Adette olmak istemiyorum?

Esim icime bosaliyor hergun ama adet geciktirici kullaniyorum hamile kalmakta istiyorum ama tatildeyiz suanlik adet olmak istemiyorum ilac kullanirken hamile kalinmiyormu?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• adet geciktirici engeldir.
    nedenini açıklayım. önce adet görme nedir onu bilmelisiniz. rahim üzerinde bir doku var. çok özel bir doku. bu dokunun özelliği sperm kapmak sperm yakalamaktır. her ay bu doku atılır yenisi kaplanır. bu atma olayı kan yolu ile olur. yani siz adet görürken eski dokuyu atıp yenisini kaplıyorsunuz.

bu doku bir ay içerisinde zamanla sperm yakalama özelliğini yitirir. bu nedenle doku değişilir yenisi kaplanır ki kadının doğurganlığı devam etsin.

sen şimdi adet geciktirici ile eski dokunu atılıp yenisinin kaplanmasına engel oluyorsun. zaten doku özelliğini yitirmiş. sperm kapmıyor. yenisine de sen izin vermiyorsun.

geciktiriciyi bırak bir an önce adet gör yeni doku ile anne olmaya çalış. adet olunca ağrı kesici al adeti hızlandır. 5 gün olacağına 3 günde geçiştir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Adet geciktirici korumaz. En azından geri çekilme uygulayın. Hamilelik riskin var böyle.

0|0
    0|0
  • Adet Geciktirici İlk Defa Duydum..

0|0
    0|0
  • beni aşar bu konularrr

0|0
    0|0
  • Hergün mü nerden buluyorsunuz bu enerjiyi

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • öff yaa acıktrıdın şimdi orda olmak isterdim

0|0
    0|0
  • Adet olunca hamile olma ihtimali artmıyo mu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kalinmaz tatilden donuste yapin sizde cocugu

0|0
    0|0
Yükleniyor...