Lütfen ciddiyetle cevap verin bir erkek bunu neden söyler?

bir erkek evleneceği kızın a dan z ye geçmişinde yaşadığı cinsellik olaylarını neden bilmek ister bakire olduğumdan şüphemi duyuyor olabilir kimlerle isim isim yaşadığım öpüştüm filan bunları bilmek istiyorum ilerde evlendiğimde karşıma biri çıkıp da ben senin eşinle bunu yaptım derse o zaman asla affetmem seni dedi yani boşayabilirmiş beni ya bunları ilk olarak benden duymak istiyormuş.insan utanıyor anlatmaya ama ya ona bu konuda nasıl davranmalıyım :(

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• valla bende eşimle ilk tanıştıkdan sonra ona tek kelime ettim. her ne varsa anlat en ufak noktasına kadar bilmem gereken ne varsa anlar dedim. anlatki daha sonradan başka yerlerden bişeyler duyupda 2mizde üzülmeyelim demiştim. herşeyimizi anlattık. mutlu bir şekilde yaşıyoruz.

aranızdaki muhabbeti bilemem ama farz etki evlendin, bi ortamda kılın biri geldi bir bayan arkadaş başladı senin eşinin geçmişde yaptıklarını. " dediki şu kızla çıktı ve onunla birlikde oldu vs.." sen olsan ne yapardın? bu soruya vereceğin olgunlukla erkek arkadaşını aynı kefende düşün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• ben olsa o kişiyle asla beraber olmam. her insanın kendi özeli vardır. sen eşya değilsin bireysin. kendi deneyimlerin tecrübelerin olacak elbette. sanki çamaşır makinesi veya bineceği araba alıyor.

0|0
    0|2
  • Çoluk çocuk ezik insan lafları, gitsin kundaktan bi tane yetiştirsin kendine

Bu arada sizde önünüze gelenle sevişmeseniz geberirsiniz demi kızlar, dünyanın çivisini çıkardınız ya

0|0
    0|0
  • ya sen eger geçmişine bi duvar örüp gelecege adım atmak istiyosan onunla, onun için onunla olduguktan sonrası önmli olmalı, bi kere ne yaşadıysan anlattıgında bundan nasıl rahatsız olmayacak bunu anlamıyorum, kim olursa olsun, ister erkek ,ister kadın, eşinin önceki hayatında yaptıklarını duyunca piskolojikmen etkilenir,

0|0
    0|0
  • ya sımdı senın geçmişini sorması bıraz saçma ama o ciddi düşündügü için boyle soyluyor olabılır bakır degılsen ugrasma bence o sahısla ayrıl gıtsın ılerde cok sorun acar basına

0|0
    0|0
    • bakireyim ama yaşadığım bişeyler oldu sonuçta..ama bakireyim

• ya tamam da yani geçmişin bence bı onemı yok sonucta sen onla olmasını ıstemıssın değil mi?guzelce konus anlat ama anlamıyorsada yapacak bırsey yok ugrasacak olan sensin

• bir süre sonra yapamıyorum kusura bakma diyip şutlanma olasılıgın yüksek

bunu bi köşeye not et

0|0
    0|0
    • amaç ne yani neden bunu bilmek istiyor ki sence.

• bende bole bişeyle karşılaştığım için üzüldüm çok ama ne yapmam gerekiyor seviyorum onu :( sence ne demeliyim onu nasıl ikna edebilirim bu tür şeyleri sormaması için.

• ikna falan değil, dimdik durup yaptığının saçmalığını anlatmalısın. biz erkeklerde en gerzek mantıktır bu. bekaret konusundada var bu. bir erkeğin gelip ben senin karınla yattım diyeceğini hayal ediyorlar. YUHHH böyle bir şey genelevden kızla bile evlensen olmaz

• Anladgm kadaryla fecmisin pekte parlak degl ama ogrenmek ister kimi bu da emn ol seni xok sevdgndendr

0|0
    0|0
  • Gecmiste yaşadıklarını paylaşmak senin tasarrufundadir. Karşındaki insanın bunları ileride basına kalkacağını düşünüyorsan anlatma derim. Gecmisi kurcalamak Talaş biçmek gibidir halihazirda biçilmiş olan bir şeyi yeniden bicemezsiniz

0|0
    0|0
    • ya anlatıyorum onu sevdiğim ve kaybetmek istemediğim için bunları yüzüme vurmaz gibi düşünüyorum ama insan oğlu işte çiğ süt içmiş.

