Elastik kızlık zarında kan gelmesi

benim kızlık zarım elastik nerden biliyosun demeyin muayene oldum..sevgilimle ilişkiye girince daha doğrusu giremedik beceremedi sokmayı kan geldi ancak sonra doktora gidince kızlık zarı esnek yırtılma yok dendi şimdi ben bi kez daha ılışkiye girince yeniden kan gelir mi ve neden girmedi

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• penis uzun olmalı esnekse

0|1
    0|0
    • uzun olmadıgı için mi girmedi

• hayır girmemesi senin sulanmaman ve kasmandan dolayıdır.bazı esnek zarlar geriye gidebiliyor ve kısa penis yetmez hatta parmakla bozanlar oluyor

Erkekler Ne Diyor 9

• sevgilin kendini biraz geliştirsin. sende ona yardımcı ol.

0|1
    0|0
  • esnek diye sınırları zorlama evladım onunda dayanacağı yerleri var :)

1|0
    0|0
  • Bir gün yeniden kanayıp kızlık zarın tamamen bozulabilir veya doğuma kadar kalabilir.

0|0
    0|0
  • gelmez :D devam et sen :D

0|0
    0|0
  • tekrar gelir hatta birkaç sefer daha gelebilir

0|0
    0|0
  • teneke değil ki bu

0|0
    0|0
  • işi işi bilene bırak :)

0|0
    0|0
  • Heyecandan tam sertleşememiş veya erken boşalma yaşamış olabilir. Heyecandan olur öyle, bu bi sorun değil.

(Veya siz yeterince ıslanmadığınız için de girmemiş olabilir. Böyle durumlarda kayganlaştırıcı veya biraz tükrük işe yarar.)

Sakin bir zamanda (acele etmeden) girin yatağa... Zamanla daha güzel tecrübeler yaşarsınız...

0|0
    0|0
  • Bakirelik bitmiş. kan gelse ne olacak gelmese ne olacak

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tranbolin gibi mi ahaha

0|0
    0|0
  • benimde elastikti cinsel ilişkiye girmeye başladıktan yaklasık bi sene sonraki ilişkimde kanama oldu bidahada olmadı ... seninkini bilemem madem doktora gitmişsin keşke ona sorsaydın en doğru cevabı ondan öğerenirdin. birde zaten ilişkiyi istiyorsun ve yapacaksın neden bunu dert ediyorsunki. sonuçta evleneceğin adama hayır ben yapmadım kızlık zarım esnekmiş desen her halukarda yalan söylemiş olmayacakmısın ... yaptığının arkasında dur ve dürüst ol.

adam seni ilişkiye hazırlamadığı için sen kasıldığın için girememiştir.

1|1
    0|0
Yükleniyor...