Erkekler, bir bakin?

evleneceginiz es adayi bakire ama daha önceden çiplak bir sekilde eski erkek arkadasiyla sevistigini itiraf etti. Onu o sekil kabul edermisiniz yoksa bakirelik bu degildir bana göre kirlenmistir diyip ondan ayrilirmisiniz?
dipnot : konu benimle alakali degil.

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• Bakireliğin lugat anlamı el değmemiş demek kızlık zarı duruyor demek değildir.. Şimdi burada kavram karmaşası var.. Kız oğlan kız ama el değmemiş keşfedilmemiş değil.. ben kız oğlan kız istiyorum diyen zar sağlam diye evlenebilir.. Ancak bakireliği esas manasında isteyen evlenmez..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Sorun etmezdim.
    Hatta dürüst olduğu için alnından öper sen, tam aradığım kadınsın ve bundan sonra sadece benimsin derdim.

0|0
    0|0
    • yani karinin tenine baska ten degmis baskasi yalamis gögüslerini baskasi ôpmüs ve sen buna sorun yok diyosun? o gogüslerle cocuklara süt verecek bide bu hiç mi sorun degil? ne midesi genis erkekler var hayret

• Herkes aynı olsa dünya yaşanılmaz olur :)
      Kızın göğüslerini biri yalamış ama Bebek doğana kadar hiç mi yıkanmayacak.
      Ayrıca bu devirde çok var öyle yaşayıp da eşine söylemeyen

• Valla verseydi daha iyiydi bakirelik bacak arasında değil bana göre ama boyle seylere hiç taviz göstermem

0|0
    0|0
  • ne fark eder ki yine de kirlenmiştir malesef hee aynısını ben de yapmış olsam o zaman laf söylemeye hakkım olmaz

1|0
    0|0
  • Bakire falan değil.

0|0
    0|0
  • psikolojime bağlı :)

0|0
    0|0
  • zamanında ve doğru sekilde anlattıysa evet

0|0
    0|0
    • yani karinin tenine baska ten degmis baskasi yalamis gögüslerini baskasi ôpmüs ve sen buna sorun yok diyosun? o gogüslerle cocuklara süt verecek bide bu hiç mi sorun degil? ne midesi genis erkekler var hayret

• bende aynısını baska kadınlara yaptım. hatta daha daha fazlasını

• çok insan bunu yapıyor maalesef.

0|0
    0|0
  • giyinik şekilde seviştiyse sorun yok

0|0
    0|0
  • Bakirelik zarın olup olmaması değil. Ayrılırım.

1|0
    0|0
  • farketmez

0|0
    0|0

• kabul etmem asla !

0|0
    0|0
  • hayır başka kapıya

0|0
    0|0
  • Bakirelik asla bu değil

0|0
    0|0
  • pişmansa tevbe etmişse olabilir ama. yoksa olmaz

0|0
    0|0
  • Kadın benimse olay bitmiştir öyle birşey varsa oynar yollarim

0|0
    0|0
  • Olabilir, yeterki dürüst olsun, başkasından duymayayım başımı öne eğmesin yeter ! Bu arada namus ne iki damla kandır ne de hiç sevişmemektir. bekaret beyinde, ruhta olur

0|0
    0|0
  • Alırım sorun yok

0|0
    0|0

• Ne olcak lo kuma alacam onu zaten bende 2 karı var

Yükleniyor...