• Zor bir durum umarım tatlıya bağlarsınız

• yasamadım de kım senn esının karsısına cıkıp ta bole bole yaptım dıyebılır kıı hem guvenmıyorsa sana ayrılsınn ne bu sen de ona sor yapmadım derr

0|0
    0|1
    • ben en başta ona demiştim ben onun yaşadığı cinsel olayları bilmek istemem uzaklaşırım soğurum dedim onun için sormuyorum hiç oda bana bende bilmesem içimde hep bir şüphe olur dedi :( anlatman daha iyi dedi sonuçta senin benden önceki yaptıkların onlar bişey diyemem dedi

• dürüstlük her zaman kazandırır ben bunu bilir bunu söylerim...

0|0
    0|0
  • yaparken utanacaktın kızım

0|0
    0|0
  • kendine guvenmiyor demekki.

0|0
    0|0
  • Bakire olup olmadiğindan emin olmak adına sormuştur..

0|0
    0|0
    • bnce ona hesap vermek zorunda dılsınn

• bakir değil biliyorum ama ayrıntılı neler yaşamış sormamıştım onu sorcam

• Eteğindeki taşları döktür bakalım :)

• ayrıl şundan bi sabıka kaydı istemediği kalmış senden

0|0
    0|1
  • kaç kaç kaç...

0|0
    0|1
    • kolay değilki bu seviyorum çünkü :(

• yav sen kaç...daha çok üzülmeden,hayal kırıklığı yaşamadan çıkar onu hayatından.

• ayrıl gitsin ileride dayak da yersin sen bu zihniyetten kuvvetle muhtemel

0|0
    0|1
  • Bilmek isteriz; kaç kişi, nasıl kullanmış...

(Ne kadar or... olduğunuzu da öğrenmiş oluruz böylece...)

0|0
    0|0
  • bu yüzden ayrılan bir sürü insan tanıyorum.Dürüstlük dürüstlük diyorum saklarsan birşeyleri onun kafasındaki kuşkuları daha da sağlamlaştırırsın.Evleneceğim kişinin geçmişi kendi geçmişim kadar önemlidir,bundan daha doğal ne var.Meğer koynumda yılan beslemişim dememek için bir kişinin geçmişi araştırılır.Sen sen ol dürüst ol

0|1
    0|0
  • bir ömür yaşayacağı insanı tanımak istemiş

0|1
    0|0
  • bu kişiden kişiye değşir.kimi geçmişe önem vermez takıntı yapmaz,sadece bilmek ister.diğer türlüde düşünmek lazım,geçmişini öğrenip,hoşuna gitmeyecek bi durum varsa sana yol vermek isteyebilir.kimse evlenen birinin karşısına çıkıpta karınla şunu yaptım bunu yaptım demez bence.çok seviyorsa nişanlılık döneminde ondan ayırmak için diyebnilir

0|0
    0|0
  • Seninle evlenmiyecek evlenıcek adam herşeyı didikleyip sonra aklına gelince cıldırmak istemez ALLAH ım bilinç altımı hortlattım galiba :)))))

0|1
    0|1
    • senin geçmişte yaşadıkların bunlar tamam rahatsız oluyorum dinleyince çıldıracak gibi oluyorum ama bilmem gerekiyor diyor :(

Kızlar Ne Diyor 3

• evet bu maduriyeti yasayan bir kızda benim 2 senelik ilişkim bitti :) bsver dceksn ölelerine..sana inanmayıp ele inanan erkekten bir bok olmuyor bil bunu adımını ona göre at.

0|0
    0|0
  • bu tür şeylere kafa yoran, beni ben olduğum için sevmeyen ve bana inanıp güvenmeyen bir insanı asıl ben istemiyorum de.. bu ne yaa.. mal mıyız biz eşya mı damacana mı?!

0|0
    0|0
  • Aynı şeyi bende yaşadım hemde dün çıktığın erkeklerin hepsini tek tek bana mesaj at dedi kaldım öyle

0|0
    0|0
    • sen ne tepki verdin peki.benim yaşlarda mısın sende.?

• Şöyle diyeyim ben ilk başta kimseyi hatırlamıyorum dedim sonra bayağı ısrar ettim 2 tane ism söyledim ve buna çok sinirlendi duymak istediği cevap hiç kimseyi hatırlamıyorummuş öyle dedi ama belki sende ki durum öyle değildir yani bi başkasından duycağına senden duymak istemesi normal bence çünkü düşmanlarınız falan olabilir saçma sapan şeyler konuşurlar

• evet bizim ki biras farklı çünkü beni çekemeyen bir kız arkadaşım zamanında o bana hiç yaklaşmasın diye beni kçtülemiş doğru yanlış birçok şey anlatmış ama o beni tadıkça kızın niyetini anladı beni daha çok sevdi :( ama sonuçta kız anlatmış bişeyler

Yükleniyor...