Kızlık zarım gitmiş midir?

Dün yastığın ucuyla klitorist bolgeme mastürbasyon yaptım. Tuvalete gittiğimde de deri gibi bir şey gelmişti yapış yapış. Obur gün de aynı şekilde yastığın ucuyla klitorist bolgeme mast. Yaptım. Hiç aşağı inmedim eminim. İçine falan asla girmedi. Değmedi bile. Ama tuvalete gittiğimde pembemsi çok az bir kan vardı. Reglde olmadım. Asla girmedim içine ama değmemişti bile. Eminim. Gitmişmidir offf?

Güncellemeler:
Heeyy

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Gitmemiştir rahat ol..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Tebrikler Yaratıcılığınla Bir Çok Kıza Burada Büyük Tüyo Verdin! Yastık Ucu İlk Defa Duydum.. %100 Gitmedi.

0|1
    0|0
  • Kanli orgazm 😀

0|0
    0|0
  • için içini yiyordur şimdi

0|0
    0|0
  • bence gitmiş siz ne dıyonuz :D

0|0
    0|0
    • Ya içine bile girmedi ama. Değmedi ya..

• Merak etme ufak bir rahim iltihabı olabilir zar vajinanın içinde 4 cm içerde ona o şekilde zarar veremezsin bakiresin canım

0|0
    0|0
  • Kizsin sikinti yok

0|0
    0|0
  • olmaz bişicik

0|0
    0|0
  • pisikletin ziliynen oynarken fiyonkunu bozmuşsun ama pinilir yinede tur atarken bişey olmaz

0|0
    0|0
  • alev attırmıssın sen :D

0|0
    0|0
  • Jinekologum mesaj at :)

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Bazı zarlar çok ince olabiliyor malesef :/

0|0
    0|0
  • mast. yaparken bile sonrasında böyle bir şey hissetmek zorunda kalmanız ne kadar büyük haksızlık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• vajinanın içine doğru temas olmadıysa bozulmaz reglin geciktiyse eğer kan pıhtılaşmıştır içerde o şekilde gelir ya da regli olurken ön bir zorlanma söz konusudur ondan azıcık kan gelir, akıntı ya da kahverengi şey...

0|0
    0|0
  • Gitmiştir geçmiş ola

0|0
    0|0
  • Bana da yıllar önce olmuştu ben de içeriye bişe sokmadima eminim ama ona rağmen dediğin gibi pembemsi bişe gelmişti hatta başka seferler kahverengi bişe geldi sonrası 2 gün adet olmuştum ama benim adetim daha fazla surerdi tabi o zamanlar 15 16 yaşlarında falandim sürekli yapmazdim bunu çok araştırdım internetten icteki damardan gelebiliyomus o kan zorlanmadan dolayı falan içeriye bişe sokmadiysan kesinlikle bozulmaz için rahat olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...