Vajina rengi acilir mi?

Arkadaslar ciddi bir soru. Vajinam normal ten rengim den daha kara. ama ben kendi ten rengim gibi bembeyaz kaymak gibi olsun istiyorum. laser yaptirdim artik kil uzamiyor. tek sorun kaldi oda kara olmasi. Yardimlarinizi bekliyorum.

1|0
5|26

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım bu konuyu neden dert ediyorsunuz anlamıyorum. bütün vajinalarda renk ten renginden biraz daha koyu olur. bu sana özel değil. doğal yapınızla oynamayın.

erekte ve hareketli bölgelerde deri yoğun olur yani fazla olur. mesela dirsek, diz kapağı, göz kapağı, vajina. bacağın açık şekilde bak diz kapağının rengi koyu olur. bacağını bük rengi açılır. dirsek keza öyle. göz kapağı da öyle göz açıkken deri yoğunlaşınca koyu görünür. gözünüzü kapadığınızda deri gerilir renk açılır. vajina da hem hareketli hem erekte bölgesidir. cinsel haz artınca kan basıncı olur kan dolar şişer renk açılmaya pembeleşmeye başlar.

bu çok doğal bir şey boşuna doğal yapınızla oynamayın.

hatta teniyle vajinası aynı renk olan kadın görsem ben hastalık var zannederim. çünkü doğal değil.

3|0
    0|0
    • Ama p*rno filmleedeki kadinlarin vajinasi Hic kara değil :(

• http://vk.com/album309915026_217026450
      burdakiler 17 yaşında kızlar bak resimlere. ve çok ünlüler

• linke tıkla. açılan sayfada 4 foto var birine tıkla. açılan tabloda sağ altta "Open original" e tıkla

Erkekler Ne Diyor 25

• bunun içinde vajinal renk açtırma diye bişey var ameliyatlı gibi lazer gibi bişey işte bir bak internetten

1|0
    0|0
  • kaç kişi görecekki kocandan başka oda tadını alınca aklına bile getrmez rengini ;)

3|2
    0|0
    • Haklisin ama. zaten bende kocam icin güzel olmasini. İstiyorum. sadece o görcek. Ama Sonucta kendimi. iyi hissedebilmem icin kendimi beğenmeliyim. Esimin karsisinda ozguvensz olmak İstemem acikcasi.

• bebeğim görüntü değilde vereceğin zevk daha önemli brak doğal haline bazılarıda seviyodur ne malum ;)

• yakında oraya da makyaj yaparsınız siz :D

4|3
    0|0
  • Star White Hassas Bölge İçin Beyazlatıcı Krem
    bu tür kremlerin işe yaradığını okumuştum istersen al dene fiyatı 40-60TL

1|0
    0|0
  • Açılmaz

1|0
    0|0
  • Kaymak gibi olmaz üzgünüm

1|0
    0|0
  • Yok öyle bir dünya.

1|0
    0|0
  • Valla panp ne olur nasıl gider bilmiyorum ama bir çaresini bulman lazım yani göz var nizam var şimdi

0|0
    1|0
  • Bazı yöntemler var açmak için. Çok mu koyu?

0|0
    0|0
  • ne yapacaksin disini ici pembe beyazdir, dokunma modeline

1|0
    0|0
  • pudra dök :) beyazlar...

1|0
    0|0
  • Çamaşır suyuna bas rengi açılır ;)

1|1
    0|0
  • Bu kadar takıntılı haline getirmeyin bırak öyle kalsın

1|0
    0|0
  • İnce zımpara al ya da su topuk temızleme makınesı cıktı ya onunlada ısını gorebılırsın kuzum ;)

0|0
    0|0
  • genç bir dr abin olarak 4 çeşit vajen kararma nedenleri vardır. detaylı soru cevap şeklinde yardımcı olurum ms yazarsanız beyazltma yöntemlerini yazarım

0|0
    1|0
  • sıcak ağda kullanıyormusun?

0|0
    0|0
  • Amaçsız mısın. Neden böyle sorular soruyorsunuz? Ramazan'ın tadını çıkarın. Bırakın bunları.

1|0
    0|1
    • sağlık hknda bir soru sordum. abazalik yapmadim

• karbonatla her duşta düzenli yıka

0|0
    0|0
    • Faydasi olurmuki vajinama zarar vermezmi?

• Yok be ne zarar vercek , yerim ben o pitircigi cok uzmesin seni :)

• krem kullan

0|0
    0|0
  • doğal halimi yoksa ağda ile kılları aldın diyemi

0|0
    0|0
  • lazer yaptırdıysan rengi açılır aslında. Lazer yaptırğın yerde renk açıcı kremler vardı almadın mı onlardan?
    Doğal yöntemler olarak, soda kullanabilrsin, dikkatli olmak kaydıyla limon kullanabilirsin falan filan

1|0
    0|0
  • Çok mu ilişkiye girdin

0|0
    0|0
  • Çamaşur suyu ile temizle açılır belki :D

1|0
    1|0
  • Yüzdeki ve vücuttaki koyu lekeleri (çiller, yaşlılık lekeleri, hamilelik sonrası lekeler, güneş yanığı lekeleri vs.) hızlı ve etkili bir biçimde giderilmesine yardımcı olan Achromın, aynı zamanda genital bölgedeki kararmaları da tedavi ediyor. Ürünün aktif bileşenleri (Malaclear, betakaroten) sayesinde melanin pigmentinin aşırı üretimi bloke ediliyor ve lekeler ortadan kayboluyor.
    Temiz ve kuru cilde dairesel masaj hareketleriyle iyici emilene kadar uygulayın. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez kullanmanız işe yarayacaktır. Kullananlar bu üründen memnun kalmıştır.

Genital bölge kararması için bu özel maskeyi uygulayabilirsiniz. Malzemeler; 1 yemek kaşığı yoğurt ve yarım limonun suyu.
    Uygulama: Malzemeleri karıştırın. Genital bölgenizin kararan kısımlarına uygulayın ve kurumasını bekleyin. Daha sonra yıkayın ve bölgeye bebek pudrası dökün.
    Bu uygulamayı her gün ya da gün aşırı yapabilirsiniz. Ayrıca sadece genital bölgeye değil, koltuk altına ve bacak arasına da uygulayabilirsiniz.

1|0
    0|0
    • cok tesekkürlerrrr ^_^

• Ricaederim ☺️☺️
      Umarım işe yarar 😉

• kararma oluyor genelde kızların derdi bu ya

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kes gitsin :/

0|1
    1|1
    • arkadaslar ya neden böyle yapiyorsunuz ciddi birsey sordum ben

• Ya kafayı yemişsiniz

0|1
    2|1
    • arkadaslar ya neden böyle yapiyorsunuz ciddi birsey sordum ben

• Açılır mı hiç ne saçma bir istek bu

0|0
    0|1
  • açılmıyo arkadaşım. pudarayı dene çok az işe yarıyo

1|0
    0|0
  • ben seni anlıyorum tatlım bembeyaz tenim var orasının rengi biraz daha koyu sinir oluyorum benden. limon sür diyorlar ama korkuyorum...

1|0
    0|0
Yükleniyor...