. Vücut aşırı hassaslaşır ve düşünceleri de etkiler. Her gördüğü şeyden etkilenir hale gelir. Bu konuda birbirinize destek olmalısınız. Ama dediğim gibi sınırları aşmamak kaydı ile sen de bazı şeyleri yaşayabilirsin.

1|0
    0|0
  • Kaçanı her turlu mutlu edersin seks sadece bacak arasında bitmiyor biraz akilli ol

0|0
    0|0
  • Canım eşini tabiki ihmal etme eşini, vajinal yasaksa oral seks mutlaka yap, dokun eşine onun sana dokunmasına izin ver. Hani bilmiyorum yaptın mı daha önce ya da nasıl bakıyorsun bilmiyorum ama analda yapabilirsin, benden sana tavsiye eşini ihmal etme doyur

0|0
    0|0
  • biz doğuma 3 gün kalana kadar seks yaptık yavastan yapın sizde

0|0
    0|0
  • Bosver sen altta yazanlari her gece o uzansin sen onun seyinin ustune otur git gel surtunerek bosalt ya da elinle. Her aksam onu bosaltirsan baska kadinlara gitme istegi kalmaz

0|0
    0|0
  • Oral yap, seviş bol bol, öpüş meselâ. Şimdilik başka şansın yok, karnını doyurmazsan lokantaya gider ona göre

0|0
    0|0
  • mast

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• > oral yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • Eger o senin gercekten esinse zaten bu donemde bisey beklemicek kadar duyarli olmali

1|0
    0|0
  • 3 ay bir yerine hakim olamayanı bırak koca diye koluna takmayı köpek diye kapıya bağlama bacım. eş olarak aldıysan sorunlu bir evliliğin yoksa sıkıntı etme erkeklerin de duyguları ve vicdanları var. illa başka kadınla giderecek diye bir kaide yok ki.

0|0
    0|0
  • Oral yap sen de

0|0
    0|0
  • Oral ya da anal diye birsey duydumki?

0|0
    0|0
  • of kıyamam

0|0
    0|0
  • Girdi çıktı olmak zorunda değil ki, yüzeysel olarakta rahatlamasına yardımcı olabilirsin. Olumsuz düşüncelere kapılma, gitmez kimseye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...