Ters ilişki sonrası tuvalet tutamama gibi bir sıkıntı oluyor mu? Yaşayan bayanlar varmı? Ve ilk kez yaşayacak olanlara ne tavsiye edersiniz?

Ters ilişki sonrası tuvalet tutamama gibi bir sıkıntı oluyor mu? Yaşayan bayanlar varmı? Ve ilk kez yaşayacak olanlara ne tavsiye edersiniz?

1|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle tavsiyen ne diye sorar isen KESİNLİKLE ters ilişkiye girme derim. Tekseferden birşey olmaz düşüncesi ve kadındaki zevk alamama sıkıntısı seni ikinci ya da üçüncü seferde önden ilişkiye zorlayacak. Erkek bu ilişkiden önde aldığı hazdan fazlasını alacak çünkü daracık körpecik bir delik onun için süper birşey. Sana gelince birinci hatta ikinci seferden sonra alışacak olursan ileride büyük aptes kaçırma sorunu yaşarsın ve sadece bununlada kalmaz bu iş. İlk girişte canın çok yanacak 5 dakika içinde (erken boşalma) boşalmaz ise git gellerden sen alışacaksın ve kendini kasmadığın için acı çekmeyeceksin. ancak ondan sonra zevk almaya başlarsın. uzun oldu biliyorum ama öncelikle seni bu işten vazgeçirmem gerek Dini düşüncelerde hassaslığın varsa sakın bulaşma günahı çok çok büyük. İlla yapacağım diyorsan o zaman bu iş için üretilmiş kayganlaştırıcılardan alın ve temizleme kitleri var bir pompa ile içine su alıp onu çukartarak içindeki pislikleri çıkarıyorsun önce, sonrasında anal için plug lar var onlar ile kendini alıştır sonra ilişkiye gir. Günahtan korun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• bırakın bu hem pis hem sağlıksız işleri. biraz kendinize saygınız olsun.

burada eşinden ayrılmış bir kadın anlatmıştı. kocasının sürekli ters istemesi sonucu kadın çişini tutamaz olmuş bu nedenle de ayrılmış. şu an perişan bezle geziyor

0|0
    0|0
  • gırme bu pis işlere.. saglıksız gunah cınsellıkten sogutur.. ayrıca senı seven sana boyle bır teklıfte bulunmaz.. yaptıktan sonra tıksıneceksınız bırbınızden...

1|0
    0|0
  • Ters anal ilişki kurmam. Nedir niçin soru olsun diyemi soruyosun bir durummu var yoksa kendine kötülük yapma zevk alamazsın zaten tersten sadece acı hissedersin sadece partnerin olucak hayvanın o hayvani arzuların karşılamış olursun tasvip etmediğim için başka tavsiyem olmaz sana.

1|0
    0|0
  • yapılan araştırmalara göre hiçbir sıkıntının olmadığı çıkmış aynı şekilde başka araştırmlara göre ilerde tutamama gibi rahatsılıgı olacağı deniliyor ama şu bir gerçek hergunn yapıldığı taktirde bu problem çıkarr.. yoksa 1,5 haftada bir ya da ayda bir bir rahatsılık verecek bir durum olmazz sadece hijyenik olması yeterli

0|0
    0|0
  • İnşallah altına sıçarsın :D

1|0
    0|0
  • valla benim bir kız arkadasım vardı anlattığına göre çok kez yapmıs bir sıkıntıdan bahsetmemisti. tabi uygulamaya göre değişebilir

0|0
    0|0
  • yahu tuvalet ne alaka o anda sacmalama :D yok öyle biis

0|0
    0|0
  • İyyy lagimcilik bu. Üstelik b. kun içindeki bakteriler erkekte prostatta iltihap yapar. Sonra gider her ay kıçını parmaklatır doktora. bir g. t için g. tten olur 😀

0|0
    0|0
  • İleride daha çok sorun yaşayacaksın.

