Şimdi Ben kötü birimiyim :(?

Kısaca anlatıyorum
21 Yaşındayım liseden sonra asla bir kızla çıkmıyıcaktım
Karşıma benden 2 yaş büyük bir kız çıktı sevdim 1 hafta içinde çıkma teklifi ettim kabul etti
2 hafta sonra yatmak istedi ( Beni elinde tutmak için ) Yatmadım çünkü ileriyi düşünüyodu babası ölmüştü böyle bir kıza yapamazdım daha önce hiçde yapmadım
Neyse
Çok istiyodu telefona hep konuşmak istiyodu (erotik ) :D
Ben bu kızdan ayrıldım ama bu sebeplerden dolayı değil kız evlenmek istiyo diye bende evim yok işim yok dedemem rağmen ısrar ediyo ondan ayrıldım ve ben kötü biri olarka gösteriyo şimdi
Allah aşkına Altıma yatmak isteyen bir kızı Onun için yatmadığım halde üzmediğim halde benmi kötüyüm omu
Birde Sizce Yatmalımıyıdım :D

Güncellemeler:
bu arada ben yakışıklı felan değilim Kız baya güzel parada harcıyodu bitek bana girmiyodu

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• yatacaktın kızla ilk tecrübelerini yaşayacaktın
    benim yazdıklarım sana farklı gelecek belki ama yatman gerekiyordu zaten kıza evlilik olmayacağını söylemişsin oda kabul etmiş
    her ilişki evliliğe gidecek diye bir durum yok ya da her ilişkide yatak olacak diye ama karşılıklı istiyorsan yaşayacaksın
    ayrılacaksanız yatsanda yatmasanda ayrılacaksınız
    evleneceksenizde atıyorum 5 sene sonra evlenseniz o zamana kadar beklediğin için pişman olursun
    ayrıca yatak olayıda sizi birbirinize daha çok bağlar
    bilmem anlatabildim mi
    kötü olayına gelince arada kötülük yok farklı düşünceler
    birde ipucu ben bakir bir erkekle evlendim pişmanım

0|1
    0|0
    • evet bakirliğimide atmak iyi olucaktı. bir kız olarka bunları söylemen aklımı karıştırdı :D Yapsaydım keşke ama hala yapabilirim

• yapabilirsen hiç kaçırma derim kocamdan biliyorum böyle fırsatları tepmen kendine güvenini kırar ve yaş ilerledikçe kendine yakıştırmazsın sonra da karını mutlu edemezsin
      mutlu edemezsin derken hem yatakta hem yatak dışında çünkü aklın hep yatakta olunca gözün doymamışsa karına aşk yaşatamazsın.

Kızlar Ne Diyor 3

• bir kötü aramak yanlış. İlişkiden beklentileri farklı olan iki farklı insansınız sadece

0|1
    0|0
    • ORASI ÖYLE AMA O BENİ KÖTÜLÜYO ONDAN YAZDIM

• En iyi çözüm ciddiye almamak olacaktır. O seni kötüledi diye sen de onu kötüleyemezsin sonuçta. Herkesin yanlışı kendine. Bırak naparsa yapsın

• O kötü arkadaşım

0|0
    1|0
    • bir kız olarak bunu söylemen güzel

• ahah bizim durumun tersi :) bizde 22 ve 24 yaşındayız 2 hafta sonra cıkmaya basladık ve bende ondan 2 yaş büyüğüm cokta seviyoruz birbirimizi, evlilik konusu vs asla konusmadık o konuda ısrar baskı olamaz hersey karşılıklı olmalı, bir kerede birlikte olduk ama o istedi ve bizde akışına bıraktık şu an gayet iyiyiz.. bence yaptıgın doğru yatıp bıraksan daha kötü olurdu kızın yaptıgı tavır yanlış evlilik aniden olacak bişey degil

0|0
    0|0
    • keşke öyle olsaydı bizimkide ne var acele edicek anlamıyorum kudurdu :D

Erkekler Ne Diyor 6

• sen kendine yakışanı yapmışsın gizli helal olsun sana la :D

0|1
    0|0
  • iyi yaptın.

0|0
    0|0
  • Güzel hikaye

0|0
    0|0
  • yatmamakla iyi yapmışsın, neyse kız yabancıya gitmesin, numarası kaçtı?

0|0
    1|0
    • Rehberinde Kayıtlı Annem Diye

• Yanlış anlama da o kız senin için evlenilecek kişi değil gibi geldi bana. Yatsan da yatmasan da ileriyi düşünme. Kaldıramazsın.

0|0
    0|0
  • Hakedene hakkını verecen ağa.

1|0
    0|0
    • bir yandanda öyle düşünüyorum ama öyle işte doğru olan buydu galiba

• Hayatta hep doğrular kazanır diye bir kaide yok maalesef.

Yükleniyor...