Doktor önceden ilişkiye girdiğimi söyleyebilir mi?

Kızlık zarı elastik olan kişinin bilirsiniz zarı cerrahi müdahale yada normal doğum yapmadıkça yırtılmaz.

Dr gidip zarı gösterdiğimde önceden ilişkiye girdiğimi söyleyebilir mi ?Yoksa direk bakire deyip çıkar mı ?

Teknik olarak bakireyim.Zardaki zedelenmeyi söylermi söylemezmi merak ediyorum

Bilgisi olmayanlar tahmin yoluyla cevap yazmasın

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• eğer zarda yırtık yoksa yani zedelemenin üzerinde oluşan tahribatı vücut düzeltecek kadar zaman geçmişse zedelenme olduğu anlaşılmaz bu bir. saçma sapan yorumlar var cahil çok iki. hiçbir doktor vajinaya bakarak kimin ne kadar ilişkiye girdiğini anlayamaz üç. tabi yakın bi zaman içersinde içerde yırtılma ve tahribat olmadığı sürece. doktor normal bi muayene de orda gördüğü şeyden fazlasını söylemez dört. vajinayi biraz araladıgında kızlık zarı zaten gözükür. hiçbir doktor senin ne zaman ne yaptığınla ilgilenip bunun için rapor hazırlamaz beş. seni zor duruma sokmaya kimse meraklı değil özellikle de onca işi arasında doktorlar altı. millete ona buna kulak asma gardını düşürme ve keyfine bak yedi. son olarakta eğer zar kontrolü yaptıracaksan ve bunu ailen şart koşmuyorsa ne olursa olsun asla yaptırma bu deli gibi sevdiğin bi erkekse dahi. bu olay kadına özgürlüğe ve özel yaşama büyük bi hakarettir.

2|0
    0|0
    • Ne kadar surede toplar ? 2 sene ?

• iki sene :) bu süre de kopan kol bacak yerini iyileştiriyor ne kaldı üzerinde küçücük çizikler olan zar. bir hafta hatta üç dört gün bile yeterli. orası da vücuda ait bi bölge büyütmeyin bu kadar. yaralar cinsel bölgelerde normal bölgelere göre daha çabuk iyileşir bilginize.

Erkekler Ne Diyor 10

• Kızlık zarın esnekse anlaşılmaz ilşikiye girdiğin ama onu bilmek içinde muayene olman gerek zaten.

0|0
    0|0
  • keşke zar yırtık olaydıda kişiliginin zarı sağlam olaydı

2|2
    1|1
  • bu ülkede herşey yırtık!

1|0
    0|0
  • yahu sen bunun muaynesi için gitmiycen mi. Adam ya bakire diyecek. ya da zarda zorlanma olmuş düşmüş olabilir ilişkiyle olmus olabilir diyecek ya da bakire değil esnek zar yapısına rağmen diyecek. ama bunlardan bi tanesini kesin diyecek yani bunun kaçar yolu yok.

0|0
    0|0
  • ya sen soruyo türkçe sorsana sen daha önce ilişkiye girmişsin kan gelmemis şimdi evleneceğin kişiye kendimi ispatlamak için doktora gittiğinde bakire dermi? cevap veriyorum evet der ama sen bakire olmazsın.

0|0
    0|0
  • bilir, hatta yakın zamanda kaç sefer girdiğini bile bilir

0|0
    3|0
    • Kaç sefer ? Amma attın.

Bilgisi olan yazsın dedk

• doktor olmayan birininde bakire olup olmadığını nasıl anlayabileceğini,hatta diktirilmişmi diktirilmemişmi nasıl anlaşılacağını yazardım ama çok yuvalar yılır evlilikler kabusa döner.kendi halinde kalsın herşey

• asjhdakjsfgsdfldgh

Şu yorumdan sonra dahada cıddıye almam senı googleden okuyarak jınekolog mu kesıldın ? hahahah guldum.

Git hakkat azıcık arastırda oyle salla bıraz ınandırıcı olsun

• balistik diye bişe var canım o namludan kaç mermi çıkmış kaç tane mermi patlamış iyne hangi köşeye vurmuş ezmiş orayı herşeyı söyler emin ol kapişkooo:))))

0|0
    0|0
  • ilişkiye girmişsen zar yırtılmamışsa dahi dr bilir

0|0
    0|0
  • ah zarcı kızlar ahhh..

0|0
    0|0
  • Sayaç yok canım rahat ol anlayamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Doktor zardaki zedelenmelere rağmen bakire olduğunu söyler , emin ol söyler ...

1|0
    0|0
    • Söyledıgını bılıyorum o zedelenmeyı soyler mı sordugum bu !

• Zar dediğin mermer gibi düzz bir parça değilki üzeri tırtırlıyada ufak delikler var nasıl zedelenmıs diyecek bu nasıl bır yorum

• Adli tıp kurumuna git o zaman da gör ne diyecek ...

• Amacın ne?

Birini kandırmak mı!

0|0
    0|0
Yükleniyor...