Kadınlarda mastürbasyon hakkında sorcaklarim var. yalvaririm sonuna kadar okuyun ve akıl verin. ne olur?

Lütfen ciddiye alarak okuyun. ben önceden beri karın kaslarını çalıştıran bir hareket yapıyordum.40 kadar yaptım mi bu hareketi çok farklı oluyordum. ve boşta kaldıkça bu hareketi defalarca yapıyordum. neyse18 yaşıma geldiğimde biriyle tanıştım ve çok sevdim. halada seviyorum. bana mastürbasyon yaparak orgazm olacağımı ve çok zevk alacağımı soyledi.çok merak ettim demedim ama olamiyuordum. sonra nette kadınların spor yaparken özellikle de karın kaslarını çalıştıran hareketleri yaparken orgazm olduğunu okudum ve yaptığım harekette orgazm olduğumu anladım sizde netten okuyabilirsiniz.. o hareketi yaparken ki kas katılmasını mastürbasyon yaparken yaptım ve orgazm oldum. ama bir takıntı haline geldi. kaslarını sıkıp birakiyordum ve mastürbasyon yaparak defalarca orgazm oluyordum. cinsel istekle alakası yok. zevk vasıtası haline geldi. pisikologa da gittim.1 yıldır yapmıyorum. Allaha yeminin var. ama yapmak istiyorum. bunu keşfettiğinde çok pismanim. uykumda ayda 1 orgazm oluyorum. yine yapmaya başlarında diye çok korkuyorum. sorum su. kızlardan bu durumda olan var mi. ve ben gerçekten çok kötü bir durumda miyim yoksa ben mi abartiyorum?

Güncellemeler:
Ya kızlardan bu durumda olan ya da benzeri duru! da olan hiç mi yok😑

0|1
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Gün içerisinde durmadan orgazm olan kadın vardı. Haber olmuş. Google amcaya sorarsan bulabilirsiniz. Eğer aynı mevzu ise bu bir hastalık

0|0
    1|0
    • Eğer yemin etmeseydim evet belkide o hale gelicektim ama uzun zamandır yapmıyorum. Allah korusun o hastalık çok zordur cok

• gizli olduğunu unuttun sanırım :)

• Unuturmuyum hiç. sakasına öyle dedm

Erkekler Ne Diyor 6

• bence abartıyorsun. genel olarak kadınlarda iki tip orgazım olduğu bilimsel molarak kabul edilmiş. kilitoris uyarılması ya da vajinal uyarılması ile yaşanan orgazım. bunlardan sadece kilitoris uyarılması fiziksel bir durumken vajinal orgazım hem fiziksel hemde psikolojik uyarımlar ile oluşuyoır. yapmış olduğun hareketler ve kasılmalar Pelvik kaslarını harekete geçirdiği için psikolojik ve fiziksel orgazım yaşamana neden oluyor. Rüyalanman bence enb iyisi Allaha vediğin yemini unutma. Sigara bırakmak gibi birşey bu onsuz olamıyorsun çünkü vücudun o salgılar ile mutlu oluyor ve o salgıları istiyor senden. Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
    • Bundan kurtulabilir miyim sizce

• bahsedebilirsin h, ç yoktan dertleşmiş olursun ama genede söylüyorum normal bir insansın düşüncelerinde anormallik yok

• Dertlesmekten ziyade çözüm yolu bulabilirsiniz dimi.

• Kadınların benzer rutin hareketlerle orgazma ulaşması mümkün. Bu bir sağlatı, rahatsızlık ya da benzeri bir durum değil.

Daha önce Orgazm olmak için bu yola başvurman normal değil sadece. Orgazm cinsel zevkte doruk noktasıdır. Sen kendi başına olmadığın için bu yöntemi bildiğinden bu yolla orgazm oluyorsun.

Orgazm her insanın yaşaması gereken bir durumdur ve belli aralıklarda orgazm olmak bedenen de iyidir.

Sen spor teknikleri ile orgazm olmak yerine gereken şekilde orgazmı keşfetmelisin. Aktif cinsel yaşamın başladığında zorluk çekmek istemiyorsan tavsiyemi göz ardı etme.

