Testi yanlis yapiyo olabilme ihtimalim var mi?

Kizlar esim haziranin 1 nden beri icime bosaliyor bugin test yaptim negatif cikti tek cizgi ben mi bisiyi yanlis yapiyorum yoksa az idrar falan etkiler mi bunu?

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• Cahil kalmaya meraklı mısınız, ben anlamıyorum bu kadınları. Daha kendi vücudunuzdan, anatominizden haberiniz yok. Okuyun biraz!
    Birincisi isterse günde 10 kere içine boşalsın, yumurta ve spermin buluşması için kadının yumurtlama döneminde olması ayriyeten spermin de o yumurtayı bulması gerekir. Yani yumurtlama döneminden birkaç gün önce ve sonrasına kadar ilişkiye girmeniz gerekiyor hamile kalmak için.
    İkincisi de testin içinde nasıl yapılacağı yazar, az idrarla ne alaka?
    Üçüncüsü de test adet gecikmesini takiben en erken 7. gün yapılır. Kanda gebelik testi yapılırsa daha kesin ve erken sonuç verir.
    Lütfen biraz okuyun, araştırın, öğrenin...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Adet günün gecikti mi şu an?

0|0
    0|0
    • Adet olmuyorum ilac kullandigm icin

• 1 haziran önceside denediniz mi?
    uzun süre içinize boşaldığı halde hamile kalmıyorsanız, eşinizin hareketli sperm sayıları düşük olabilir ya da sizin yumurta sayınız az olabilir, ama daha 1 haziran dan beri ise denemeye devam edin henüz erken ama aylardır bu durum varsa bir uzmana danışın..

0|0
    0|0
  • Var..

0|0
    0|0
  • kısmet

0|0
    0|0
  • Olabilir adet olduktan sonra ki 10 ile 18. Gunler arasinda yogunlasin ihtimalin yuksek

0|0
    0|0
  • Yatarince tanzikli işemiyosundur

0|0
    0|0
  • kan testine bak bence en saglamı bu

0|0
    0|0
  • kaldıktan bikac hafta sonra duzgun sonuc alırsın

0|0
    0|0
  • En doğru sonuç kanda çıkar. Birde adetinde gecikme var mı

0|0
    0|0
  • Ö z e l den ulaş bana pozisyon ve teknik bilgi vereyim kesin kalırsın başka sorun yoksa

0|0
    0|0
  • Hemen aninda olmuyo o isler maslesef senin durus sekline kadar hersey etkiliyo ben esimle 5 aydir ugrasiyorum detayli bilgi istersen yazabilirsin

0|0
    0|0
  • Olabelar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Simdi belli olmaz sonuc zaten

0|0
    0|0
  • Hamile olmayabilirsin denemeye devam edin eğer bir kaç ay geçtiği halde yine hamile değilsen bir doktora gidin derim

0|0
    0|0
  • hamile olmadığını neden düşünmüyorsun

0|0
    0|0
  • hamile olmaya bilirsin

0|0
    0|0
  • Yo üreme doneminde degilsindir tatlım

0|0
    0|0
Yükleniyor...