0|0
    0|0
  • ben sana anlatım tuvaletın gelır eger ıcerde dıskı varsa yaparsın yoksa sadece gelır bısey olucagından degıl sebebı kılcal damarların acılmasından dolayı

0|0
    0|0
  • Yapma derim

0|0
    0|0
  • Düz ilişki dururken neden ters 😉

0|0
    0|0
  • bir kız oluyor diye yazdı.

0|0
    0|0
  • olmaz olmaz merak etme

0|0
    0|0
  • Yaşama

0|0
    0|0
  • Güya ilerde evleneceği adama bak benim kızlık zarım var ben namusluyum ayağı çekecek.

0|0
    0|0
  • Ters ilişki nedir?

0|0
    0|0
  • Canım anüs çok hassas bir organdır, hani doğası gereği ilişkiye uygun bir delik değildir, fakat tercih ve zevklerden hatta meraktan ötürü yapılan bu anal seks olayında çok dikkatli olunması gerek, yani burada erkeğe çok büyük rol düşüyor, aceleci olamaması gerek, canını acıtmaması gerek, senin rahatlaman için ilk defa yapacaksan alıştırmak için anüsüne oral yapıp vajinanla oynayıp arka deliğini parmaklaması kremlemesi gerek, içine girdikten sonra git-gel yaparken de vajinadaki gibi hard olmamalı, yani işini yapmayı bilmeli. Böyle olduğu sürece, ne tuvalet tutamama gibi bir problem olur ne de başka bir şey. İlkinde zevk alma ihtimalin düşük ama partnerin yapmayı biliyorsa 2. den sonraklerde inanılmaz zevkler de alınır, yeterki doğru yap, ha bu arada iki anal arasında mümkün mertebe en az 10 gün olsun. Çok sık yapılması da iyi değildir. Kolay gelsin iyi zevkleeeerrr ;-)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bakireyim diye gezecek sonra hahahaha

4|3
    0|1
  • İğrenç yha yapmayın böyle pis şeyler ramazanlik ta bari

0|1
    0|0
  • tuvaletini yapamama sorunun olmasa bile kesinlikle gaz kaçırırsın istemsiz ve ufacık bir zorlamada anüs (makat) yırtılması olabilir buda aksine tuvaletini yapmanı zorlaştırır yanma ve acı hissedersin. sevgilin anüs dar olduğu için erken boşalma ve ereksiyon sorunu yaşayabilir bu tıbbi bir bilgi ve kadının anüsünde oluşan zevk değil kaşıntıdır zaman zaman popoda ağrı hissedebilirsin. ve bu olaydan sonra hijyne çok dikkat edeceğinizi sanmıyorum lavman yapsan bile prezervatif insanların cinsel organlarında bulunan ve bulaşmaya açık hpv virüsüne engel değil. bu da anüs kanserine ortam hazırlar. yapmamalısın zaten siz önlem alsanızda oluşucak kötü kokuyu önleyemezsiniz buda seksten sevgilinin soğumasına sebep olur canım bak yengem jinekolog ve ilşkiye bu şekilde giren arkadaşlarım oldu sonra ruhende yıprandılar bedenen de bir sürü hastalık vakası var cinsel yönden bunların sebebi anal seks sağlığını düşün 5 dkklık zevk için değmez ona bunu anlat seviyorsa anlayış gösterir

0|0
    0|0
  • yapma gunah ramazan ramazan bunlar nasıl sorular beee

0|0
    0|0
  • sevgilin mi istiyor bunu sen mi

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yapma kesinlikle. Hem çok günah. Ben yapmıştım ve 2 3 gün ishal oldum ve berbat bir his iğrenç bişey. Srnden bunu isteyen kimse seni sevmiyor. bir tek o zevk alıcak sen hem canın acıcak hem sağlıksız sakın yapma canım.

1|4
    0|0
  • Umarım sevgilinin pipisinin ucuna b*k bulaşır senden ayrılır. Pislik karı

2|9
    0|1
Yükleniyor...