0|0
    0|0
    • Evet de spor teknikleri ile öğrendiğini mastürbasyon la birleştirdi ve gereken orgazm yaşadım zaten. ama sorun şu. cinsel istekle alakası olmuyor. teknik olarak orgazm oluyorum. ve çok zevk alıyorum. o hareketi yaparken de canım çıkıyordu zaten ama sırf o son an için yapıyordum. hatta çok zayıflamıştım. Karin bölgem yani

• Anladm sagol

• Sen de sağol

• Sen EVLEN en iyisi :S

0|0
    0|0
    • Cinsel istekle alakasi yok diyorum

• Hayatta en nefret ettiğim şey yanlış anlaşılmak zaten :S

• Sağol sanad II geceler

• Bunun dini yonunu pek bilmiyorum ama bildigim kadariyla o tarz video filan izlemiyorsan ve gercekyen cok kotu durumdaysan kendini rahatlatabilirsin ayrica boy abdestini aldigin surecede sikinti olacagini zannetmiyorum ama yinede kendin bilirsin

0|0
    0|0
  • Günde kaç kere

0|0
    0|0
  • o nası orgazm ya

0|0
    0|0
    • Klitoral orgazm. zaten bu kas katılmasından ibaret olan birseydir

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence sen abartıyorsun. Hayata bir kere geliyoruz o yüzden zevk almak en doğal hakkın.

0|0
    0|0
  • Zor birim durummuş. 1 yıldır yapmıyorsun ne güzel yapmaya yeniden başlama bırakmışken...
    Allah yardımcın olsun :)

0|0
    0|0
    • Yapmıyorum ama yapmayı gerçekten istiyorum. bu hep böyle mi devam edficek. kurtulamam mi bundan

• Bu şekilde yapma diyelim öyleyse

• Ne hareketi o ya

0|0
    0|0
    • Yatiyorsun. bacaklarını aynı hizada aynı anda yukarı kaldırıp indiriyordu. bu sırada karın kasların sıkılıyor. aynı zamanda pelvik kaslarında. sonrada oluyordum isste

• Videolarını izledim kol çalıştıran hareketle bağırmaya basliyo gerçekten çok saçma

• Videolarda bakmadim ben. bağırma falan olmuyor. onlar aldatmacadır. neyse ya

• Boyle vir seyi ilk kez duydum sen cok istersen norm masturbasyon yal
    kendini zorlama
    ama istemezeen yovbe et allaha soz ver yapmazsin canim :)
    panik yapna insallah bir sey yoktur

0|0
    0|0
  • Canım ben de iki bacağımu otrdğm yerde birbirine sürterek sınfta bile evde otururken orgazm oluyorum dediğin gibi cinsel istekle ilgisi yok bnde onu kşfttm zor oluyo. Alışmıştım bir ara hep yapıyodum snra bıtaktım. Kndm mastürbasyon yapıyorum ztn aynı şklde ama şimdi ona da töbe ettim. Önerim namaz kıl ve Allaha yönel abdestim gitmesin derken alışkanlık yok oluyor

0|0
    0|0
    • Namazlarını biliyorum zaten. atlattın yanı sen dimi

• Evet canım çok şükür abdest ffln gitck aman yapma aman etmiyim derken derken tamamen bıraktım. bir de sosyal ol bunu yapabilck ortamdan kaç

• Haklisin sagol

• Yaptığın hareketin ismi ne bende denemek istiyorum anlatır misin

0|0
    0|0
    • Her deneyende olmuyor ki. kız kardeşlerinden yapardı bunu. önemli olan pelvik kaslarını sıkıp bırakmak. ayrıca arkadaşım merak etme boşver. zevkli bise ama pişman olursun. gerçi ben gibi takıntılı biri değilsen belki de sorun olmaz

• Bende de olmstu bir ara normal şeyler bunlar doğanın kanunu: ) çok takma ani yasa

0|0
    0|0
Yükleniyor...