Prezervatif her şeye çare mi?

Merhaba KS üyeleri. Ben 18 yaşında bir erkeğim. Kız arkadaşım her fırsatta benimle ilişkiye girmek istediğini söylüyor. Bunu ben de istiyorum ama hamile kalmasından korkuyorum. Sizce prezervatif kullanmak her şeyin çaresi olabilir mi? Lütfen yardımcı olun.

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• yuzde 98 korunma sagliyormus. Patlama riski mi ne var . Ama kiz korunmuyorsa ne yapacaksin ki baska. Korunmadan bir sey yapma. 18 yasindaysan kiz arkadasin da bu civarladaysa diye tahmin ediyorum sana bu kadar israr ettigine gore birden fazla kisiyle daha once birlikte olmus olabilir. bulasici hastaligi filan olabilir. Oyle olmasa bile kendini korumalisin bence.

1|2
    0|0
    • way anasını cok değişik bir bakış açısı .

• kızı ne hale soktun gizli kullnıcı :D

• walla ben yaslandim galiba ben ilk opustugumde 18 dim ya onda bile kendimi suclu hissetmistim erkek arkadasima uyuz olmustum sanki taciz etmis gibi. O yaslarda bir kizin birlikte olalim die zorlamasi bana normal gelmedi..siz daha iyi bilirsiniz ama sifir deneyim bir kiz oyle zorlama yapmaz. psikolojik sorunu olmasi lazim... siddet filan bosanmis aile, ya dusuk notlar.. v.s.

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

• artırıyorum % 99 işini görür.

0|0
    0|0
  • Onu kullan ama yinede sen boşalacağın zaman içinden çık öyle çık çünkü sevgilinde daha toy çeketini atsan üzerine regl olması 2 gün geçikse hamileyim der sana

2|1
    0|0
  • Hamileliğe çok büyük oranda çare ama sevişmenin doğallığına vurduğu baltanin çaresi yok

keşke bir düğmemiz olsaydıda üremeyi kapatıp özgürce sevişebilseydik

0|0
    0|0
  • off off zor durum ..prrzervatif güvenlşdir ama en güzeli kızın korunması cünkü prezervatif biraz zevki töroülüyor şahsen ben birkez kullandım bir daha kullanmadım...ama iki kez hamimlekik sıkıntısınıda yaşadım biri 30 yaşndyfı diğeri 16 ..bi şekilde mutlaka korunun yoksa çok sıkıntı oluyor kanka...

0|0
    0|2
    • 16 yasindaki kizla mi birlikte oldun. bir de hamile kaldi.. Hapse atarlar adami bir yaziyorsun

• kime ne sonucta zorla olan bişi yok şikayetci olanda yok herkes hayatından memnun panpa

• üst üste 2 tane tak ;) biri patlar, yırtılırsa diğer tutar spermleri..

0|0
    0|0
Yükleniyor...