Bazı erkekler nasıl bu kadar düşüncesiz olabiliyor?

Bir arkadaşımın erkek arkadaşı evlenmiş boşanmış bir de oğlu var arkadaşımsa hiç evlenmemiş fakat geçmişte evlenmek üzere olduğu biriyle ilişkiye girmiş bakire değil

Bu iki kişi evlilik düşünüyor ancak adam kızın bakire olmamasını sorun ediyor evlenmem demiyor ancak seni bu kadar sevmeseydim ayrılırdım diyormuş...

Bu nasıl bir mantık böyle? Arkadaşım adamın çocuğunu dahi kabullendi o ise bu durumu sorun ediyor erkekler sorum size bazı erkekler nasıl bu kadar düşüncesiz olabiliyor?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• o adamdan uzak dursun bence...böyle bir zihniyet tabiki olamaz...bakire kız istiyorda kendi bakir mi...çocuğu var ve boşanmış kimbilir nasıl bir tipki boşanmış veya eşimi terketmiş oda bilinmez...bu durum arkadaşına bir işaret olabilir...vazgeçsin derim...

0|1
    0|0
    • erkekler farklı düşünürmüş öyle diyormuş halbuki görseniz entelin önde gideni bir adam bunu diyen

• hayırlısı olsun ne diyelim ama arkadaşım gerçekten üzülüyor bu aralar soğuk da davranıyormuş adam gel de çıldırma ne insanlar var..

• ya biri yüzünden hayatı cehenneme çevirmeye ne gerek var arkadaş anlamıyorum bu insanları...ondan başka erkek mi kalmamış...

çok rastlıyorum kız yüzünden kendini içkiye vermiş veya erkek yüzünden hayata küsmüş tipleri...yani herşey bir kişiye mi bağlı ya...

Erkekler Ne Diyor 6

• düşüncesizlik değil güven meselesi.bazende dokunulmamış duru güzelliklerden hoşlanırız.bazende bize özel olsun isteriz.paylaşılmamış bize özel.paketinden yeni çıkmış plazma tv gibi .

0|0
    1|0
    • herşey sizin istekleriniz ve hoşlantılarınız üzerinde dönmüyor malesef bunu idrak edecek olgunluğa ulaşmanız lazım

• Şayet bu mantıkta bir beklentisi varsa arkadaşına vazgeçmesini söyle, mantıksız bir söylevin sonu iyi olmaz. Gelecekte bu tip erkekler eşlerine kıskançlık yolunu seçerek üstünlük kuracaktır.

Anlamıyorum ki seviyorsanız bu neyin hesabı. . .

0|0
    0|0
    • ortada hesap falan yok da işte bir rahatsızlık durumu var ama insanın bir şeylerden rahatsız olmadan evvel kendine bi dönüp bakması lazım

• 1.si Arkadaşım ayağıyla kendini anlatmışsın zaten gizli kullanıcıdasın buna gerek yok.

2.si o adam nasıl böyle davranışta bulunabilir anlamıyorum.Sen yaparken iyi kız yapınca kötü.Olmaz herkes dengiyle kardeşim.Her evlenip boşanan kişi bakire alacak olsaydı diğer erkekler ne yapacak.

0|0
    0|0
  • Gerizekalı işte ne diyeceksin kendisi peydahlamış üstüne üstelik çocuk yapmış bakire istiyor nahh verirler ona bakire kızz daha çok arar o

0|0
    0|0
    • çok sevdiği için kaldıramıyormuş

• evet işte çok sinir bozucu bir durum ama adamın kadın konusunda problemi yok rahatlığı da bundan kaynaklanıyor sanırım

• Heralde ondandır kendine adam gibi evlenmiş boşanmış birisini bulsun kendini anlayan halinden anlayan birisini bulsun o adamdan hayır gelmez.

• evlenmeden ilişkiye girmesini yadırgıyor olabilir... arkadasında evlenip bosansa bakire olmasını sorun etmicekti belkide...

0|0
    0|1
    • hayır tam tersi eğer evlenmiş boşanmış olsaymış daha çok sorun edermiş kısacası sorun tamamen kızın bakire olmaması

• alala ilginç... insanlar işte.. cins cins

• O kişiyi neyse bu kız asıl hatayı o kişiyle beraberlik düşünerek yapmış

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Evlenmeden vermesini bekliyor.Adam tekrar evlenmeyi göze alamıyor.Kadının yaptığı yannlış ama evlenecek insanlarda birbirinin geçmişini sorgulamamalı.Yoksa işin içinden çıkılmaz.

0|0
    0|0
  • Bence arkadasin o adamdan uzaklassin..o adamdan hayir gelmez..

Hickimse gunahsiz değildir..ona ben seni oldugun gibi kabul ediorum dicegine neler demis..

Arkadasin bu adamdan sogumadimi?

0|0
    0|0
    • kızı kabul etmeme gibi bir durumu yok ama bu durum aralarında sorun oluyor

• Bu durumdan bahsediom bende zaten..kizin durumu bu ve adam bunu sorun edio..

• ne bilem ben ilginç yani adamın savunması da şöyle kızı çok sevdiği için başkasıyla birlikte olmuş olmasını kaldıramıyormuş

• ayrılmak için bahane arıyor adam arkadaşın fazla uzatmadan bitirsin yoksa terk edilen o olacak

0|0
    0|0
  • aynı şey değil ama birinin ayrıldığı karısından çocuğu var evlenmiş ayrılmış normal bşy ama öbür yanda diğer kadın sevgilisiyle ilişkiye girmiş evlilik veya başka türlü resmiyet yok.bence tavsiyem anlattığına göre birbirlerine saygıları az gibi görünüyor biri sevmesem kabul etmem demiş diğeri de çocuğunu bile kabul ettim demiş evlenseler ne kadar anlaşırlar birbirlerinin başına kakarlar mı bilmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...