• Sor
  • Bence

Kız arkadaşımla yattık ama hamile mi bilmiyorum.

Kız arkadaşımla yattık. Bakire olduğu için tam birleşme olmadı. Vajinasının dudakları arasında gidip geldim sürekli. Boşaldığım zamanda doğal olarak... Daha Fazla

En İyi Görüş

• İhtimal var tabi. Meni çıkışı olsun veya olmasın sperm vajinaya geçmiş ve sonrasında yumurtalara ulaşabilir.

Kızlar Ne Diyor 6

• Şu işi ya adam gibi yapın ya da yapmayın. Şimdi o kız bakire mi yani? Peh...

• oraya boşalsan bile çok zor ihtimal. zaten bahsettiğin sıvıda sperm oranı çok düşük. yüzde bir bile değil ihtimal

• Uzman tv de bi vdeoda spermlerin zaten hareketli hücreler olduğu ve eğer genital bölgenin dışına bile gelse onların rahme ulaşabileceğini söylemiş bi doktor. Kafayı yicem ya ne yapmamız lazım nasıl önlenir bu gün öğlen ilişkiye girdik ?

• Öncekileri Göster
    • Teşekkür ederim az çok içim rahatladı :) ona ertesi gün hapı kullan dedim istemedi nedense :/ Bide bu ertesi gün hapının kullanım şekli nasıl yani kaç günde kaç kere alınıyo ?

• o tamamen dengeyi sarsan mahveden bişey ve inan hiç gerek yok

• biz de bilmiyoruz.

• Tamam komikti. Ama yardımcıda olsan gerçekten bahtiyar olucam :/

• Göbeğine boşalmanla kalması bile daha olası bundan.

• yok yaaa, oyle hamile kalmaz

• Yazık ya o kızın ailesine yazık size emek verenlere yazık

• neden öyl yorum yapıosunki herkesin düşüncesi bu

Erkekler Ne Diyor 10

• geçmiş olsun kardeş ne diyelim çocuğun erkek olursa ismini ben koyacağım ona göre kız olursa hadi onun isminide ben koyayım :)

• ya bırak ya :D sevgilinin elizabethe devam sen

• Tercihlere önem vermek lazım bakire kalmak istiyosa öyle kalıcak ;)

• korkmana gerek yok, böyle bişey imkansıza yakın :)

• Hocam vajinanın üstüne bulaştığında spermlerin içine gitme ihtimali olabilir dimi bence ayvayı yedik :D Hayır çözümü ne onu bilmiyorum :/

• Öncekileri Göster
    • Çok saol hocam azda olsa içim rahatladı sayende :) sıkıntı yapma diyosun :D

• aynen öyle sıkıntı yok :)

• bu b.ku yemeden önce düşünseydin :D

• Olum :D durum ciddi anasını satıyım :D

• %100 değil için rahat olsun

• ulan bi bitmediniz mk

• Aynen ya hep gülerdim kendi başıma geldi amk !

• azda olsa zevk suyuna sperm karşma ihtimali olabildigi için her an butür bir habere kendini hazırla derim:)

• korkma bırader ben dıbıne kadar bosaladım br bucuk sene de hamıle bırakamadım nasıp kısmet ısı bunlar

• Bana denk gelmez inşallah :D

• O sıvıda Sperm var ve ihtimal %1 ise 99 kere daha yapın en sonuncuda hamile kalabilir.

• Çok zor bi ihtimal yani ? :D

• hesaplayalım. Haftada 2 kere yapsan bunu ayda 2x4= 8 kere yapar.
      12 ayda 12x8=96 yapar yani 1 yılı geçtikten sonra hamile kalabilir. Al sana %1 pek de zor değil yani.

• bu sitede boşalan boşalana

Yükleniyor...