Doğum kontrol hapı ilişkiden sonra nasıl kullanılır?

Yani belirli bir kaç gün kullanmamiz mi gerekiyor yoksa 1 kez icmemiz yeterlimdir?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• onun adı ertesi gün hapı doğum kontrol hapı ayda23-25 gün kullanılır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Basin agridikca at sen aspirin niyetine

0|0
    1|0
  • 1 ya yüksek dozda horman içeren ertesi gün haplarından kullanabilirsiniz ya da oldu onu bulamadınız elinizde normal doğum kontrol hapı var ondan 4 tane aynı anda içebilirsiniz...

0|0
    0|0
  • Yapmayın :d

0|0
    0|0
  • partneri ver kıçına tepsin onu birşey olmaz :D

0|0
    0|0
  • Ilişkiden sonra en kisa surede icmelisin etkisi süreyle orantılı

0|0
    0|0
  • Ertesi gün hapını doğum kontrol yöntemi olarak kullanmayın. çünkü öyle bir yöntem değil. ikincisi koruma oranı yani gebeliği engelleme oranı %80 civarı. hormonlarını zaten mahvedecek. heleki ayda 1 den fazla kullandınmı ciddi karaciğer rahatsızlıklarının riskleri başlıyor. ertesi gün hapı;

1-Prezervatif yırtıldıysa
    2-Tecavüz (Allah korusun) gibi durumlarda kullanılır.

bunlardan biri olmadıysa ve keyfine göre kullanıyorsan inşallah HAMİLE KALIRSIN.

0|1
    0|0
  • Her ay düzenli ilişkiden önce

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Senin dediğin ertesi gün hapı. ormal doğum kontrol hapını düzenli olarak kullanmalısın.
    Bir kere sevgilim içime boşalmıştı. Dedim bana ertesi gün hapı alalım. O da normal doğum kontrol hapı sandı. Bir de bana diyor ki ertesi gün hapı diye bir şey yok. Sonra internetten baktı da öğrendi. Hem içime boşalıyor, hem cahil hem de çok bilmiş. Niye böylesiniz ki beyler?

1|1
    0|0
Yükleniyor...