Kadınlarda mastürbasyon hakkında sorcaklarim var. yalvaririm sonuna kadar okuyun ve akıl verin. ne olur?

Lütfen ciddiye alarak okuyun. ben önceden beri karın kaslarını çalıştıran bir hareket yapıyordum.40 kadar yaptım mi bu hareketi çok farklı oluyordum. ve boşta kaldıkça bu hareketi defalarca yapıyordum. neyse18 yaşıma geldiğimde biriyle tanıştım ve çok sevdim. halada seviyorum. bana mastürbasyon yaparak orgazm olacağımı ve çok zevk alacağımı soyledi.çok merak ettim demedim ama olamiyuordum. sonra nette kadınların spor yaparken özellikle de karın kaslarını çalıştıran hareketleri yaparken orgazm olduğunu okudum ve yaptığım harekette orgazm olduğumu anladım sizde netten okuyabilirsiniz.. o hareketi yaparken ki kas katılmasını mastürbasyon yaparken yaptım ve orgazm oldum. ama bir takıntı haline geldi. kaslarını sıkıp birakiyordum ve mastürbasyon yaparak defalarca orgazm oluyordum. cinsel istekle alakası yok. zevk vasıtası haline geldi. pisikologa da gittim.1 yıldır yapmıyorum. Allaha yeminin var. ama yapmak istiyorum. bunu keşfettiğinde çok pismanim. uykumda ayda 1 orgazm oluyorum. yine yapmaya başlarında diye çok korkuyorum. sorum su. kızlardan bu durumda olan var mi. ve ben gerçekten çok kötü bir durumda miyim yoksa ben mi abartiyorum?

Güncellemeler:
Ya kızlardan bu durumda olan ya da benzeri duru! da olan hiç mi yok😑

0|0
78

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...