Vajinamda sivilce gibi birşey çıktı ne yapmalıyım?

vajinamda sivilce gibi birşey çıktı tüylerınde çıktığı kısımda ve dokununcada çok çok acıyor yanı oradakı bir noktaya elim ya da iç çamaşrm değdiği an bir anca vücudumu sarsacak şekilde acı dalgası oluşur :( :( ilk defa başıma geldi çok korkuyorum ne yapmalıyım?

bu arada bakıreyım kımseyle birlikte olmadım

18 yasındym

Güncellemeler:
çok acıyor ve hafıf şişlikde var
http://i.hizliresim.com/GYALaN.png kırmızıyla çizdiğim yerde

0|2
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Patlat kolonya bas

0|0
    1|0
    • kolonya acıtır ya da mıkropta kaptırabılr

• Acısada öldürmez

Erkekler Ne Diyor 9

• bir gün sabret. daha sonra sıcak su tut duştayken. sıcak su olgunlaştırır. patlamasını kolaylaştırır. orta bölgesinde beyazlık oluştuğunda olgunlaşmıştır. sıkıp içindeki enfeksiyonu at.

0|0
    0|0
  • Hijyene daha cok onem vermen lazim ozellikle ter vs olunca ayrica duzenli sekilde killari alman lazim

Bolgede beyazlikta varsa travozol merhem kullan

0|0
    0|0
  • Sivilce ya da kıl Dönmesi olabilir , yakın zamanda geçmezse doktora gitmek en iyisi

0|0
    0|0
    • tehlıkelımı

• Doktor değilim ve görmedim de sorununu ama uzun süren her rahatsızlıkta doktora gitmek en doğru seçenektir

• normaldir kıl dönmesi yani

0|0
    0|0
  • kıl dönmesi olabilir

0|0
    0|0
  • kıl dönmesi olmuştur

0|0
    0|0
    • tehlıkelı mı ne yapmam lazım?

• hiç bişey yapma yalnız resmi göremiyorum mesaja gelirmisin

• Etrafında küçük noktalar var mı ya da etrafı yağlı gibi mi?

0|0
    0|0
    • evet üst kısımda noktalar var

• bilmıyorumki işte üst kısımı varya bvajınanın orasnda kızarklık var tüy diplernın oralarda http://i.hizliresim.com/GYALaN.png kırmızıyla işartledğm yerdede biraz şişiklik var dokununca hissediliyo gorunurde fazla bellı olmuyor ama dokunun bir nokta var oraya dokunduğum an öyle bir acıyla sarsılıyorki vücudum anlatamam ağlayacak gibi oluyorum :( kabugunumu kaldırdm ne yaptıysam

• Sakincasi yoksa gizliden çıksa özel e gelir misin batık in baya çeşidi var cunku yanlış bir şey yapmayalım

• yag bezidir ya

0|0
    0|0
    • ama çok acıyor kabuğunumu kaldırdım ne yaptıysam insanlarn içnde çamaşrmn oraya değip beni yine sarsmasından korkuyorum sonra çevremdekilere ne derim ne oluyor bana diye :( :( :(

• yorumun için teşekkürler :)

• ben teşekkür ederim pamuk prenses :)

• Vajinanda sivilce çıkmış ve dokunabilmişsen bakirelik falan gitmiş senin

0|0
    1|0
    • ne alakası var dış dudakda
      ve internete baktm ergenlıkte falan çıkabılıyormuş
      yalnzca bakıre olmayanlarda hastalık kapılmış olabiliyormş

• hey Allahm ya

• Bilmediğine onu karıştırma şimdi

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...